Catrice

Ár:   2509 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Irisz120, az összetevőket feltöltötte: Anett44, Módosítva: 2022. május 3.

Lelőhely:   drogériák, online

2022-ben megújult változat!

• 24 órás hosszan tartó alapozó magas fedéssel a sima, matt arcbőrért
  • Bőrfinomító niacinamiddal, víz és izzadságálló
  • Ultrakönnyű, nem olajos, folyékony állagú
  • Vegán

5 árnyalatban kapható

Ár: 1800 , Eladó: Katie
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, Foxpost
Ár: 1800,esetleg csere 002re , Eladó: Kingucii
Állapot: Új, nem használt , Helyszín: Szombathely , fizetés: Személyes átvétel, fizetés banki átutalással

jdori92

2022. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, sokszor újravettem már. Szépen fed, nem maszatolódik, és a bőröm is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

princzess

2022. augusztus 8.

'22.06.01.:Én leszek az aki szépen lepontozza. Egy szó KATASZTRÓFA. Nem tudom velem van e a probléma, van egy jó bőrápolási rutinom és így is nagyon csúnyán megül az arcon, minden egyes pórusomba, túl matt pedig én olívás tónusú vagyok (legalább zombinak nem tűntem). Csalódás, mert sokan ódákat zengtek itt, az én bőrömmel nem okés + mások az elvárásaim.

'22. július-augusztus: Adtam neki többször is esélyt, még mindig ugyan az, talán kis idő elteltével beleolvad "összeolvad" az arcommal. Ősszel még kap esélyt, de nálam sajnos a kukában fog landolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Elzaaa

2022. augusztus 3.

A legjobb alapozó, érdekes hogy alapvetően inkább kombinált/ zsíros bőrre valónak tekinteném mert matt de az én száraz, érzékeny bőrömön is nagyszerűen teljesít. Matt és hosszantartó a hatása. Folyékony. Könnyű használni a pipettának köszönhetően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

SziKri

2022. július 14.

Nincs olyan alapozó és púder a Föld kerekén, amitől 2-3 óra után ne csillogna a fejem. Ettől is csillog, de jóval később, mint az összes többitől. Szépen fed, kezdetben szuper matt fedése van, én nagyon szeretem. Ár/érték arányban remek cucc, és ezt sminkesként mondom. Sok puccos márkát odaver.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 14.

Eowynie

2022. július 13.

Nagyon tartós és szép a fedése :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 13.

Nagyon tartós és szép a fedése :)

Mmmmm65

2022. június 20.

Az esküvői sminkemet ezzel az alapozóval készítették. Reggel 7-re mentem, és egészen este 8-9-ig bírta elmaszatolódás nélkül, pici púderes fixálással. Szépen és tartósan fed, én az illatát is imádom. A színe is megfelel a bőrtonusomhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

starflo

2022. június 9.

Itteni vélemények alapján tettem próbára. A Max Factor CC krémjét imádtam, ehelyett kellett találnom valamit és mondhatom nem volt egyszerű. De ez a termék számomra újra megváltás volt. Bőrhibám nem igazán van, csak a szem alatti karikák. Ez önmagában is remekül elfedi, de a folyékony korrektorával együtt egy csoda :) Én pont az ilyen hígabb állagú termékeket szeretem, könnyen kenhető, remekül fed, mattít, tartós, nap végére sem tűnik vagy folyik el.
Szárazabb bőrfelületet picit kiemeli, ezért ilyen helyeken kell az aláhidratálás. A 4 árnyalat sötétebb bőrűek miatt kevés lehet, mivel alapból én nem vagyok egy sötét bőrtípus, de ennek ellenére mégis a legsötétebb kellett. A legnagyobb gond vele, hogy nehéz beszerezni.

Update: Sajnos a kezdeti lelkesedés alábbhagyott, mert mégis elkezdett nagyon zsírosodni a bőröm alatta, így ez az alapozó kopik róla rendesen. Primert és púdert is használok, de nem lesz tartós így sem az eredmény. Kár, mert az ára tényleg nagyon jó, de nekem így már nem sokat ér. Akinek kevésbé zsírosodásra hajlamos a bőre, annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 9.

szaadri

2022. június 7.

Két színt vettem , és érdekes, hogy
- 010: oxidálódott, mint a fene, narancssárga lett (így mi értelme a színnek?)
- 002: csodásan fehér maradt, semmit nem változott
Pedig 1 héten belül vettem a kettőt, ezek szerint az árnyalattól is függ, hogy oxidálódik-e.

Tapasztalat: Esküvőn teszteltem, több mint 12 órában a tocsogósan zsíros bőrömön. Nem hittem el, hogy még a végén sem fénylik, amikor a homlokom 2-3 órát szokott csak bírni, aztán mászik el minden. Közben nem is lett csúnyább az összkép, bőrszerű maradt, nem ült a pórusaimba. Csodás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 7.

Két színt vettem , és érdekes, hogy
- 010: oxidálódott, mint a fene, narancssárga lett (így mi értelme a színnek?)
- 002: csodásan fehér maradt, semmit nem változott

Csuajo

2022. május 29.

SOS-ben vettem, mert elfogyott az alapozó, amit amúgy használok, és gyorsan kellett. Ár-érték arányban nagyon jó, szépen mattítja a kombinált bőrömet, magas a fedése, egész nap a helyén a marad. Hátránya, hogy pillanatok alatt megszárad, úgyhogy nagyon gyorsan kell eldolgozni. Nem szeretem a pipettás cuccokat sem (szérumoknál sem), mert folyik mindenfelé, nehéz adagolni, úgyhogy ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

samunagyemese

2022. május 23.

Valóban ár-érték arámyban figyelemre méltó. Hosszan tart, elég megbízható ( túrósodásra nem hajlamos, nem zsírosodik át), van egy egész picit selymes finise, amot én szeretek. Nem lehet viszont rétegezni, mert akkor elcsúszkál, és ha túltoljuk nagyon merev, maszkos hatású lesz. Ha valaki megtalálja az ideális nappali krémet, fémyvédőt, ami jól működik vele, és képes könnyű kézzel mérni a mennyiséget, akkor nagyon fogja szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.