Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 23.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű folyékony korrektor ecsetes applikátorral, mely lehetővé teszi a pontos felvitelt. A formula elfedi a pirosságot és a szem alatti karikákat.

3 árnyalatban kapható

dorottya96

2018. augusztus 9.

Kerestem már precíz korrektort, és végre megvan. Sokkal egyszerűbb a használata mint bárminek. Pont annyit vesz fel, amennyit kell. Az ára miatt kap 4 csillagot.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

nori93

2018. július 25.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel! Precíz pontos és az applikátor nem vesz fel fölöslegesen sok mennyiségű anyagot a tubusból. Pattanásokra, hegekre kenve jól működik, szem alatt inkább a sima catrice hd folyékony korrektor a jobb :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Doozy

2018. június 9.

Nekem a Sand Beige szín van meg, teljesen elégedett vagyok vele, illatmentes, szememet sem bántja, nagyon jól fedi szem alatti karikákat és tartós.. wow :)

Doozy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

pomme

2018. június 1.

Hát nem tudom, én a sima Catrice-es folyékony korrektorral is eltalálom a pattanást, nem kell hozzá külön pici ecset. Ugyanolyan jó minőségű a termék, utazáshoz lehet, hogy a kisebbet vinném, de amúgy nem igazán látom, hogy mivel nyújt többet.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

lovecreams

2018. április 30.

Szerintem gagyi. Kevés színben kapható, kicsi kiszerelésben, drágán. A legvilágosabb árnyalat is sötét nekem, és durván oxidálódik. Szemöldököm kontúrozására szoktam használni, erre önmagában megfelel, viszont volt, hogy akkor már lealapoztam vele a szemhéjamat és úgy sminkeltem rá. A festék csúnyán összegyűlt és átfényesedett. Összességében nem éri meg sehogy sem.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

ravasz

2018. április 15.

Én is azt tudom állítani, hogy eddig ez a legjobb korrektor, amit valaha használtam. Szuper a fedés, mindent eltüntet. Nem sárgul, a legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőrszínemhez. Jó ez a kis ecsetelős megoldás, csak sajnos nem látom, mennyi van még a tégelyben. Két hete használom, tehát arról nem tudok nyilatkozni, milyen gyorsan fogy, de nekem totálisan megérte az árát. Imádom!

ravasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Hathor14

2018. március 24.

Azt hiszem, az egyik legjobb korrektor, amit valaha használtam. Nagyon jól fed, de gyorsan szárad, szóval amint felviszem a bőrömre, már el is dolgozom, mert ha száradás után próbálom eldolgozni, akkor lejön. Amiért 4 csillagot kap, az a kiszerelés. Elég kevés, és ehhez képest kicsit magas az ár.

Hathor14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.