Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: baani, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Magas fedésű folyékony korrektor ecsetes applikátorral, mely lehetővé teszi a pontos felvitelt. A formula elfedi a pirosságot és a szem alatti karikákat.

3 árnyalatban kapható

Kispitypang

2020. július 9.

Én annyira szeretném szeretni, majdnem ő lenne a tökéletes korrektor, de sajnos nagyon nem tartós :(
Nagyon szeretem, hogy kicsi, kompakt, kevés kell belőle, nagyon szépen el lehet dolgozni (főleg ujjal szoktam), nagyon szeretem az applikátorát is, a 2-es árnyalat teljesen egybe olvad a bőrömmel, még akkor is ha nincs rajta alapozó vagy BB krém. Szóval tökéletes lenne, ha nem kopna le kb. 3-4 óra után :( Ezért csak akkor tudom használni, ha csak rövid időre megyek el otthonról (pl.: boltba), egész napot nem bír ki.
Pedig ő lenne az ideális hurcolós korrektorom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Pedig ő lenne az ideális hurcolós korrektorom.

vikimaja

2020. június 4.

Úgy kaptam ajándékba, de nagyon örültem neki, mert a szemöldök alatti részre és rúzsozás után az ajak környékére tökéletesen megfelel. Szépen lehet vele javítani a hibákat. Sose gondoltam volna, hogy ilyenre szükségem lehet, de nagyon praktikus kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

virumiru

2020. január 12.

leárazva vettem, de az eredeti árát is megérné:) alkalmi sminkeknél szemöldök és száj kontúrozáshoz használom. jó a fedése, az applikátor nagyon merev és precízen lehet vele dolgozni. tartós is, remélem találok még belőle👀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Rean519

2019. december 15.

A vékony applikátor segítségével könnyen és precízen lehet felvinni. Jó a fedése és egész nap tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

saniko0093

2019. december 11.

Nagyon praktikus a precíziós ecset, szépen lehet a szemöldök alatti területen, vagy a száj környékén korrigáláshoz használni. Elég jól fed, és eddig a tartósságára sincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

DittiH

2019. december 10.

Az applikátora nekem egészen furcsa, értem, hogy precíz felvitelre tervezték, de ezáltal nehéz szem alá használni például. Valóban arra van kitalálva, hogy a szemöldököt vagy az ajkakat formázzuk vele. Ha sikerül elegendő mennyiséget felvinni a szemek alá, akkor fedésben és tartósságban megállja a helyét ott is,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

SimonO

2019. november 15.

Kicsike, de annál használhatóbb. A termék minősége a márka szem alatti folyékony korrektorához hasonló, egyedül a kiszerelés a változatosság benne. Én magam szemhéj alapnak használom, arra megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

vadvirag919

2019. szeptember 13.

Száj körüli precíz kontúr reményében, hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás során landolt a kosárkámban és... rossz árnyalatot vettem. :'D A boltban persze jónak tűnt a teszter, h rohadna meg az összes neonvilágítás. Fényévekkel narancssárgásabb lett mint a bőröm, persze ezt csak a felnyitás után észleltem, a fizetés utáni 5. percben.
Aztán barnulás után valahogy rájöttem, hogy a szem alatti karikákra kiváló! Nem szoktam korrektort használni, egye fene látszódjanak azok a monoklik, mit érdekel engem. De de de ez jóóóóóó! Nagyon. szépen elfedi, olyan kis üdének látszom tőle. :D :D :D Nem ül bele a redőbe, nem kopik, nem zsíros, nem száraz, rendesen fed, zseniális. Azt hiszem, valami 6-700 Ft környékén volt az ára is, úgyhogy egye fene imádom a kis cukikát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

lenizsu

2019. május 26.

Nagyon jól fed. Az applikátorával nagyon precízen fel lehet vinni a korrektort a legapróbb bőrhibára is. Nem szárít. A belső szemzugban is szívesen használtam az erek elfedésére, és egyáltalán nem irritálta a szemem. Remélem sokáig elérhető lesz a polcokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Veronika3

2019. április 8.

Nekem a rose beige árnyalatban van meg és azt kell hogy mondjam, tetszik. Én leárazva vettem meg így nagyon megérte. Könnyen el lehet dolgozni, egész jól fed bár az egész éjjel tartó tanulás (és sorozatnézés) miatt keletkezett karikákat nem mindig fedi el teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.