Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"A "babás" pillák dominálnak a nemzetközi kifutókon - ehhez a legújabb speciálisan kifejlesztett kefénkre van szükséged. Miért? Egyszerű: a különleges kefe megfelelő mennyiségű krémes festéket tud felvenni, amit aztán tökéletesen eloszlat és minden pilládat hibátlanul befedi anélkül, hogy elnehezítené azokat. Az eredmény: extra dús, hosszú és sűrű pillák az igazán "babás" pillákért."

nkatika

2020. szeptember 14.

UPD: véleményem nem változott. Amiért ritkábban nyúlok hozzá: nehéz leoldani. Macerás: édesmandula olajjal sikerült csak maradéktalanul, amit óvatosan dörzsölgetek a pillákra. Még óvatosabban szedem le a maszatot a tisztító koronggal.

Rég visszaálltam a hagyományos sörtéjű kefékre, de szilikon ide - szilikon oda, ennek a kefének az alakja és a zöld összetevők végül rávettek, hogy megvásároljam. És végül abszolút nyertesen jött ki ez a kis formás, csini spirál. Teljesen kézreáll, a kefe hegyén van néhány különállú "rost", amivel a belső szemzug pillái is játszi könnyedséggel elérhetők, de itt azért hajlamosabb több festéket felvenni, óvatosan le lehet húzni.
A festék állaga szép, egy rétegben is látványos a hatása, nem maszatolódik, igaz, nem dörzsölöm (márcsak lencse miatt se). De nem pandásodik.
Én az alsó pillasort nem tudom festeni, mert hézagos, de nagyon hosszú, úgyhogy erről sajnos nem tudok véleményt formálni.
Teljes high-end hatású termék, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Teljes high-end hatású termék, örülök, hogy megvettem.

Erra

2020. július 17.

Eddig nem sok szempillaspirálom volt, leginkább az avon-ból volt, de azokra érzékeny volt a szemem, és a Lidl sajátmárkás szempillaspirált használtam még, de azt is úgy vettem, hogy már le volt járva (az illata alapján) egy darabig használtam amíg nem volt más...
Gondoltam megveszem ezt a spirált, hiszen sok jót hallottam róla, az itteni vélemények is elfogadhatóak voltak. Nagy hiba volt...
A csomagolás csodaszép, és kb ennyit tud ez a spirál, többet nem...
Nem dúsít
Nem emel
Nem választ szét (pedig ennek a kefének kéne... de nem jött össze... egy régi spirál keféjét használtam most is, hogy szépen szétválassza a szálakat)
És röpke 8 órán belül elkezdett leperegni.
Darabos... pedig nincs lejárva az illata alapján és beszáradva sincs.
Amíg nem találok mást használom tovább a lejárt spirálomat, még az is jobban teljesít ennél.
Nagy csalódás volt számomra ez a spirál... még azt elfogadom, hogy nem dúsít, emel, nem választ szét, mert így a mindennapokra igazából elég az a minimális plusz, hogy megerősíti a szempillavonalam... (mert ennyit tud) de hogy még óránként nézzem, hogy mennyire pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

A csomagolás csodaszép, és kb ennyit tud ez a spirál, többet nem...
Nem dúsít
Nem emel
És röpke 8 órán belül elkezdett leperegni.
Darabos... pedig nincs lejárva az illata alapján és beszáradva sincs.

doreszka94

2020. március 10.

Nekem most abszolút kedvenc spirál. Mostanában elég sok gyengébb spirált sikerült vennem, így ennek nagyon örülök. Ahogy gondoltam is, a keféje a legkisebb pillákat is eléri a szemzugokban, így tényleg igazi "babás" a pilla tőle. Természetesen is hosszú,dús pillám van, ez a spirál pedig még jobban kiemeli. Egy darabig egészen biztosan nem cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Lencseee

2020. január 12.

Kiprobaltam, de nekem ez kozepes. Szint adott, valamennyire dusitotta is, de mar volt szerencsem jobban dusito spiralhoz. A babas pillakat nekem nem csinalt. Egynek jo volt, de szamomra ez csak kozepes. Hasznalgattam, de nem csinalt latvanyos pillakat es a bontast koveto 6. heten mar nagyon kezd beszaradni. Vannak ennel jobbak is, meg ebben az arkategoriaban is a drogeriakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Dudoka77

2019. november 22.

A ricinus olajról sok jót hallani, a hajamon használva magam is tapasztaltam áldásos hatásait. Egy ideig önállóan is felkentem az olajat a pilláimra lefekvés előtt, és mondhatom, hogy volt értelme. Mivel ez a spirál tartalmazza a ricinust, megvettem, hátha a színezés és kiemelés mellett építi is a pillákat. A másik ok a választásra, hogy ennek a szériának a "Colorist" verziója a kedvenc spirálom, amivel maximális eredményt tudok elérni. Nem bántam meg a vételt, viszont ez a kefe tömörebb sörtéjű, nem fér szálanként a pillákhoz és nem fésüli végig, nem választja szét olyan precizen a szálakat, mint a társa, így -mivel szerencsére kompatibilis a két fej- a "Colorist" keféjével használom. Így már tökéletes az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol