Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tinc, Módosítva: 2014. január 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek

2013 augusztusi limitált kiadás

Ez a Topper a folyékony aranyra emlékeztet és igazi inspirációs forrása az Amazon make-up stílusodnak. A gyorsan száradó Toppert alkalmazhatod a szemhéjfestéked tetején, emellett használhatod az arcodon vagy a testeden is. Víz alapú textúrája magasan pigmentált, amely még jobban kiemeli a megjelenésed.

C01 Jungle Treasure árnyalatban kapható.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Annyira szeretem ezt a toppert, hogy nincsenek rá szavak :D Még mindig van egy-két csepp az alján. Egyszerűen olyan, mintha folyékony aranyat öntenék a szemhéjamra. Nagyon tartós és iszonyúan szép, ha valaki valaha eladná a sajátját, ne habozzon nekem szólni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

husiii14

2014. május 7.

Ezt konkrétan azért vettem meg, mert nem tudtam, mi a fene:D aztán otthon kipróbáltam és nagyon tetszik :) buli sminkhez tökéletes :) én a kezemre szoktam rakni és onnan applikátorral viszem fel :) szép és tartós is, és sokáig elég lesz az biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Csucsu

2014. március 6.

A Müllerben vettem akcióban pár száz forintért és egyáltalán nem bántam meg. Gyönyörű ez a topper, nyilván nem hétköznapokra szánták, különleges alkalmakkor tökéletes választás. És nem utolsó sorban könnyű a használata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Tinc

2014. január 10.

Még tavasszal vásároltam Németországban. Limitált kiadás volt, és talán 1,5 euro. Először egy kicsit tanácstalan voltam, hogy mire is fogom én ezt használni, de annyira szépen pigmentált, hogy muszáj volt megvennem :)
A csomagolás szép, egy üvegcsében kapjuk, amiben a nagyon folyós topper található. Használat előtt jól fel kell rázni és egy kis pipetta segítségével lehet felvinni a bőrre. Arcra, szemre, testre egyaránt használható. Én az ünnepi sminkjeimet dobtam fel vele. gyönyörűen csillog, és jól megtapad a bőrön. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid