Catrice

Ár:   €6.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timcho03, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   €6.95
Kiszerelés:   28,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ultrakönnyű, hidratáló alapozó, mely ragyogó, egészséges kinézetet varázsol a bőrnek. A hosszan tartó textúra közepes fedést biztosít.

• Hidratáló hatású
  • Igény szerint építhető/rétegezhető
  • Folyékony állagának köszönhetően ecsettel könnyen eloszlatható
  • Természetes, ragyogó végeredményt nyújt
  • Vegán termék

4 árnyalatban kapható

HunFairy

2019. június 16.

Ez egy nagyon folyékony, közepes fedésű alapozó természetes finissel (egyáltalán nem matt, "ragyogó" bőr hatás). Ecsettel magasabb fedést lehet elérni vele kevesebb mennyiség felhasználásával mint szivaccsal. A szivacs sokat felvesz belőle, így több termék fogy de természetesebb végeredményt ad. Ha alá hidratálok elég hamar kifényesedésik, de inkább ezt választom, mint a száraz foltokat.. púderrel nagyjából korrigálható. A hd coverage-el keverten használom. Zsíros bőrre nem ajánlom vagy ha szeretné valaki kipróbálni talán a téli időszakban könnyebben kezelhető a fényesedés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

KrisztinaSzilagyi

2019. május 8.

Azt gondolom,hogy a ettől a terméktől nem kell teljes fedést várni (nem is annak hirdeti magát). Akinek nincs nagy elfedni való, csak szeretni némi fedést, kicsit a bőr színét egyenletessé tenni, az szeretni fogja. Egyébként valamennyire építhető,finoman, blenderrel. Zsírosabb bőrűeknek nem biztos,hogy ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

koosung

2019. március 19.

Én egyedül a Müllerben találom meg ezt a fajtát. Nekem nem problémás a bőröm, ezért a fedése pont megfelelő. Télre vettem meg, mert ekkor jobban szárad a bőröm. Mostanság viszont hiába teszek alá primert, olyan, mintha nem száradna meg (fényesebb fajta, amit alapvetően szeretek). Nem tudom a nyarat mennyire bírná. Kipróbálom a másik fajtáját is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

kunsagikira

2019. február 26.

Iszonyatosan megörültem, mikor megláttam ezt a változatot!
Az előző HD alapozót is előszeretettel használtam, azonban az én száraz és vízhiányos bőröm sajnos nem bírta sokáig.
Ez teljesen más mint az elődje! Nincs és nem is ígér magas fedést.
Ez egy kifejezetten száraz bőrűeknek kifejlesztett változat, és azt kell mondjam, remek!
Az állagát illetőleg borzasztóan folyékony, szinte vizes, amit nagyon szépen bele lehet dolgozni a bőrbe!
A finishét imádom!
Egész nap a helyén marad, és nincs nehéz érzete az arcomnak tőle.
Természetes és ami még plusz pont, hogy nem tartalmaz olyan összetevőket amik irritálhatnák a bőrt.
Szerintem a színválasztéknál nézzétek meg alaposan az árnyalatokat, nekem minden alapozóból a legvilágosabb ( általában 10,010,100) árnyalat szokott kelleni, ebből viszont a 10 árnyalat kissé sötét, sötétebb, mint a testvérénél.
Mindent összevetve jelenleg ez a kedvenc alapozóm!
Természetes végeredményt lehet elérni vele, és nekem a fedése is tökéletesen elegendő! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Iszonyatosan megörültem, mikor megláttam ezt a változatot!
Ez teljesen más mint az elődje! Nincs és nem is ígér magas fedést.
A finishét imádom!
Egész nap a helyén marad, és nincs nehéz érzete az arcomnak tőle.
Mindent összevetve jelenleg ez a kedvenc alapozóm!

talosbogi

2019. január 8.

Imádom! Számomra a fedése tökéletes, közepes fedésű. Mindig megkérdezik milyen alapozó van rajtam mert annyira természetes az arcomon😍 A színe tökéletes. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Panka86

2018. november 13.

Azt kell mondjam, azt nyújtja amit ígér. Közepes fedése számomra elegendő, természetes hatású, rajtam rendkívül tartós, nem szárítja a bőröm, valóban hidratál. Az ára is megfelelő. Amit negatívumként fel tudnék hozni, az a színválaszték. Nekem sikerült egy közel az én bőrszínemmel megegyezőt kifogni, de nem a tökéletest. Ettől függetlenül szerintem legközelebb vagy újra fogom vásárolni, vagy kipróbálom a coverage változatát.

UPDATE: Kipróbáltam a Coverage változatot is. Sokaknak szerintem az okoz problémát és csalódást a ennél a terméknél, hogy a másik termékkel (coverage) elégedett és mivel a csomagolás szinte ugyanaz, ugyanazt a teljesítményt várják, holott a két termék merőben más problémára való , míg a coverage mattít és fed, a radiance hidratál és természetes hatású, ezért nem teljes fedést biztosít. Szóval nem szerencsés a csomagolásegyezőség, ezt gondolom az azonos állag okán alkalmazzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Timinimoook

2018. november 9.

Borzalmas... Amit eddig használtam tőlük, azt megszüntették vagy nem tudom, de nincs a polcokon, úgyhogy kipróbáltam ezt, de már nagyon bánom. Egyáltalán nem fed. Sokkal nehezebben kezelhető,mint egy pumpás alapozó, és ragad tőle az arcom. Akinek problémás a bőre,az ne vegyen ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

rekaasoos

2018. november 5.

A fedése tényleg nagyon jó, de számomra nem volt elég tartós, sőt ami a leginkább zavaró és több ismerős is ugyanezt tapasztalta, hogy eléggé sárgásodik :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Patricica11

2018. szeptember 17.

A coverage változata mindig érdekelt, ennek ellenére sose próbáltam, mivel nem a bőrtípusomnak megfelelő, felesleges csalódást pedig nem akartam, így hát mondanom se kell mennyire örültem amikor megláttam ezt az oldalon.
Az általam talált legvilágosabb a 010-es light beige, nekem ideális színű, de véleményem szerint sokaknak még ez is sötét lehet. Az állaga tényleg nagyon híg, a fedése egy rétegben meg se látszik. A legnagyobb negatívum viszont számomra, hogy nem szárad meg teljesen (sőt több rétegben szinte semennyire sem) éppen ezért számomra tartósnak se bizonyult.
Több rétegben viszont nagyon szép eredményt lehet vele elérni, és talán ez a legfontosabb szempont is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Imadoksminkelni

2018. szeptember 14.

Csodás! Ez a régebbi kiadásnak az új modellje, amit leginkább szárazbőrüeknek találtak ki. Én a régi,matt változatot sokáig használtam,viszont váltanom kellett,mert a száraz bőröm és a matt alapozó ütötte egymást. Szerencsémre csináltak egy olyan változatot is,amit mi,vízhiányos bőrü csajok használhatunk! Csak ajánlani tudom,gyönyörűen fed és imádom a finishét is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!