Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: baani, Módosítva: 2019. január 2.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű folyékony korrektor ecsetes applikátorral, mely lehetővé teszi a pontos felvitelt. A formula elfedi a pirosságot és a szem alatti karikákat.

3 árnyalatban kapható

Catrice HD Liquid Concealer 010/030
Ár: 1600 egyben a 3db , Eladó: Mufurcka
Állapot: Kép és leírás szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Ár: 500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
lenizsu

2019. május 26.

Nagyon jól fed. Az applikátorával nagyon precízen fel lehet vinni a korrektort a legapróbb bőrhibára is. Nem szárít. A belső szemzugban is szívesen használtam az erek elfedésére, és egyáltalán nem irritálta a szemem. Remélem sokáig elérhető lesz a polcokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Veronika3

2019. április 8.

Nekem a rose beige árnyalatban van meg és azt kell hogy mondjam, tetszik. Én leárazva vettem meg így nagyon megérte. Könnyen el lehet dolgozni, egész jól fed bár az egész éjjel tartó tanulás (és sorozatnézés) miatt keletkezett karikákat nem mindig fedi el teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

szabiina

2019. április 7.

Leárazva vásároltam. Amire nekem kell, arra tökéletes, tusvonal javítására és szemöldökcsontra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

DodoSztmkls

2019. március 25.

Kis mennyiséggel, óvatosan kell bánni vele. Primerrel használom a szem alá, én preferálom, hogy nincs full fedése (kis mennyiségnél).
Pici feje van, szépen pontosan odateszed ahova szeretnéd. Aki a nagy pufi fejű sokanyagos konszílereket kedveli ezt ne vegye:D
Sápadt bőrűeknek szuper, én a 3-asat használom és még az sem túl sötét, télre a 2-eset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

AppleMaple

2019. február 23.

A legvilágosabb, 010 Light Beige árnyalatot választottam, nem épp tökéletes, de egynek elmegy. Nagyon fehérbőrűeknek nem ajánlom. Máskülönben jól működne ez a korrektor, csak az a dolog érthetetlen számomra, hogy mindjárt 2020-at irunk, a Marsra készülünk embereket küldeni de egy normális kellően világos korrektort aligha talál az ember lánya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

domsike

2019. február 21.

Számomra ugyanolyan szuper, mint az alapozója. Amivel a pipettás nagytesó nem bánik el kellőképen, azt a feladatot elvégi ő. Szuperül működnek együtt. Mint Batman és Robin :) <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Csipetke

2019. február 21.

Sok korrektort próbáltam már a szemem alatti karikák miatt. A folyékony kategóriában ez az első, ami tényleg szépen és tökéletesen fed. Könnyű használni, mondjuk én vágy újjal vagy kis blenderrel szoktam felvinni. De könnyen és szépen eloszlik és tökéletes végeredményt biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

fbeauty

2019. február 17.

A legjobb folyékony korrektor amit próbáltam! Tökéletesen fedi a szem alatti karikákat és a bőrhibákat is. Nekem nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

viviennoo

2019. február 7.

Szintén akciósan vásároltam, pattanások nyomait tökéletesen elfedi, jól illeszkedik a bőrszínemhez (030-as), Tartósnak is mondható, szerintem az akciós árát megérte, teljes áron nem hiszem, hogy újravásárolnám, hisz nagyon pici/kevés maga a termék. De ha találok még belőle akciósan, biztos, hogy veszek még tartaléknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

eeinhr

2019. február 6.

Fura hogy csak én gondolok erre legalabbis eddig nem olvastam rola hogy barki arra hasznalna mint en: ha a tusvonalam nem megfelelo ezzel tok jol tudom korrigalni en legalabbis ezt felteteleztem a mini kis applikatorarol es nekem tok jol mukodik, nekem eszembe se jutna sima korrektorkent hasznalni tekintve a kiszerelest is:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!