Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   drogériák, online

Egy termék, két alkalmazási lehetőséggel, a közös cél : sima és hibátlan arcbőr - photoshop nélkül is  Használd ecsettel púderként, ami tökéletesen mattítja a bőrt, vagy használd sminkszivaccsal alapozóként, ami tökéletes fedést nyújt. Selymesen lágy textúrájú, hosszantartó könnyed fedést ad.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Hermina99

2018. augusztus 25.

Néhány hónapja használom a 030-as sand beige árnyalatot, főként a tavasztól őszig van rá szükségem, BB krémre szoktam egy feltenni ecsettel. Én elégedett vagyok vele, szépen elsimul és nem látom porosnak, a krémmel együtt rámelegszik az arcbőrömre és egységes képet ad. Kellemes, enyhén krémes állagú, nem érzem különösebben sem illatát, sem szagát. Jó minőségű tükör van a tetejében.
Most látom, hogy már nem gyártják?! Őszintén sajnálom, mert nekem jó cuccnak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Emma Woodhouse

2016. szeptember 7.

Nekem eléggé zsíros a bőröm, ezért nyáron leginkább csak púder alapozókat használok. Idén erre a púderre esett a választásom, és nagyon elégedett vagyok vele. Primerrel sokáig kitart, jó a fedése, kisimítja a pórusaimat és jól kiegyenlíti a bőröm színét. Egyetlen problémám vele, hogy télre túl sötét lenne a bőrömhöz még a legvilágosabb árnyalat is, pedig szívesen használnám. Amúgy a Catrice kabuki ecsetével szoktam felvinni, szivaccsal nem próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

PAncsi79

2016. május 31.

Ejha, én leszek az első véleményező :)
Bár ha a véleményemre gondolok, akkor eltűnik a mosolygós arc, ugyanis számomra kicsit csalódás volt ez a termék. A Catrice All Matt Plus púderét használtam már, azonban abban van illatanyag, amelyet szeretnék kerülni, ezért gondoltam ezt kipróbálni.
Amit ígér, hogy sminkszivaccsal alapozóként is használható, az szerintem nem igaz, nagyon nem lesz szép a hatás, ha így viszem fel a bőrömre (bár ebben amúgy sem bíztam túlzottan). Ami viszont jobban elszomorít, hogy olyan lisztes/poros hatása van a bőrömön, ami még az én nem túl sasszemű (már ami a sminket illeti) Emberemnek is feltűnik.
Mattítani mattít, de ahogy azt eléri, az nekem nem igazán jön be, így maradok az illatos változatnál, ha púderre lesz szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Ejha, én leszek az első véleményező :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol