Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. február 21.

Kiszerelés:   6,2 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az áttetsző fényes stick fényvisszaverő pigmentekkel nedves hatást kölcsönöz az arcnak és a dekoltázsnak. A vizes hatású stick különlegesen hangsúlyozza az arccsontot, homlokot, kulcscsontot, felvihető akár a smink előtt vagy után is.

umpalumpa

2018. augusztus 10.

Bár az Essence hasonló termékénél azt írtam nem jön be a kis csillám, ami ebben van, mégis megszereztem a zsibiről :) Azt hiszem nagyon megtetszettek a stick-formájú highlighterek.
Kicsit rózsaszínesnek látom és kissé csillogónak, de lehet a felvitt mennyiséggel játszani. Nem szupertartós, de megteszi, pár órán át kitart. Hétköznapra megfelelő intenzitású.
Ezeket nem érdemes az arcon végighúzni, ha alapozó/bb krém vagy ilyesmi van alatta, az ujjainkkal érdemes felütögetni.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mangoka

2018. augusztus 8.

Szerintem ez a termék nagyon jó. Szexi, lágyan fényesít, sokáig fennmarad, jó az ára és praktikus a csomagolása.
Nem sminkelem magam, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy az alapozókkal mennyire van jóban.

Mangoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

paranoidcat

2018. július 13.

Már nem sminkelem magam, de könnyed nyáresti programokhoz akartam valami kis pluszt, amivel kicsit feldobhatom a munkában megfáradt, szürke ábrázatom. Ezt a feladatot ellátja. Jó ez a stiftes kivitelezés, meg tetszik, hogy természetes hatású csillogása van. Kis egyszerűség, apró örömke.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

lia0000

2018. május 3.

Imádooom! Természetes hatása van, de ha kicsit ügyeskedik vele az ember, úgy ragyoghat mint egy díva! Nem is tudom egyik színhez sem hasonlítni annyira "átlátszó", vizes hatása van! Szemhéjra, rúzsra kenve is jó, ad egy kis extrát. Ára se annyira necces a mennyiségéhez képest. Azt kaptam amit ígért a termék. Kezdőknek, profiknak egyaránt ajánlom!!!

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

nkatika

2018. március 27.

Nincs az az élethelyzet, ami számomra egy highlightert szükségessé tenne. Szerintem nincs, és kész. Egyszer próbáltam, kösszépen, többé nem!
Ez más. Ez finom. Ez nem természetellenes. Ez hordható. Ez nem könyörög a polcon, hogy "használj!". Ez alkalom- és hétköznap barát: irodába és eseményre egyaránt hordható.
Ajkaim fölé és a húsos részre applikálom, ujjbeggyel a leginkább felhordható, a maradék pedig az orcák felső negyedére kerül.
Kedvelem :)

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

Kedvelem :)

Zsan31

2018. március 20.

Párszor már használtam és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Svájcban találtam rá, nem tudtam a Mo.-i megjelenéséről. Még a boltban a kipróbálás alkalmával olyan jól mutatott a kézfejemen, igazi "dewy wetlook" volt (azonnal beleestem)...de rendes használat mellett teljesen más a termék és picit csalódtam. Érdekes módon a márka HD alapozójával nem igazán kompatibilis, pedig épp egy vékony rétegben viszem fel, de nekem felrántja és elmaszatolja. Másokkal jól működik, főleg ecsettel használva. Igaz, így nem igazán intenzív a vizes hatás, de szép fényt ad. Teljesen natúr arcon viszont nagyon jól mutat és úgy érvényesül igazán az ígérete. A tavaszi kellemes időben biztos szuper lesz, illetve a nyári melegben a sminktelen arcomnak ad majd egy kis pluszt. Testre még nem használtam, de ahogy jön az ujjatlanos idő biztosan letesztelem majd a kulcscsont és váll részen is. Három és fél csillagot adnék rá, de megelőlegezem a négyet neki a jóidőt várván és a praktikus kiszerelése miatt.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Nena

2018. március 14.

Kedves kis semmiség. Sima bőrre kenem fel, kézzel szépen el lehet oszlatni. Felvitelkor tényleg vizes hatása van, de pár óra elteltével inkább csak az apró csillámok maradnak belőle. Amire én használom (gyereket sétáltatni/játszóterezni - közben azért embernek kinézni) teljesen rendben van, de nem must have és nem is hibátlan.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Nihan

2018. március 5.

Nem nagyon nyerte el a tetszésemet. Tényleg felszedi az alapozót. Ha úgy viszem felm h elöször a kezemre és onnan az arcomra akkor vállalható, de eléggé halvány. Elkenegetem, de nem venném újra.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

mafalda

2018. március 3.

Nekem bejött, és alapozós arcomra kentem fel, nem szedte le, amúgy nem túl feltűnő, inkább szolid kis csillogást ad.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

wishes

2018. február 21.

Sajnos az alapozót/púdert hajlamos felszedni, viszont minimál sminken (egy kis színezett hidratálón pl.) szerintem nagyon szépen mutat, vagy mondjuk szemhéjon. Nem egy musthave termék, de mindenképp hiánypótló a drogériás kínálatban :) Nagyon várom már vele a nyarat...

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin