Catrice

Ár:   €6.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timcho03, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   €6.95
Kiszerelés:   28,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ultrakönnyű, hidratáló alapozó, mely ragyogó, egészséges kinézetet varázsol a bőrnek. A hosszan tartó textúra közepes fedést biztosít.

• Hidratáló hatású
  • Igény szerint építhető/rétegezhető
  • Folyékony állagának köszönhetően ecsettel könnyen eloszlatható
  • Természetes, ragyogó végeredményt nyújt
  • Vegán termék

4 árnyalatban kapható

Ár: 800 , Eladó: Gingersusa
Állapot: 2 szer próbált, Helyszín: Sárvár, fizetés: --

Babsszi

2020. január 28.

Sokkal jobban szeretem mint a testvérét. Míg az nagyon masszív, látványos, maszkhatású és poros az én arcomon addig ez iszonyat finom, könnyed, természetes. Fedésben nem veri a matt verzióját de szerencsére nekem bőven elég egy alacsony/közepes fedés. Rajtam egész nap tartós, van fénye ami az én inkább száraz/normál bőrömnek jót tesz, azonban a nap végére se lesz diszkógömb a fejem. Csomagolását továbbra is szeretem. Egyelőre én még csak müllerekben találkoztam vele, pedig több pesti rossmannban is néztem már. Összességében nagyon szeretem, ajánlom mindenkinek akinek száraz a bőre és kevés a bőrhibája. Kissé méltatlanul elfeledettnek vagy elnyomottnak tartom inkább ezt a terméket, mert szerintem van olyan jó mint a Coverage alapozó, csupán ez más bőrtípusra való és más finishe van de semmivel se rosszabb. Sőt, bőrtípustól függően még jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

amygdala0131

2020. január 25.

Majdnem tökéletes alapozó. Hagyja levegőzni a bőrt, egyáltalán nem érzem, hogy lenne bármi is az arcomon. Ha hozzáérek csak nagyon minimálisan kopik, de hátránya, hogy berakódik az apróbb ráncokba. Az árnyalatokból nincs nagy választék, de ezt már megszokhattuk a drogériás alapozóktól :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

JVica98

2019. december 12.

Kicsit félve vettem meg, mert a matt verziót kifejezetten nem szerettem, viszont eléggé érdekelt, és mikor megláttam, hogy nálunk a dm-ben kapható, szinte azonnal lecsaptam rá.
A finishe tökéletes, nagyon szépen bedolgozható a bőrbe, természetes, kb nem is látszik, és nem is érezni, hogy fent van, tényleg hidratál + ami nagyon tetszik benne, hogy nem teljes a fedése, tehát nem lesz maszk szerű sem, illetve ettől még természetesebb lesz. Így a hidegebb időszakban tökéletes, abszolút nem szárítja az arcomat, de nem is pattogok ki tőle. Egész nap nagyon szépen tart. Akinek száraz a bőre, és nem igényli a teljes fedést, szerintem annak érdemes kipróbálnia 🤗🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Barbara311

2019. december 2.

A legjobb alapozó!
A másik fajtát is hasznàltam az nekem kicsit pergős volt. A müllerben talàltam ezt a fajtàt. Ecsetre egy kicsit nyomok, nagyon könnyű eldolgozni. Nyár elején vettem és mèg mindig tart pedig nap mint nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

A legjobb alapozó!

Dorinnaa

2019. november 26.

Nagyon nagy kedvenc!! Féltem kipróbálni, de nem okozott csalódást. Catrice matt prime krémet használok alá, ami szerintem jobban tartósítja, és mattítja. Nyáron is nagyon szépen fent maradt a sminkem. De fedésére kb. 4-es csillagot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Colorful

2019. november 16.

Egyszerűen imádom!! Vadászom mindig a hidratáló alapozókat a nagyon vizhiányos bőrömre és mindig csalódnom kell. Amikor először megvettem, kb 2-szer használtam és valamiért elpakoltam. Egy hónapja viszont valahogy újra a kezembe került és azóta mást nem is használok, szépen fed, nem szárad alatta a bőröm, épithető a fedése. Az árnyalata is passzol és egy kellemes ragyogást ad a bőrömnek. Mindenképp újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Melszi

2019. október 14.

UPDATE: Sajnos frissítenem kell a véleményem 1 hét használat után. Le is vonok 3 csillagot. A kezdeti lelkesedésem kezd alábbhagyni, ugyanis elkezdtem pattanásosodni és az arcom iszonyatosan csillog, nagyon hamar zsírosodik tőle, így hamar le is dobja az alapozót.. A két csillagot azért hagyom meg, mert a színe viszont tényleg természetes. Nagyon száraz bőrűeknek ajánlom.

Ez az első alapozó, ami tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, abszolút természetes hatása van, semmi maszk hatás és semmi fullasztó érzés. Nekem nagyon bejön, hogy ennyire folyékony. Megvettem a Catrice kontúrozó palettáját is, ez a kettő együtt egy álom. :):) Tuti újravevős mindkettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

HunFairy

2019. június 16.

Ez egy nagyon folyékony, közepes fedésű alapozó természetes finissel (egyáltalán nem matt, "ragyogó" bőr hatás). Ecsettel magasabb fedést lehet elérni vele kevesebb mennyiség felhasználásával mint szivaccsal. A szivacs sokat felvesz belőle, így több termék fogy de természetesebb végeredményt ad. Ha alá hidratálok elég hamar kifényesedésik, de inkább ezt választom, mint a száraz foltokat.. púderrel nagyjából korrigálható. A hd coverage-el keverten használom. Zsíros bőrre nem ajánlom vagy ha szeretné valaki kipróbálni talán a téli időszakban könnyebben kezelhető a fényesedés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Azt gondolom,hogy a ettől a terméktől nem kell teljes fedést várni (nem is annak hirdeti magát). Akinek nincs nagy elfedni való, csak szeretni némi fedést, kicsit a bőr színét egyenletessé tenni, az szeretni fogja. Egyébként valamennyire építhető,finoman, blenderrel. Zsírosabb bőrűeknek nem biztos,hogy ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

koosung

2019. március 19.

Én egyedül a Müllerben találom meg ezt a fajtát. Nekem nem problémás a bőröm, ezért a fedése pont megfelelő. Télre vettem meg, mert ekkor jobban szárad a bőröm. Mostanság viszont hiába teszek alá primert, olyan, mintha nem száradna meg (fényesebb fajta, amit alapvetően szeretek). Nem tudom a nyarat mennyire bírná. Kipróbálom a másik fajtáját is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.