Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: rencsike21
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Catrice HD Liquid Coverage Alapozó 020
Ár: 1500 , Eladó: hgeorgina96
Állapot: 2-3-szor használt , Helyszín: Nyárád, fizetés: Kérdésre postázom is

ramonav

2020. augusztus 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Tetszik az adagolója, nagyon szépen fed és szerencsére hozzám a színei is passzolnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Podhorszkiniki

2020. augusztus 11.

Sokáig használtam ezt az alapozot. 4x vettem újra. Nagyon jó termék. Egyetlen hibája, h van benne parfüm. (Most egy magasabb kategóriájú használok EL, de nem tud sokkal többet.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

MeloDee

2020. augusztus 10.

Évekig használtam ezt az alapozót. Színválasztéka sajnos nem túl erős, talán volt/van 4 szín és ennyi. Sajnos a legvilágosabb is túl sötét volt rajtam, csak világosítóval tudtam használni. A nap folyamán nagyon csúnyán oxidálódott. Felvitélnél vigyázni kell: ha túl sokat használunk, könnyen maszkhatást érhetünk el vele. Fedésével nem volt gond szerintem, viszont az arcom egy idő után viszketett tőle a hidratálás ellenére is. Most már tudom, hogy anno a pattik burjánzását is segítette rajtam. Nem tudom, hogy én fogtam-e ki mindig „hibás” tételt, de mindig kifolyt az alapozó a „szájánál, a tekerős résznél :D nem tudom másképp mondani, bocsi :D , hiába töröltem le használat előtt/után.

Nagyon szeretem a Catrice termékeket, ennek ellenére ez sajnos most nálam egy erős 3-as osztályzat. :(

Jah! A mai napig nem jön ki a ruhámból egy cseppje, szóval ha arcon nem is működik, a ruhát remekül befogja! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

kacsamama

2020. augusztus 9.

Kedvenc és egyetlen alapozóm amit használok! Teljesen megéri az árát. Matt és tökéletes fedést nyújt! Imádom:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Első alapozóm, teljesen elégedett vagyok vele. Ha csak egy kis fedésre van szükségem, az is kivitelezhető, de szépen építhető is. Tartós, nem foltosodik, és nem is érzem, hogy rajtam van, mégis szép a végeredmény. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

gerste13

2020. augusztus 6.

Ár-érték arányban szuper! Annyi alapozóm van otthon.., Vichytől a Burjois-ig.., egyik sem ér el eddig. Nem fényesedik alatta a bőr, nagyon fed, brutál módon, szem alá karikák eltűntetésére is jó, nem ül meg a ráncokban,nem kenődik... Lehet jó cuccot is gyártani elérhető áron. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

asztaloskinga

2020. augusztus 4.

Majdnem mindenkitől csak jókat hallottam erről az alapozóról, e miatt és az itteni biztató vélemények miatt szereztem be. Először nem sikerült a tökéletes árnyalatot választani, mert eléggé oxidálódik, így kicsit sötét lett, de még hordható. Aztán megvettem az eggyel világosabbat, ami így a legvilágosabb és egyszerűen tökéletes a szín. Sőt, ezen az oxidációt sem vettem annyira észre. Nagyon szeretem.. valóban második bőr hatása van, ezt eddig egyik alapozómnál sem tapasztaltam. Nagyon jó a fedése is és építhető. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

fvviktoria

2020. augusztus 3.

olyan hatást kelt, mintha nem is lenne alapozó rajtam. Nem nehezíti el a bőrt. Egy hátrány hogy többet kell belőle felvinni az arcra mint más alapozókból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Dinabebi

2020. augusztus 3.

A Light Beige010 árnyalatát próbáltam ki és tökéletesen illik a bőrömhöz. Mintha rám öntötték volna. :D Könnyen eldolgozható, nekem nem is kell sok belőle, mert remekül fed.(A többit a korrektor és púder úgyis korrigálja.) Kis pihe puha bőröm lesz tőle. Nem maszkosít, természetes hatást kelt. Ezért az árért szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

vmarti

2020. július 31.

Egy krémesebb alapozóval használom összekeverve (nagyon szeretem úgy) de néha-néha egymagában is és úgy is nagyon szép bár a szárazabb bőrömön nem sokáig marad ilyen szép de ez nem az alapozó hibája hisz matt. Bele kell egy kicsit jobban dolgozni a bőrbe mert amúgy tényleg látszik hogy ott va

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.