KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Ár: 2299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: Kb. 1800 Ft, megegyezés szerint, csere is lehetséges , Eladó: Fruzsi
Állapot: Néhányszor próbált, gyakorlatilag tele van, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel vagy banki utalás után posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: mflora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Monor, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Monoron, posta is megoldható

Zsatkudzseni

2018. szeptember 17.

A sok jó vélemémy után kipróbáltam, de nekem teljes csalódás. A szín nem megfelelő, a világos az annyira világos, hogy úgy nézek ki mint egy halott, a sötét pedig sárgás és túl sötét...A fedés egy óráig tökéletes, utána foltokba elkezd lejönni és nem fed jól. Mindegy mivel rögzítem nem marad a helyén. És ha kiömlik, az életbe nem szeded ki se ruhából, se semmiből.

Zsatkudzseni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Mackobunda

2018. szeptember 16.

Bajban vagyok, amikor ezt az alapozót kell értékelni.
A szín tökéletesen passzol a világos bőrömhöz, de az állaga nem a legmegfelelőbb.
Túlzásba lehet vinni a felvitelét, ugyan építhető, de nagyon maszk hatása van. Erős alapozó és jól fed.
A zsíros részt hiába mattítja jól, ahol szárazabb a bőröd ott nagyon csúnyán ül el, hiába fedi a hibákat is. Nem lesz szép az összhatás és öregebbnek látszik a bőr. Úgyhogy próbálom nagyon minimális rétegben felkenni.
A ruhákat nem fogja össze, ami pozitívum.
Egy fél napot simán kibír átfényesedés nélkül.
3 csillagot kap, de még gondolkozok a végleges pontozáson.

Mackobunda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Bajban vagyok, amikor ezt az alapozót kell értékelni.
A ruhákat nem fogja össze, ami pozitívum.
Egy fél napot simán kibír átfényesedés nélkül.
3 csillagot kap, de még gondolkozok a végleges pontozáson.

GRA

2018. szeptember 15.

Én nagyon szeretem. Elég világos bőröm van, ami most nyáron kapott egy kis színt, az 1-es árnyalat mindkét esetben működött nálam. Jól fed és tartós. Most fogom újra venni.

GRA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

Nekem nem vált be. Nagyon kevés szín van belőle. Nekem egyik sem volt az igazi. De ami nagyobb probléma,hogy nagyon maszkszerű.. Sajnos nagy csalódás volt nekem :(

zsofiiiiiiiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Rebeka020

2018. szeptember 12.

Nagyon szuper! Imádom!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nagyon szuper! Imádom!

zsbsz

2018. szeptember 11.

Olcsó alapozók közül a kedvencem, a zsíros bőröm jóban van vele, és a csomagolás is remek. Nem nagyon hordok alapozót, de ha az őszi szezonra veszek újat, ő lesz az ismét.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lauraaaa

2018. szeptember 6.

Az egyetlen alapozó ami bevált. Egyik drágább alapozó sem jobb nála.
Jobb a fedése mint a legtöbb korrektornak, matt, mégis természetes a hatás. Imádom!!!

lauraaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Az egyetlen alapozó ami bevált. Egyik drágább alapozó sem jobb nála.

Spvirgi

2018. szeptember 6.

Őszintén már egy éve szemezgetten vele. De valahogy mindig volt valami más, valami új.... Sajnos, mert nagyon jó.....,jól fed, tartós, nincs maszkos hatása. Nem irritálta a bőröm ami külön öröm ☺

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Timi0316

2018. szeptember 5.

Nagyon szépen fed, bár nekem túlságosan kiemelte a pórusaimat és száraz hatást keltett! próbának megérte, de nem venném újra.

Timi0316
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

cicafun

2018. szeptember 5.

Hatalmas pacsi a Catricenek, hogy gondolnak a világos bőrűekre! Nekem a 010-es árnyalat van meg, ami egy világos, meleg tónusú szín. Nálam nyáron jól működött, mindenképpen igényli az aláhidratálást, mert máskülönben csúnyán terülne az arcon, hajlamos kiemelni a száraz részeket. Valóban nagyon jó a fedőképessége, én sminkszivaccsal dolgozom el, így elég szép természetes fedést lehet vele elérni. Bőrirritációt nálam nem okozott, minimálisan oxidálódik.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.