Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   6,2 g
Lelőhely:   drogériák, online

Az áttetsző fényes stick fényvisszaverő pigmentekkel nedves hatást kölcsönöz az arcnak és a dekoltázsnak. A vizes hatású stick különlegesen hangsúlyozza az arccsontot, homlokot, kulcscsontot, felvihető akár a smink előtt vagy után is.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fehereszti

2019. március 16.

Nem igazán szeretem sajnos. Egyrészt szerintem nehéz bánni vele, ez a nagyon vizes hatás tényleg nem ezt a szép highlighter ragyogó feelinget éri el nálam, hanem ilyen tocsogós vizes hatást. Épp ezért alapozóra/púderre nem szép, maszatolja az alapot és összekeni a sticket az alapozó. Kb annak tudom ezt elképzelni, akinek tökéletes a bőre, sosem alapoz, nulla a bőrhibája és ránca, este meg egy medencés buliba készül. Akkor viszont tök jó lehet. Viszont ez nem az én világom így. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Tabi

2019. január 24.

Smink legutolsó lépéseként szoktam felvinni, és tényleg sokat változtat ez a kis részlet, frissebbnek és kipihentebbnek látszom tőle. Nagyon finom kis csillámok vannak benne, teljesen természetesnek tűnik, ha nem világítja meg közelről lámpa. Tartós is, este még mindig a helyén van, nem nagyon mászkálnak el a csillámok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

dorottya96

2019. január 12.

A hatás amit ad nagyon szép. De ragad. Sminkfixáló kötelező hozzá, különben nagyon csúnya tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

KozmaNikolett2001

2019. január 11.

Alapozon szerintem nem mutat jol viszont ha csak a sima boron hasznaljuk nagyon szep enyhen csillogo hatast tudunk elerni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

rekucccc

2018. november 13.

Szerintem az arahoz kepest ez egy nagyon jo highlighter. Habar a stickes formaja nem tetszik, ha kozvetlenul a boromre viszem fel, felveszi az alapozot, ezert ecsettel hasznalom, de szep, termeszetes fenyt lehet elerni vele, es inkabb tenyleg vizes, nem pedig csillogo az eredmeny, en szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

sandyh

2018. november 7.

Nagyon szeretem. Nyár illata van. Igazi vizes hatást ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Nagyon szeretem. Nyár illata van. Igazi vizes hatást ad.

Timinimoook

2018. október 12.

Felkenve szép, de mégsem tudok megbarátkozni vele. (Egyébként nem túl tartós) Utálom, hogy bármikor hozzáérek az arcomhoz, olyan mintha tiszta zsír lenne. Valahogy nem így képzeltem, lehet, mindegyik ilyen, úgyhogy ezért nem fogom túlzottan lepontozni. Én nem veszem újra és valószínűleg ami van, az sem fog elfogyni soha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

umpalumpa

2018. augusztus 10.

Bár az Essence hasonló termékénél azt írtam nem jön be a kis csillám, ami ebben van, mégis megszereztem a zsibiről :) Azt hiszem nagyon megtetszettek a stick-formájú highlighterek.
Kicsit rózsaszínesnek látom és kissé csillogónak, de lehet a felvitt mennyiséggel játszani. Nem szupertartós, de megteszi, pár órán át kitart. Hétköznapra megfelelő intenzitású.
Ezeket nem érdemes az arcon végighúzni, ha alapozó/bb krém vagy ilyesmi van alatta, az ujjainkkal érdemes felütögetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Mangoka

2018. augusztus 8.

Szerintem ez a termék nagyon jó. Szexi, lágyan fényesít, sokáig fennmarad, jó az ára és praktikus a csomagolása.
Nem sminkelem magam, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy az alapozókkal mennyire van jóban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

paranoidcat

2018. július 13.

Már nem sminkelem magam, de könnyed nyáresti programokhoz akartam valami kis pluszt, amivel kicsit feldobhatom a munkában megfáradt, szürke ábrázatom. Ezt a feladatot ellátja. Jó ez a stiftes kivitelezés, meg tetszik, hogy természetes hatású csillogása van. Kis egyszerűség, apró örömke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin