KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: megegyezés szerint , Eladó: szenesreni
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 1600 Ft , Eladó: Vklau96
Állapot: sosem használt, Helyszín: Kaposvár, fizetés: személyesen vagy postai úton utánvéttel (+postaköltség!)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nori93

2018. április 26.

Egy kicsit túlzásnak tartom a fennforgást körülötte...az én bőröm nem szereti, furán is néz ki rajta...hamar átfényesedik a bőröm és külön életet és az arcomtól...nekem nem vált be :/

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

pattelin

2018. április 26.

Nagyon jó alapozó! A fedése köpzepes, de ez nekem elég is! Szépen fed és mégsem maszkos! Kevés is elég belőle, ezért kifejezetten jó a pipettás megoldás! (Nem az a helyzet, hogy kinyomom a tubusból és fröccsen, folyik szét az egész a kézfejemen, mielött felvinném.) Jól el lehet dolgozni és nem üli meg az arcom ráncait, pórusait. Nekem bevállt! Az árnyalat is tökéletes a Rose Ivory van meg. Csak mostanában nehezen lehet beszerezni!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

nta2

2018. április 25.

Annyira nem jó alapozó, mint amekkora hype van itt körülötte. A pipettás megoldás lehet hogy higiénikusabb, de nehezebbé teszi a használatot, 3-4-szer is használni kell 1 teljes alapozáshoz. Hajlamos csíkozódni, sokat kell vele dolgozni. Napközben megül a pórusokban és összecsomósodhat, hiába használok hozzá púdert fixálásként. Így 25 fok feletti melegben inkább nem is használom, csak egy bb krémet, főként mert az egyben fényvédős is, valóban hasznos a bőrnek, míg egy alapozó egyáltalán nem.
Kedves huszonévesek, légyszi ne tegyétek tönkre a bőrötöket állandó alapozással, mégha nem is múlt még el teljesen a pattanásos időszakotok, mert ennek később látjátok kárát: hamarabb lesznek ráncok az arcotokon, kitágult pórusok és akkor meg vagyonokat fogtok költeni szépészeti beavatkozásra. Egy természetesebb bb-vel sokkal természetesebbnek mutattok, mint egy maszkos hatású alapozóval, amitől viaszbabának néztek ki. A pasik jobban szeretik a természetesebb arcot, mint a full sminket, higgyétek el! És kora tavasztól késő őszig kötelező a fényvédő, főként kinti programhoz, ez is hosszú távon nektek tesz jót és a bőrötök meghálálja.

nta2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

evivi92

2018. április 24.

A kedvenc alapozóm, ami bizonyítja, hogy újra és újra ezt veszem meg. :) A kombinált zsíros bőrömön jól viselkedik, pár óra után igaz hogy átcsillog, de az korrigálható. A legvilágosabb színt használom; szép, természetes hatása van az arcomon. Az arcom egyes részei (az orrom és az orcám) elég pirosas, és ez az alapozó nagyon szépen elfedi. A pattanásaimat és nyomait nem tünteti el teljesen, de ez így tökéletes nekem.

evivi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

Timea22

2018. április 23.

Rengetegen ajanlottak mar ezt az alapozot igy enis beruhaztam ra. A legsotetebb sem jo sajnos meg azis vilagos..:( lehetne tobb szinvalasztek. Sajnos par ora mulva atcsillant az arcom hiaba hasznaltam elotte primert. Egyebkent a fedese drogeriai szinten szuper, és a vegeredmeny is szep.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Mnemosyne

2018. április 23.

Kedvencem lett! Már többször újra vettem. Az eddigi egyik legjobb alapozóm! Száraz bőrre is tökéletes, csak figyelni kell a hidratálásra. Egy számomra tökéletes közepes fedést nyújt, rétegezhető, azonban úgy nekem már egy kicsit mű hatást kelt. Továbbá tartós termékről beszélünk, kibírja az egész napot. Az egyetlen hibája, hogy úgy kell vadászni a boltokban, illetve én örülnék egy még világosabb árnyalatnak, de ezt igazán nem róhatom fel neki. :)

Mnemosyne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

DistressedMaszat

2018. április 23.

Meg van pár hete, még mindig tesztelem. Nagyo dicsérték meg elég világos ezért kiakartam próbálni én is. Keringtem utána az üzletekben de a legvilagosabb sosem volt. Itt vásároltam meg. Többnyire elégedett vagyok vele, a jelenlegi fehér bőrömhöz jónak tűnik a színe, folyékony nagyon de mégis a fedése viszonylag jó nem tünteti el a pattanásokat de eléggé halványítja ami nekem elég. Sokáig tart és szinte el se mozdul róla, csak hidratálok alá és reggel puderezem ennyi eddig elég volt. Reggel 6tól kb este fél 8ig is volt már rajtam úgy hogy hőség volt napközben, kirándultam , utaztam és jól bírta. Elégedett vagyok többnyire bajom viszont hogy a t vonalam gyakran problémás és van hogy kiemeli azt ha éppen kicsit hamlik pl az orrom.. nem mondanám még hogy a kedvencem, de szeretem. Még tesztelem, csak a harmadik alapozó de egy kicsivel előzi csak meg a masik alapozóm ami a rimmel lasting finish.

DistressedMaszat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

kpetra001

2018. április 22.

megvettem az alapozót, de őszintén én többet vártam tőle. az alapvető probléma az vele, hogy kevés színven kapható. nekem beleül a kis ráncaimba az alapozó, és egyáltaln nem tartós. primert is használtam alá, illetve próbáltam ecsettel és szivaccsal is. nem a legrosszabb amit próbáltam de én többet vártam tőle.

kpetra001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Juli28

2018. április 22.

Drogériás alapozók között valóban a legjobb, de nekem is kicsit szárítja a bőröm. Fedése közepesen erős. Szerintem blenderrel szebb a végeredmény mint ecsettel. A színválaszték tragédia ezért 4*.

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Fancsy

2018. április 22.

Nagyon jó alapozó, én mostanában ezt használom. Nekem alapvetően száraz a bőröm, de nem jelent neki problámát. (Más írta, hogy száraz bőrre nem a legjobb) Szép természetes a végeredmény, jó árban is van!

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.