KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: Kb. 1800 Ft, megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: Fruzsi
Állapot: Néhányszor próbált, gyakorlatilag tele van, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel vagy banki utalás után posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: mflora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Monor, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Monoron, posta is megoldható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

juditfoldesi

2018. július 20.

Ár-érték arányban verhetetlen. Érdemes aláhidratálni. Gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, de mindent tud, amit egy alapozótól el lehet várni.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

A legjobb alapozó amit valaha használtam. Kellemes illat. Folyékony állaga és majdnem tökéletes fedése miatt imádom. Többször újravettem már. Azt vettem észre, hogy minél világosabb annál folyékonyabb, ezért a 010-est könnyebben el tudom dolgozni az arcomon. (Használtam már a 020-ast tavasszal és néha nyáron a 030-ast is.) Összességében egy szuper drogériás termékről van szó ami még olcsó is. Újravevős.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

kingh

2018. július 18.

Eddig ez az egyetlen alapozó, ami a legtöbb ideig bírja fényesedés nélkül! Sokáig az All Matt Plus alapozót használtam, annak jobban szeretem a textúráját, természetesebb, viszont lefolyik az arcomról...ehhez még púdert se használok mindig. Brutál a fedése, nagyon vigyázni kell vele. Az egyetlen dolog amit észrevettem, hogy ez is oxidálódik nekem egy idő után :( Lehet a bőröm hibája ez (eléggé olajos), de reggel még tökéletes a szín és az összkép, napközben pedig már észreveszem, hogy másabb az árnyalat. Talán egy világosabb árnyalatot kipróbálok majd ősszel, miután lekopott a nyári színem, és azzal majd tudom kompenzálni a dolgot.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

VivienCs95

2018. július 18.

Brutál fedése van, nem is tudom hányszor mentette meg az életemet egy-egy nyomkodás után. Egyetlen hibája hogy a legvilágosabb árnyalata is sötét nekem egy picit... de ennél jobbat még nem találtam. Sokszor hámlik a bőröm, de ha rendesen aláhidratálok és szépen felütögetem az alapozót akkor nem hogy nem emeli ki, de még el is fedi a száraz részeket ;) Egyelőre ő a no.1.

VivienCs95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

EllaToth

2018. július 17.

Jól fed és nagyon tartós. Kézzel jobban el tudtam egyengetni, mint ecsettel, de akkor azt éreztem, hogy a kezemen rengeteg anyag maradt és nem bírtam lemosni utána szappannal a kezemből.
Ami jóban a rossz, a pipetája. Szivacsra vagy ecsetre jól ki lehet csöppenteni, de ha arcra akartam sajnos más hova is cseppen (nem egy felsőm és nadrágom bánta már, és nehezen jött ki belőle vagy éppenséggel a világos, fehér pólóból ki sem jött :()

EllaToth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

viviiisanta

2018. július 17.

Jól fed, tartóssága is kiváló! Én személy szerint nem szeretem a maszkos hatást, így én óvatosan, kevesebbet teszek a bőrömre. Így természetesebb eredmény érhető el. De, aki a maszkosabb hatást kedveli azoknak is tökéletes választás.
Érdemes előtte hidratálni a bőrt, mert nap végén szárazabb lehet.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Érdemes előtte hidratálni a bőrt, mert nap végén szárazabb lehet.

Busaandrea

2018. július 17.

A kedvenc alapozóm, meg myaron se olvad le az arcomról. Annyi a problémám vele hogy télen még a legviláhosabb árnyalat is olyan, mint ha sötét lenne, de ez inkább az én hulla fehér kinezetemnek köszönhető ☺

Busaandrea

adrienn9513

2018. július 17.

Meg kell tanulni, hogy mennyi szükséges belőle, de utána tökéletes alapozó lehet. Nagyon szeretem. A pipettával vigyázni kell, le ne csepegtessük magunkat - tapasztalat... :D Tartós is, fedése is pont jó nekem.

adrienn9513

fannib1

2018. július 16.

Tartós, közepes de építhető fedés, megéri az árát, egyik legjobb mindennapi alapozóm. Sajnos a mosolyráncokba beleül es a száraz részeket kiemeli.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Egyszerűen imádom. Tökéletes fedést nyújt, és a viselete is kellemes. Mindig újraveszem.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.