Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Highlighter paletta öt árnyalattal. Először krémes, majd púder textúra. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sandyca

2019. december 13.

Nekem nagyon tetszik hogy krémes állagú és hogy metálos fénye van az arcra kenve! Eddigi legjobb highlighterem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Tetszik hogy több árnyalat is van egy palettában, emiatt lehet kombinálni a színeket. A tartóssága szuper, de borzasztó nehéz eldolgozni, óvatosan kell vele bánni, képes le szedni az alapozót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

rosa.love

2019. június 22.

Az utobbi evekben inkabb a por es folyekony allagu highlighterekkel kiserleteztem, de nem talaltam koztuk megfelelot.
Ez a termek hozza a vizes ragyogast, amit kerestem. 5 tokeletesen kihasznalhato arnyalat. Fotozasokhoz tokeletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

Majida

2019. április 28.

Szép színei vannak aminek örülök hogy nem folyékony és tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Szép színei vannak aminek örülök hogy nem folyékony és tartós is!

pcsengi99

2019. január 24.

Mikor meglattam beleszerettem a szep szinek miatt. Nem mondanam tokeletesnek, nem is hasznalom minden nap DE! dicsertek mar meg hogy ‘jaj de szep a highlightered!’, ugyhogy mar csak ezert megerte.
Az alapozora eleg nehez felkenni es a tartossaga se az igazi de egy-egy kulonlegesebb esemenyre tokeletes, foleg azoknak akik nem szeretnek nagyon sminkelni/kezdok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

BCatz

2018. december 23.

Megvettem mondván, hogy több szín egy palettában mi kell még. Teszteltem és szép is volt mindegyik szín. A baj az, hogy leszedi az alapozót és nem illik minden szín az ember arcára szerintem. Szemhéjra használom el. Annak viszont szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

rbarbara013

2018. december 18.

Valóban nem a legtartósabb highlight, de 3-4 órát biztosan marad a bőrön. Színeit jól lehet variálni, nem emeli ki a bőr egyenetlenségeit és jól el lehet dolgozni. Azoknak ajánlanám akik még csak kísérleteznek a sminkeléssel, vagy simán csak a visszafogott highlightereket kedvelik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Puding12

2018. október 31.

Szép színei vannak viszont nem olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Szép színei vannak viszont nem olyan tartós.

silver

2018. szeptember 26.

Az öt színből három (fehér, kék, zöld) az a fajta irizáló szín, aminek nincs alapszíne; csak akkor fénylenek színesen, ha közvetlenül éri a fény (de akkor nagyon). A másik két szín fémes fényű, egy rosegold és egy bronz.

Krémes, kézmelegre szinte zsíros állagúvá váló paletta (nem is csoda, hisz tele van szilikonnal). Sajnos éppen ezért nem bombabiztos, nem kell neki tíz perc se, hogy a szemhéjon elkezdjen összeállni egy csíkba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate