Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1300 , Eladó: szabinka90
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Veszprém, fizetés: Előre utalás után +postaköltség
Ár: 1500 Ft , Eladó: Katisza89
Állapot: Kétszer próbált. , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
dobolandora

2019. április 23.

Mindennapokra tökéletes alapozó lehet. Nem is érzem, hogy rajtam van, nem ül bele a ráncokba, viszont a színe sötét nekem, pedig a legvilágosabb árnyalat van meg. Annyira szeretem, hogy amikor használom inkább magas nyakú felsőt hordok. :) Biztosan újravevős lesz ha egyszer elfogy. Bár régóta megvan, de alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

schnau.adelle

2019. április 23.

Kedvenc alapozóm. Erős a fedése, könnyen eloszlatható, a kiszerelése praktikus. Tartós.
Az ára is nagyon vonzó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Az ára is nagyon vonzó. :)

Krisztikeee

2019. április 21.

ÁRÁHOZ KÉPEST CSODASZER!
Könnyen felvihető,szépen fed,zsíros bőrre is szuper!Nekem ugyan annyi idő alatt kopik az orrom körül,mint a MAC alapozóm,ami 4x ilyen drága.Kevés a színválaszték sajnos,viszont egyértelműen 5*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

ÁRÁHOZ KÉPEST CSODASZER!

Skadi

2019. április 18.

Nagyon szépen, egyenletesen fed és meglepő módon a legvilágosabb árnyalat pont jó, nem túl sötét a bőrömhöz. Az egyetlen nyűgöm vele, hogy nap végére nem marad matt, a homlokom környéke rendszerint kifényesedik, plusz a ráncokban összegyűlik és pamacsolhatom ki onnan napközben. Ár/érték arányban viszont nálam még mindig verhetetlen, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

fdorottya

2019. április 18.

Négy árnyalat van belőle. Nekem természetesen sikerült beválasztanom a rossz szint, mint mindig. Soha nem szabad bolti fénynél választani színt. De nem baj volt otthon alapozó világosító. Brutálisan fed. Az Estée Lauder DW alapozójához tudnám hasonlítani, csak ez árban sokkal jobb. Tökéletesen matt, szép arcbőrt kapok. Könnyű eloszlatni. Nem kell belőle sok. Nekem tetszik.

Up.: Több, mint egy hónapja használom már, de nem tudok róla rosszat mondani. A 40 fokban is ott marad ahol kell. Nem okoz nekem pattanásokat, mitesszereket. Újravevős alapozó.

Up2: Már a második üveggel használom és mindig ehhez térek vissza. Volt két kilengésem, de mindig ehhez nyúlok inkább. Számomra A TÖKÉLETES ALAPOZÓ!!

UP3.: Végre elérhető a Müllerben több színárnyalatban is. Harmadszorra veszem újra. Még mindig csak pozitív dolgokat tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Fuloplaura

2019. április 14.

Túldicsért. Sajnos nagyon kevés színváltozatban lehet kapni. A pipettás adagolója miatt alig jön ki belőle valami. Csomósodig a bőrön mintha apró szőrcsomók lennének az arcodon. De hogy valami jót is mondjak jó a fedése és nagyon kicsit oxidálódik, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

tjudit96

2019. április 12.

Jó ideje használom már ezt a terméket, és összességében szeretem. Tény, hogy alá kell jól hidratálni, és jól meg kell tisztítani az arcot használat előtt, de szerintem ez alapvetően mindegyik alapozóra igaz, hogy jobban mutat. Picit összegyűlik a mosolyráncaimban, de nekem ez állandó probléma. Vigyázni kell a mennyiséggel, nagyon kevés is elég, beauty blenderrel szeretem a legjobban felvinni. Lehetne belőle több árnyalat itthon, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

zsigakatalin

2019. április 12.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó. Nagyon higénikusnak tartom a pipettás kiszerelést, mindig a kezemre teszek belőle egy keveset és azt viszem fel az arcomra. Vékonyan szoktam felvinni általában és akkor nagyon természetes, de alkalomra vagy bőrhibák eltüntetésére kiválóan építhető akár 2 vagy 3 rétegben is. Az állaga híg, kicsit hidratál is. Ajánlom mindenkinek, mert az ára is nagyon jó, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

xfxff349

2019. április 12.

Update: Irtó csúnyán oxidálódik ez az alapozó, kb 2-3 árnyalattal lesz sötétebb így az arcom a nyakamhoz képest és hát valami borzalom ahogyan kinéz. Nagyon sajnálom, mert állagra, fedésre nekem nagyon-nagyon bejött, de emiatt ment a kukába.

Kifejezetten tetszik a hígabb, lazább állaga a többi tömörebb és nehezebb alapozóhoz képest, amiket eddig használtam. Könnyen eloszlatható, nincs maszk hatása, nem látszik már kilométerekről, hogy van az arcomon alapozó. Szép egyenletesen fed, a kisebb-nagyobb száraz foltokat nem emeli ki, illetve az apróbb ráncokba sem ül bele. A nap végéig szépen kitart és még este sem fénylik a fejem, szép matt marad. Nekem eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Martika98

2019. április 10.

Nekem vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Az ára kedvező, egész olcsó, így igazából amennyit fizetünk érte, annyit tud. Egyébként az a problémám vele, hogy egy hét használat után már valahogy nem úgy viselkedett, mint az elején. Bármit lecseréltem erre, néhány alkalomig tökéletes volt, utána már kopott, átfényesedett, foltosodott. Lehetséges, hogy az alapozókat folyamatosan váltogatni kell, mert nekem mintha ez vált volna be...egy idő után eddig mind így viselkedett. Véleményem szerint a fedése elég gyenge, szinte már egy BB kréméhez hasonlítható, főleg, ha kevés terméket használ az ember. Ha viszont sokat, akkor túl gyorsan fogy, és a végén ami benne marad, pipettás módszerrel nem felvehető, csak ha megdöntöm és öntök kicsit a kezembe. Mivel minden eddig kipróbált alapozómmal így voltam és ennek a legjobb az ára, leragadtam ennél, de hamarosan le kell cserélnem, mert a nap közepére már vállalhatatlan a fejem. Primert nem használtam alá, illetve fixálót sem szoktam fújni. Az lehet segítene kicsit rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.