Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2013 júniusi limitált kiadás.

sailorluna

2018. szeptember 5.

ecsettel gyengék a színek, viszont a hozzá tartozó szivacsos applikátorral tökéletesen fel lehet vinni. nagyon tömör a szivacs, jobban rátapad a festék, így nem porzik. az első három színt csak próbálgattam, mivel a hétköznapokon a natúrabb színeket preferálom. nem tudom, mennyire fogom kihasználni, de nem bánom, hogy az enyém lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

manitia

2015. július 21.

Nekem nagyon tetszik! Klassz kis színei vannak. Kellemes árnyalata van a világosaknak is. A sötétkék nekem kék. :) Nem bántam meg, hogy megvettem. :) A rózsaszín az eddigi legszebb enyhe pirosítóm (annak használom).Blend-elésre használom a krém és a barna árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

prne0919

2014. március 17.

Nem rossz, kifejezetten jó. 199 Ft-ért vettem. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

Nem rossz, kifejezetten jó. 199 Ft-ért vettem. :))

Floraline

2013. június 11.

Nem bírtam nélküle hazajönni, annyira megtetszett a színösszeállítás, illetve, hogy teljesen matt. A bal szélső sötétkék és a barackos szín izgatott leginkább...Hááát...nem vagyok elájulva. Az egy dolog, hogy porol az összes-főleg a legvilágosabb-, de felapplikálva nagyon gyengék a színek. A sötétkék meg inkább zöldnek hat rajtam. Nem igazán érte meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.