Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

macsiszka

2012. szeptember 19.

Nagyon megjártam ezzel az alapozóval, megvettem teljes áron a nyár közepén, aztán két hét múlva olvastam, hogy nemsokára kifutó termék lesz és olcsón hozzá lehet majd jutni. Ettől függetlenül utálom ezt az alapozót. A fedése gyenge közepes, a tartóssága pocsék. Matt bőrt ígér, de nekem már 20 perc után csillog a bőröm, elvileg nincs benne olaj, de olyan érzésem van tőle, mintha megfulladna a bőröm. Nyáron 5 perc alatt leolvadt rólam. Az utolsó problémám vele az illata, akarom mondani a szaga, olyan igazi virágos nyanyás pacsuli szag :( Plusz még egy ok, tiszta pattanás lett tőle a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

dorci38

2012. szeptember 16.

Nagyon jó alapozó. Amikor megvettem nem volt nálam púder, de valamit már muszáj volt kezdeni az arcommal. Felraktam és mikor hazajöttem rá pár órára még mindig tartott. Barátnőmnek is ajánlottam és ő is hasonló jókat mondott róla. Egyik kedvenc alapozóm. Egyetlen baja, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

RicoCake

2012. szeptember 16.

A barátnőmét próbáltam ki, annyira kiváncsi voltam már rá mert itt ódákat zengenek róla :D Először is a barátnőmnek a 030 és 040 is meg van, mindkettőnek natúr (bézs) alaptonúsa van ami szerintem nem igazán jó, mert a legtőbb emberen látszódni fog hogy alapozva van. Egyik árnyalat se passzolt a bőrömhöz pedig színmélységben a 040 szerintem jó lenne ha sárga tónusa lenne. A sötétebb bőrűekre megint nem gondoltak mert a legsötétebb is inkább egy közepes bőrszín. A fedése nagyon könnyű, számomra túl gyenge, pedig amikor kinyomtam azt hittem hú de jó fedése lesz mert elég sűrű. Még ha nincsenek is bőrhibáim nem szeretem a gyenge fedésű alapozókat. Nálam nem száradt teljesen mattra egyébként, ami nagyon fura volt! A tartósságát illetően kb. 6 óra után elmászkált és 1 óra után blot papíroznom kellett. Nekem ez a Chanel Mat lumiere-re emlékeztet (ami nem a szívem csücske) :D - A barátnőm véleménye szerint jó alapozó, neki enyhén száraz bőre van, rajta tényleg jól mutat. Szóval jó alapozó ez csak a megfelelő bőrtípusra. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Kmanci

2012. szeptember 14.

2012. július 20.
599 forintért vettem meg a legsötétebb árnyalatát. Először megrémültem, mert mikor felkentem olyan világos volt, mintha egy vizihulla lennék, de aztán pár perc múlva szépen hozzáilleszkedett a bőrszínemhez, mivel a nyakamon is szépen eldolgoztam így tökéletesre sikerült a végeredmény - színügyileg. Igazából nem tudom elképzelni, hogy milyen fehér lehet a bőre azoknak, akiknek a legvilágosabb árnyalat is sötétnek bizonyul. Nekem nagyon sűrű ez az alapozó, nehéz eldolgozni, és sietni kell, mert gyorsan szárad. Én ecsettel szoktam felvinni az alapozókat, ezt a legszebben körkörös mozdulatokkal lehetett eldolgozni, különben nagyon kiadta a pórusokat. A fedése szerintem jó, bár a pattanásokra kell külön korrektor, de amúgy a bőr egyenetlenségeit nagyon szépen elfedi. Első próbálkozásra nem használtam alá primert, de legközelebb fogok, mert a pórusaim még így is nagyon látszanak. Mivel mostanában csak színezett hidratálót használtam, így elég nehéznek érzem, viszont szerintem csak hozzá kell szoknom az alapozóhoz. Miután nézegettem magam vagy fél óráig a tükörben lemostam, mert mennem kellett valahová, de nem akartam ennyire sminkelni, és jövőhéten nyaralni megyek, így azt sem akartam bevállalni, hogy véletlenül kipattogjak az alapozótól pláne ilyen melegben, de később mindenképpen tesztelem még, összességében nem tűnik rossznak. Ja és a mattítás: engem lemattított (kivéve az orrom, de ott olyan tükörsima a bőr, hogy más nyugodtan nézegetheti magát benne, szóval nem lepődtem meg, hogy külön púder kellett oda). Mivel írtam, hogy nem volt rajtam hosszabb ideig, nem tudom, hogy mennyi idő alatt fényesedne át, de látom/érzem rajta, hogy nem bírna ki egy egész napot. Később jön az update.

