Catrice

Ár:   2295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   drogériák, online

"Második bőrréteg. Egyenletes arcbőr high definition kivitelben. A pipetta applikátorral felvihető, extra-könnyű, folyékony textúra kiváló fedést, és akár 24 órán át tartó hatást biztosít."

4 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nekomisery

2021. július 27.

Kedvenc alapozóm, nagyon sokat kipróbáltam már az évek során, viszont nekem, az én bőrtípusomra (olajos, tág pórus) tökéletesen megfelel. Ár/érték arányban simán lever egy-egy MAC-es alapozót (pedig onnan is kipróbáltam már jó párat) Órák után sem fénylik át a bőröm, pedig nem vagyok ez az agyon bakingelős típus, sőt az utóbbi időben már púdert sem használok alapozó felé semmilyen formában.
Egyébként egy full, parti smink simán kibírja gyönyörű, matt, fénylés mentesen, hogyha megfelelő baking van felette :) CSODASZER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 27.

A.Csenge

2021. július 21.

Nagyon szeretem. Évek óta használom. Irritációt nem okoz. A fedése szerintem elég jó. Ár-érték arányban mindenképpen az élmezőnyben van a drogériás felhozatalt tekintve.
A 02es nekem beleragad a pórusaimba, a 10es viszont csak akkor, ha elönt a kétségbeesés, és nem figyelem, hányadik rétegnél is járok már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Fe0ve0

2021. július 18.

Sajnos száraz bőrön nagyon csúnyán mutat. Túl maszkos a fedése és a legvilagosabb árnyalat is sötét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

kisTi

2021. július 18.

Szép, szép, de nem a legjobb. Nem teljesen passzol a legvilágosabb árnyalat, főleg ez volt az oka annak, hogy végül lecseréltem, de több üveggel is elhasználtam belőle. Szivaccsal eldolgozva a legszebb, a tartósságával is meg voltam elégedve. Építhető, de könnyen lesz maszkos hatása . Irritációt nekem soha nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Winkleragi

2021. július 15.

Tökéletes fedése van, nem fénylik, es ha szivaccsal viszem fel, természetes a végeredmény. Tartós, jo árban van, és könnyű beszerezni, szóval aki drogériás alapozót keres, annak ki kell próbálnia!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Lylien

2021. július 15.

Sokáig használtam a 020 Rose Beige árnyalatot. Egy üveg rengeteg ideig elég mindennapos használat mellett is, szuper alapozó. Ár-érték arányban a legnagyobb márkák is nehezen veszik fel vele a versenyt.

Nekem alatta hidratálóval, néha primerrel működött legjobban. Ezt kulcskérdésnek mondanám, mert két különböző hidratálóval más képet mutat (könnyedebb gél állagúval mattabb, testesebb-zsírosabb krémmel fényesebb - ez nyilván a bőrtípustól is függ, nekem hajlamos fényesedni).
Soha nem okozott irritációt. A fedése elegendő és tartós (nincsenek durva pattanásaim), púdert ritkán használtam fölé.
A pipettás megoldást nehézkes alkalmazni, amikor fogyóban van, de fogtam és kicsepegtettem az üvegből az utolsó cseppeket, így nem veszik kárba, ez plusz pont a piacon lévő sok, haszontalan kialakítású termék mellett.

Most váltottam egy parfümmentes alapozóra a tudatosabb bőrápolás jegyében, de mindig megőrzöm a kedves emlékek között, mert hű társ volt hosszú ideig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

legallybrunette

2021. július 13.

Nem igazán értem az őt övező lelkesedést. Árkategóriájában tényleg nagyon jó, de a tartóssága nekem nem megfelelő, és valahogy a végeredmény sem túl természetes. Maradok a drága, de megbízható DW-nél, ha azt helyesen viszem fel, egyáltalán nem maszkos vagy nehéz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 13.

k_dora

2021. július 13.

Lassan fél éve használom ezt az alapozót, meg vagyok vele elégedve. Szép a finishe, nem nehezíti el a bőrt, nem okoz pattanásokat, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Csene

2021. július 6.

Megvagyok vele elégedve minden téren, több éve csak ezt használom. Újra vevős!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

Megvagyok vele elégedve minden téren, több éve csak ezt használom. Újra vevős!!

MissSejla

2021. július 3.

Jo a fedése, valoban szép. De egy hasznalattol is eltomodnek a porusaim, nekem nem eri meg... Biztos nem reszem fel ujra meg egy fel orara sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.