Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 , Eladó: szabinka90
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Veszprém, fizetés: Előre utalás után +postaköltség
Ár: 1500 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kétszer próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Gerda0131

2019. július 18.

Szeretem ezt az alapozót. Elsőként a beige árnyalatot vettem meg de Nagyon oxidálódott. Iszonyú sötét lett. Másodszorra a light beiget vettem meg ez tökéletes nekem. Kicsit maszkos hatása van de ha fújok rá fixing sprayt természetesebb látszata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Ansi

2019. július 14.

Nem tudtam megállni, a sok hype és az itteni vélemények miatt (és mert elfogyott az előző catrice alapozóm :) ) vettem meg.
A müllerben már 8 árnyalatban kapható.
Nekem a 036 hazelnut beige árnyalat lett a nyerő.Szinte mindig elrontom az árnyalatokat, és mivel sokan írták,hogy sokat sötétedik, miután felkentem 4 árnyalatból testert a kezemre, tettem egy kört a boltban. Így azt hiszem a legjobb döntést hoztam. Tényleg sötétedik.. :)
Először is, a fedése.. nagyon nagyon szép. És ezt úgy értem,hogy nem túl tolakodó, nem érződik, hogy van valami az arcodon, nekem az anyajegyemet nem fedte el, aminek azért örülök, mert sokkal természetesebb így az egész.
Az elején csalódtam, mert kiemelte a száraz részeket, olyanokat is amiket nem tudtam,hogy száraz :D kicsit mű hatása volt az egésznek.. elkönyveltem, hogy megint csak rajtam nem működik az, ami mindenki máson igen.
De kb 20 perc után beváltja a második arcbőr ígéretét. Nagyon egységes arcképet ad, nagyon tartós, nekem nem tökéletesen matt, hanem egy nagyon szép egészséges ragyogó hatást ad az arcomnak.
+1 rajongója a terméknek ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 14.

A müllerben már 8 árnyalatban kapható.
+1 rajongója a terméknek ;)

brigittabrigi

2019. július 13.

Nagyon jó fedésű alapozó, de a t zónába lehetne tartósabb. Picit szárított, de összességében szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Vivo33

2019. július 13.

Nekem nagyon nem vált be. Lepergett és foltosodott a bőrömön, meglepett mert egy alapozóval sem volt hasonló tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

plinda

2019. július 12.

A kedvenc alapozóm, imádom az állagát és a finishét. Ár-érték arányban verhetetlen. Csak lenne belőle több szín:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Maya92

2019. július 12.

Az eddigi legjobb drogériás alapozó, amit valaha használtam.
Tökéletesen fed, és a nap végére is szinte sértetlen marad.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Az eddigi legjobb drogériás alapozó, amit valaha használtam.
Tökéletesen fed, és a nap végére is szinte sértetlen marad.😊

nnmmtth

2019. július 11.

A legjobb! Reggel 7kor felkenem, este 9kor meg tele van a vatta alapozoval... 😊 szerintem nem kell mást hozzafuznom. Gyonyoru, bovitett szinekkel es nagyon szep matt hatassal. Imadom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Vivioo

2019. július 9.

Kombinált bőröm van, ezért t nagyon sokáig kerestem a megfelelő alapozót. Úgy érzem megtaláltam.😃 Nem lesz tőle zsíros a bőröm, sem száraz. Sokkal jobban bevált, mint az ismertebb márkák termékei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Katesz266

Korcsoport: < 18
2019. július 7.

Kedvenc alapozóm. Nincs sok szín választék, de pont elég. Az ára is szuper. Fedése felülmúlja a jóval drágábbakét. Egy egész napot kibír egy kis púderrel. Gyönyörű alapot ad a problémásabb bőrnek is. Egyszerűen csak köszönöm azoknak az influenszereknek, akik megmutatták, hogy mennyire jó alapozó ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 7.

Emily0226

2019. július 2.

Jól fed, egész napot kibír púderrel, persze este már nem olyan szép, mint felvitelkor. Ez a legjobb drogériás alapozó eddig azok közül, amiket próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!