2012. 09. 14.
Egy ideje használom, amikor rosszabb napjait éli a bőröm. A stressztől hajlamos vagyok bibircsókokat növeszteni, ez a múlt héten meg is történt, így ezen a héten a nyomokat kellett eltüntetnem. Ez az alapozó volt a segítségemre, és nagyon jól együttműködött velem. :) Továbbra is ecsettel viszem fel, viszont előtte kicsit benedvesítem az ecsetet, mert így könnyebb eloszlatni, és nem ragad bele a fele az ecsetbe. Sokat voltam vele napon, sétáltam, és csak nap végére fényesedett ki. Sima porpúdert használok fölé, nem extra-hiper mattítós cuccot, lehet, hogy azzal mégtovább bírná. De télen nem lesz ezzel gond, akkor amúgyis kevésbé zsírosodik a bőröm. Pattanásom nem lett tőle, illetve ami lett, azt nem ennek tudtam be. Megkapja az ötödik csillagot, nálam nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

2012. július 20.

2012. 09. 14.

Petrus87

2012. szeptember 9.

Én is az itteni vélemények hatására próbáltam ki. Már régóta kerestem egy nekem való alapozót,de ezzel vagyok a leginkább megelégedve. Könnyen felvihető, eldolgozható, szépen fed, nem ül be a pórusokba, sem az apróbb ráncokba és nem áll össze, nem potyog le darabokban. Megvettem hozzá a smink alapot, amivel még szebb a hatása. Ajánlani tudom mindenkinek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

setrof

2012. szeptember 4.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és pont akciós volt a müllerben a 40-es árnyalat. Nekem kicsit sötét lett a szín, de szépen eldolgozva nem észrevehető. Nagyon szépen fed, jól eldolgozható kézzel is. 599 Ft-ért ajándék volt. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

keettee

2012. szeptember 4.

A sok pozitív vélemény alapján én is beruháztam egyre. Mondhatom, nem okozott csalódást, sőt... Nagyon tetszik, hogy krémes és nem folyik, az arcom pedig nagyon üde és egyenletes lesz tőle. Eddig Bourjois - t használtam, de úgy döntöttem lecserélem, mivel nekem többet nyújt ez az alapozó, és sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 4.

masnika20

2012. augusztus 31.

Rendkívül könnyen felvihető,viselése könnyed és nem maszk szerű.
Azonnal mattit mikor fel viszem,púdert nem is használtam.
Nagyon a jó fedése. Nekem bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Rendkívül könnyen felvihető,viselése könnyed és nem maszk szerű.
Azonnal mattit mikor fel viszem,púdert nem is használtam.
Nagyon a jó fedése. Nekem bevált

Taeyeon

2012. augusztus 27.

A tartósságával nincs problémám viszont nem vettem észre hogy mattított volna.A fedése viszont nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

narancsdzsem

2012. augusztus 26.

Nagyon természetes és kedves alapozó. Tényleg mattít, bár nem azonnal, csak 1 perc múlva.
Sajnos nem tartós.
A Müllerben 499 ft volt a múlt héten a 40-es árnyalat! (fehér bőrű lány lebarnul bőrére tökéletes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Sajnos nem tartós.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology