Catrice

Ár:   929 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,0 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   2,0 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Kiemelő szemhéjpúder a belső szemzugba vagy a szemöldökcsontra. Krémes-por textúrája könnyű felviteli lehetőséget biztosít.

Moncsii04

2020. szeptember 26.

050-Diamond Dust árnyalatot vettem meg, és nagyon szeretem! Gyönyörű színe van, tartós, az állaga inkább krémes. Nagyon szép önmagában is, de más, sötétebb színekkel kombinálva egyszerűen wow! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Lina14

2019. november 29.

Megvettem a 050 diamond dust árnyalatot ami egy nagyon szép arany árnyalat. Krémes az állaga, szépen tapad és nem csomós. Sajnos nekem egy kicsit túl krémes highighternek, de szemre teljesen jó és elég tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

bdori

2019. május 18.

Akciós kosárban találtam én is már vagy egy éve. A hétköznapokban nem használok szemsminket, így amikor néha-néha elmegyek bulizni, akkor használom a belső szemzugba. Nagyon szép fényt ad, nem pereg le, pedig a tokjában pereg mindenfele. Kb életem végéig elég lesz ez a mennyiség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

dunaimano

2019. május 14.

Akciós polcról szereztem egyet a rossmannban. Szerencsére gyakran sikerül jó áron kifogni a kincseket, de ez sajnos nem ez a kategória. Teljes árát szerintem nem éri meg. Nagyon porol sajnos, nem is tudom mikor porolt nekem utoljára így szemhéjpúder. A színe, ragyogása egyébként nagyon szép, akár magában használom, akár egy komplexebb sminket akarok feldobni vele, nem okoz csalódást. Csak ne porolna így...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

rekav11

2019. április 5.

Borzalmas, a szemhéjra felvíve zéró intenzitású színhatás, s ami a bontatlan dobozban fényesnek mutatja magát, az a legeslegelső réteg alatt már matt. Ez nem szép lassan derül ki (persze az se lenne jó), hanem a !egelső használatkor, mert egyszer végighúzom rajta az ecsetet, s hopp, semmi fény, helyette csúnya matt szín. Kb kuka. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Pumi

2018. március 12.

Nagyon szépen mutat a szememen, elégedett vagyok vele. Régen a loreálnak volt hasonló minősége, hát ez azért olcsóbb. Kikopott az alja annyit hordtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

saraanna

2018. február 9.

Az aranyat jobban szeretem, de a világos is jó.
Az ára miatt is 5 csillag, én el tudnék képzelni valami fémesebben csillogót is, de igazából ez is kellemes, és mivel a szemzugba használom, jó sokáig elég is. Ritkán csalódok Catrice termékbe, ez is hozza amit kell. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Az aranyat jobban szeretem, de a világos is jó.

hunina97

2017. december 12.

Nagy kedvenc, újravevős az én részemről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Nagy kedvenc, újravevős az én részemről.

florasarolta

2017. november 8.

Nos, már egy ideje használom és azt kell mondjam, szerelmes vagyok. Egyik kedvenc sminktermékem lett, ráadásul 400 (!) forintért vettem leárazva a Rossmannban. Számomra ez a tökéletes textúra, nagyon kevés kell belőle, az arcom bármely pontján csodálatosan mutat, és még tartós is. Természetes és drámai hatást is el lehet érni vele, én kizárólag az ujjammal szoktam felvinni. Csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

dominikamiklos

2017. szeptember 20.

Most szereztem be leárazva a rossmannban. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nap végére sem gyűrődik össze a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate