Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: baani, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Magas fedésű folyékony korrektor ecsetes applikátorral, mely lehetővé teszi a pontos felvitelt. A formula elfedi a pirosságot és a szem alatti karikákat.

3 árnyalatban kapható

v.sara

2021. március 7.

Néhanapján, amikor sminkelek, tökéletes. Könnyű az ecsettel felvinni, ujjal és sminszivaccsal is eldolgozható. Nekem a 030 árnyalat vált be, nem tudok róla rosszat mondani. Nem feltűnő a bőrön, de sokat javít az összképen. Ha elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Kispitypang

2020. július 9.

Én annyira szeretném szeretni, majdnem ő lenne a tökéletes korrektor, de sajnos nagyon nem tartós :(
Nagyon szeretem, hogy kicsi, kompakt, kevés kell belőle, nagyon szépen el lehet dolgozni (főleg ujjal szoktam), nagyon szeretem az applikátorát is, a 2-es árnyalat teljesen egybe olvad a bőrömmel, még akkor is ha nincs rajta alapozó vagy BB krém. Szóval tökéletes lenne, ha nem kopna le kb. 3-4 óra után :( Ezért csak akkor tudom használni, ha csak rövid időre megyek el otthonról (pl.: boltba), egész napot nem bír ki.
Pedig ő lenne az ideális hurcolós korrektorom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Pedig ő lenne az ideális hurcolós korrektorom.

vikimaja

2020. június 4.

Úgy kaptam ajándékba, de nagyon örültem neki, mert a szemöldök alatti részre és rúzsozás után az ajak környékére tökéletesen megfelel. Szépen lehet vele javítani a hibákat. Sose gondoltam volna, hogy ilyenre szükségem lehet, de nagyon praktikus kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

virumiru

2020. január 12.

leárazva vettem, de az eredeti árát is megérné:) alkalmi sminkeknél szemöldök és száj kontúrozáshoz használom. jó a fedése, az applikátor nagyon merev és precízen lehet vele dolgozni. tartós is, remélem találok még belőle👀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Rean519

2019. december 15.

A vékony applikátor segítségével könnyen és precízen lehet felvinni. Jó a fedése és egész nap tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

saniko0093

2019. december 11.

Nagyon praktikus a precíziós ecset, szépen lehet a szemöldök alatti területen, vagy a száj környékén korrigáláshoz használni. Elég jól fed, és eddig a tartósságára sincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

DittiH

2019. december 10.

Az applikátora nekem egészen furcsa, értem, hogy precíz felvitelre tervezték, de ezáltal nehéz szem alá használni például. Valóban arra van kitalálva, hogy a szemöldököt vagy az ajkakat formázzuk vele. Ha sikerül elegendő mennyiséget felvinni a szemek alá, akkor fedésben és tartósságban megállja a helyét ott is,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

SimonO

2019. november 15.

Kicsike, de annál használhatóbb. A termék minősége a márka szem alatti folyékony korrektorához hasonló, egyedül a kiszerelés a változatosság benne. Én magam szemhéj alapnak használom, arra megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

vadvirag919

2019. szeptember 13.

Száj körüli precíz kontúr reményében, hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás során landolt a kosárkámban és... rossz árnyalatot vettem. :'D A boltban persze jónak tűnt a teszter, h rohadna meg az összes neonvilágítás. Fényévekkel narancssárgásabb lett mint a bőröm, persze ezt csak a felnyitás után észleltem, a fizetés utáni 5. percben.
Aztán barnulás után valahogy rájöttem, hogy a szem alatti karikákra kiváló! Nem szoktam korrektort használni, egye fene látszódjanak azok a monoklik, mit érdekel engem. De de de ez jóóóóóó! Nagyon. szépen elfedi, olyan kis üdének látszom tőle. :D :D :D Nem ül bele a redőbe, nem kopik, nem zsíros, nem száraz, rendesen fed, zseniális. Azt hiszem, valami 6-700 Ft környékén volt az ára is, úgyhogy egye fene imádom a kis cukikát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

lenizsu

2019. május 26.

Nagyon jól fed. Az applikátorával nagyon precízen fel lehet vinni a korrektort a legapróbb bőrhibára is. Nem szárít. A belső szemzugban is szívesen használtam az erek elfedésére, és egyáltalán nem irritálta a szemem. Remélem sokáig elérhető lesz a polcokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.