Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: Csokipulyka
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000 Ft + posta , Eladó: Nindzsuuu
Állapot: 2 szer használtam (nagyon kevés hiányzik belőle), Helyszín: Vas megye, fizetés: megegyezés szerint
eszter9810

2020. február 24.

Nem értem, miért kísérletezgetek mindig más drogériás alapozókkal, miközben már réges rég ez a kedvencem. Mindig megbánom, hogy nem ezt vettem meg. Csodaszépen fed, tartósan mattít (ezért száraz bőrűeknek nem biztos, hogy jó lesz), és a nap végéig tart. Alá kell hidratálni, bár ezt minden alapozónál érdemes. Szerintem csoda! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

Ryo19

2020. február 23.

Imádom ezt az alapozót. Tökéletesen fed és egész nap kihúzom vele. Viszont ha nem jól hidratálok alá akkor enyhén maszkos hatása lesz. Nekem nem okozott semmilyen bőrpanaszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Picur999

2020. február 22.

Ez a tökéletes alapozó! :) :)
Nagyon szépen fed, az arcom is matt marad kb 9 órán keresztül :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Ez a tökéletes alapozó! :) :)
Nagyon szépen fed, az arcom is matt marad kb 9 órán keresztül :) :)

Brigimania08

2020. február 21.

Évek óta ezt használom. Nem okoz semmi problémát, nagyon szépen fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Évek óta ezt használom. Nem okoz semmi problémát, nagyon szépen fed.

Bettu

2020. február 19.

Annyira jó illata van. Tetszik a pipettás megoldás. A színnel kicsit mellé nyúltam sajnos. Ez van, ha mindig kísérletezik az ember. :D
Update később.
A régi alapozóm is Catrice volt. Ennél világosabb, így a maradékot hozzá kevertem, most jobb lett a színe.
Egyébként szerintem kb. ugyanazt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Update később.
Egyébként szerintem kb. ugyanazt tudja.

ErikaErika2

2020. február 15.

Nagyon nem valt be, annyira, hogy ma a kukaban landolt nehany honapnyi kiserletezes utan. Idaig ez az egyetlen alapozo, amivel ugy neztem ki, mint aki egy feldoboz pudert kent a fejere, ugy, hogy nem is hasznaltam pudert egyaltalan. Szerintem szornyu, maszkos kinezete van. A jo velemenyek miatt vettem meg, de nagy csalodast okozott. Bocsi, de ez volt eletem legrosszabb alapozoja, pedig nem ma kezdtem a sminkelest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 15.

Beba01

2020. február 12.

Hali!Ha valakit érdekel én ezt a terméket azEuro Family-ben vettem ott van Catrice termékes pult.Mindent találtam: csak nagyon fogy....mondta az eladó hölgy.:)
Rendben teszi azt amit oly sok videóban említenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Rendben teszi azt amit oly sok videóban említenek.

Tempete

2020. február 11.

Nekem zsíros bőröm van, néhol enyhén szárazabb részekkel, de nekem ez NEM vált be!
Két éve kezdett jobban érdekelni a sminkelés, amikor már pár évvel 20 fölött jártam, és akkor kezdtem el nem túl sok pénzért beszerezni alap dolgokat...alapozó, korrektor, pirosító, rúzsok, stb...Nagy hiba volt :D le kell szögeznem, hogy alapvetően nem vagyok finnyás típus, mert igen is használok 2000 ft körüli rúzsokat, szempillaspirált, amik nagyon jól beváltak, és ezeken lehet, sőt érdemes is egy kicsit spórolni, mert a bourjois piros szempillaspirálja simán tud annyi, mint egy drágább spirál. De egy alapozón szerintem nem érdemes spórolni, és ezt szó szerint a saját bőrömön tapasztaltam.
Kezdjük ott, hogy nincs benne fényvédő. A bőrvédelem a legfontosabb dolog, mert ha nem vigyázunk rá, biony idő előtt meglátszódhatnak rajta az az öregedés jelei...számomra ez nagy mínusz pont. A másik az, hogy nekem olyan csúnyán beleült a még alig létező barázdáimba, hogy két használat után eladtam :O értem én, matt ...de ahogy egy szempillaspirálnál számomra a legnagyobb vétek, ha potyog, egy alapozónál az, ha leöregít és nincs benne fényvédő. A száraz részeket egy kicsit kiemeli, de ez még beleférne. Szerintem a végeredmény sem szép, vékony rétegben szó szó, de kettőben már ott a maszkos hatás.
Ez után kipróbáltam a Bourjois új, félmatt alapozóját, amiben már van fényvédő, és sokkal szebben is teljesít. egy hete rászántam magam egy MAC studio fixre is. Szóval szerintem nem éri meg az árát ez az alapozó, kétszer ennyiért fényvédelemmel és szebb végeredménnyel sokkal jobban megéri a Bourjois. aláírom, hogy a MAC már egy drágább cucc, én is alkalmakra fogom egyenlőre használni , mert én sem tudnék három havonta csak alapozóra 11 ezret költeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

DoraDe

2020. február 10.

Ez egy csoda. Vannak száraz pontok az arcomon, amiket nagyon szépen elfed, és nem emeli ki. Egész nap az arcomon marad, és nekem nem is fényesedik át. Szuper cucc! Nálam még a MAC Studio Fix Fluidot is veri. Az ára pedig elképesztően kedvező.

Update:
Lehet a bőröm változott meg, lehet a termék, de le kell szednem 1 csillagot. Sokkal hamarabb elkezd átfényesedni, mint azt tette régebben, és hamarabb is kezd kopni, és nem mindig szépen. Ráadásul oxidálódik is, mire beérek munkába, már más színű a fejem, mint ahogy elindultam. A MAC Studio Fix Fluidot pedig már nem veri, váltottam arra, és sokkal szebb az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Update:

rokamokus

2020. február 2.

Kb 2 éve használom, kis mennyiséget használok, nekem kicsit zsíros a bőröm így mást nem kenek alá, pont kiegyenlíti a bőröm zsírosságát. 02 Light Beige az én színem. Sajnos egyszer rá folyt a farmeremre és soha!! Nem jött ki belőle a folt. És 1x eltört a fürdő padlón és iszonyat macera volt feltakarítani. Nem tudom mi van benne de biztos durva cucc ezért Próbálom másik allatkiserlet mentes termeket helyettesíteni de eddig meg nem talatam meg az a igazit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.