KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: TempfliEmese
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Skincaremania
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvétel

Bigblueeyes

2018. december 15.

Imádom ezt az alapozót!Egy tucat üvegcsével már elhasználtam és el is fogok nagyon nagyon sokkal!
Imádom ilyen jó alapozóm sosem volt.Már vagy 2 éve használom.Jól elfedi azt a kevés kis acném.Én imádom a szép fedést.💆‍♀️

Bigblueeyes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

maruani

2018. december 14.

Először szögezzük le, hogy a színválaszték kriminális. Az én bőrömre éppenhogycsak elég világos, és akinek csak egy kicsit is sötétebb a bőre a hazai átlagnál, az is bajban van.
Viszont a fogyóban lévő estée lauder double wear-t nem fogom újravenni (mondjuk olyan érzés is kifizetni, mintha a fogamat húznák) mert ezt jobban szeretem. Igen, jobban. Hasonló finis, hasonlóan tartós, a catrice fedése gyengébb, de építhető, és az eredmény annyira természetes, és olyan könnyű eldolgozni, hogy az eddig kipróbált (drogériás és highend) alapozók közül ez a kedvenc.

maruani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

fdorottya

2018. december 14.

Négy árnyalat van belőle. Nekem természetesen sikerült beválasztanom a rossz szint, mint mindig. Soha nem szabad bolti fénynél választani színt. De nem baj volt otthon alapozó világosító. Brutálisan fed. Az Estée Lauder DW alapozójához tudnám hasonlítani, csak ez árban sokkal jobb. Tökéletesen matt, szép arcbőrt kapok. Könnyű eloszlatni. Nem kell belőle sok. Nekem tetszik.

Up.: Több, mint egy hónapja használom már, de nem tudok róla rosszat mondani. A 40 fokban is ott marad ahol kell. Nem okoz nekem pattanásokat, mitesszereket. Újravevős alapozó.

Up2: Már a második üveggel használom és mindig ehhez térek vissza. Volt két kilengésem, de mindig ehhez nyúlok inkább. Számomra A TÖKÉLETES ALAPOZÓ!!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Ha jó napom van, akkor szeretem. Az egyetlen baja, hogy a legvilágosabb árnyalat nekem kicsit sárga és sötét, de általában észrevehetetlen, mert nálam nem oxidálódott túl sokat napközben. Nem szoktam sokat felvinni belőle, mert amúgy se szoktam sok alapozót hordani, inkább korrektort a szükséges helyekre, de ha ezt akarom felvinni, akkor benedvesített rossmann-os szivaccsal, vagy egy flat top kabuki-val szoktam. Van ennél sokkal jobb is (Bourjois Healthy Mix száraz kombinált bőrre tökéletes, a kedvencem), de azért nem rossz. Az árát úgy gondolom, megéri, ha valakinek bejön.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

mlexa

2018. december 12.

Tudom, hogy mindenki imádja, de nekem nem jött be. Az én extra zsíros bőrömön kb 2 óra alatt átfénylik, illetve kopik is a számnál, az pedig nagyon csúnya. 😒 Hiába ilyen olyan primer, púder, fixáló spray, semmi nem tette tartósabbá. Így feladtam. Nem veszem újra...

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

szcelia

2018. december 12.

Amióta csak elkezdtem alapozót használni mindig is a "full coverage", azaz magas fedésű alapozókat részesítettem előnyben, azonban ezek sokszor nehéznek és soknak érződtek az arcomon. Ezelőtt rengeteg más magas fedésű alapozót kipróbáltam (Rimmel Stay Matte, Rimmel Lasting Finish, Catrice All Matt Plus, stb.) viszont egyikkel sem voltam maximálisan elégedett.

2 éve bukkantam rá erre és azóta is nagy a szerelem. Nagyon pigmentált és remekül fed, viszont ha egy bőrhibával mégsem birkózna meg, a Catrice Camouflage Cream korrektorral együtt tökéletes a végeredmény. Külön tetszik, hogy az állaga folyékony, nem pedig krémes, így nem érződik nehéznek a bőrömön. A pipettás adagolójával szoktam felvinni az arcomra, 1-1,5 adagnyit, majd a Jessup-os Buffer alapozó ecsetemmel eldolgozni. Nem lesz csíkos, gyönyörű egységes bőrképet ad. A finish-e nem teljesen matt, egy kis egészséges fényt hagy az arcon.

A tartóssága is kiemelkedő, púderrel fixálva 8 de akár 12 órát is kibír kopás nélkül még a nyári melegben is. Ennyi idő után ugyan átfényesedik, de zsebkendővel orvosolható a probléma. Kis mennyiségben transzferálódik a zsepire, de a fedését nem befolyásolja. Egy üveg nekem kb. 4 hónapig elegendő.

A csomagolása is megérdemel pár szót. A tejüveg a pipettával luxus érzetet kelt. Az üvege vastag, a felirat sem kopik róla. A színválaszték is jó, a legvilágosabb 10-es Light Beige árnyalat tökéletesen passzol a téli világos bőrszínemhez.

Ár-érték arányban az egyik legjobb ami drogériás szintén kapható. 2300 Ft-ért szerezhető be, de minőségben vetekszik pár high-end márka alapozójaval. Mindenkinek ajánlom, aki egy jó és magas fedésű alapozót keres!

szcelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

bogcsii

2018. december 12.

Még az elején vagyok a termék tesztelésének de egy valami iszonyat zavar .. csak szerintem borzasztó fullasztó büdös ? Nem úgy büdös hanem nagyon erős illatanyag van benne 🤮 pedig nincs bajom vele mert szép összképet ad és tartós, eddig nem pattogtam ki csakhat ez a szag ne lenne:(

bogcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

eeinhr

2018. december 11.

Tobb alapozot is kiprobaltam mar, mire egyszercsak megtalaltam ezt. Miutan legeloszor hasznaltam csak csodalkoztam hogy ilyen jo alapozot lehet kapni ennyi penzert?? A teljesen pozitiv csalodasban rakerestem itt is, valamint kulfoldi yt-bereknel is lattam ezt az orias hypeot. De teljesen megertem! Nekem 12 oraig siman tart,fed, nem csúszik-mászik 6-7ora utan az orromnal kicsit olajos/zsíros lesz de egy puderrel siman orvosolom. Amit sajnalok, hogy keves arnyalatban van..:(

eeinhr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

supercinti

2018. december 10.

Szepen fed, de fel napig birja kb. Aztan lemaszik, es elszinezodik :(

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Szepen fed, de fel napig birja kb. Aztan lemaszik, es elszinezodik :(

Elaine

2018. december 10.

Nagyon szeretem, jól fed, mattít, tartós, és ami a legfontosabb, természetes hatása van. Arra viszont figyelni kell vásárlásnál, hogy viseléskor egy idő után elkezd oxidálódni a szín a bőrödön, ezért érdemes esetleg egy árnyalattal világosabbat venni.

Elaine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.