Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bodri95

2017. március 25.

Igazából jó alapozónak mondanám,még szeretem is ahogy viszonylag egységessé teszi a bőröm. De kicsit nehezebb az állaga és én nem tudom,hogy ez csak az én problémám-e,de nem tudom kiszedni az ecsetemből. Most már annyira nem,hogy tönkre is tette. Szóval én ezt nagyon sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Vandabudai

2017. január 25.

Árérték arányban szupi kis alapozó, bár nekem van egy kis gondom vele. Mégpedig az eldolgozhatóság. Én nem tudom miért de valahogy nem jön be a végeredmény ha ecsettel dolgozom el, és nem rossz minőségű ecsettel mert sigma ecseteim vannak de valahogy nem jó, beauty blenderrel viszont tökéletes ezért is nem értem hogy mi lehet a gond. És az a baj hogy én ecset párti vagyok, nem igazán szeretem a sminkszivacsokat, és ennél sajnos muszáj azt használnom. De hát ez legyen a legkisebb baja. Fedésügyileg közepesnek mondanám, egyáltalán nincs maszkhatása, építhető, a catrice camouflage korrektorral tökéletes bőr felszínt ad, nekem teljesen matt, mondjuk nekem száraz a bőröm, púdert csak használok erre az alapozóra( csak a szem alá) és primerrel alatta egész nap ott marad a helyén. Ajánlom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Linuxo

2016. október 1.

Több üveggel elhasználtam ebből a kis csodából. Imádott alapozóm!!! Nem tudom eldönteni, hogy akkor tetszik-e jobban, amikor reggel felviszem, és teljesen matt a végeredmény, vagy amikor órák elteltével bele nézek a tükörbe, és enyhén selyemfényű az arcom. Jajj, nagyon szeretem azt amit nyújt számomra. A színe is tökéletes. A fedése közepes, ezért szerintem ajánlott a használata mellett is tartani egy jó arcápolási rutint, főleg pattanásos, aknés bőrű sorstársaimnak. Jönnek a Glamour napok, őt vásárolom újra, ez nem vitás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

agi86

2016. május 1.

Többször újravettem, szép finish, bár nem teljesen matt, inkább selyemfényű, nem csillogó, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

bexy94

2016. február 2.

1,5 hete használom ezt az alapozót, és eddig meg vagyok vele elégedve. Az biztos hogy nem bírja egész nap a strapát. Ami pozitív hogy nem fényesedik át a bőröm, pedig egyébként hajlamos, viszont a fedése az eléggé közepes . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Echooo

2015. április 1.

Na, hát én nagy reményeket fűztem ehhez az alapozóhoz, de nem tetszik. Mondjuk a bőröm elég hülye (egyenetlen felszínű), hajlamos itt-ott kiszáradni.
De mióta párszor használtam ezt a terméket, akkora pattanások jöttek ki rajtam a legváltozatosabb helyeken, hogy éjjel is arra riadtam néha, hogy fájnak.
Persze ez egyéni érzékenység kérdése.. egyébként 4 csillagot kapna, mert néztem más bőrfelületen és szépen fed, jó is, nekem az illata is tetszik, az állaga is, a csomagolása is, csak hát pattanásosít.

Szívem szerint 3 csillagot kapna, de azt leszámítva, hogy most is 2 pattanással küzdök, jó alapozó ez. Szóval legyen 4.

Upd.: ahhoz képest, milyen rosszul indult a kapcsolatunk, végül csak ez lett az eddigi kedvenc alapozóm. Illetve most már az utódja. :) Azt hiszem, a pattanások nem ettől voltak anno. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 1.

bluebird27

2014. október 31.

Nagyon zsírosodott tőle a bőröm és gumós pattanásaim lettek tőle... Én elhiszem, hogy olajmentes de van benne vmi amit az én bőröm nem visel el. Rossz érzés viselni, nehéznek érzem és folytogatónak. Elhasználtam majdnem az egész tubussal... tiszta öncsonkítás volt a részemről. A színét viszont meg kell dicsérnem. Már majdnem teljesen passzolt a bőrömhöz amit a legtöbb drogériás alapozó nem tud teljesíteni. Ha valakinek nem problémás a bőre és csak vékonyrétegben van alapozóra szüksége annak biztos jó választás. Az én bőröm nem rajongott érte... A színe miatt kap egy 3ast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Chanel0118

2014. július 18.

Mindig olvasgattam, a sztorikat alapozók alatt amelyek nekem nem váltak be, mások viszont csodaszerként emlegették. Én voltam az aki csak álmodozott arról, hogy megtalálja a bőréhez passzoló alapozót.. és az "álom beteljesedett".:))

Egyszeűen két használat után mondhatom, I M Á D O M!!:) Én a nude beige árnyalatban vettem, Rossmanba 1999ft-ért a púderjével együtt. Illata nagyon finom, ami nálam elég ritka, hogy tetszik az illata egy alapozónak. Fedése közepes nekem talán kicsit kevés, de legalább nem maszkos, könnyen eldolgozható, nagyon matt!! És puha tapintású lesz a bőröm:)
Anyu amikor meglátott (gyakran pattanásos a bőröm) mondta is: de szépen letisztult az acod:) ....aha alapozó:DDDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 18.

Vviragg

2014. június 24.

Nagyon jó áron elérhető és ennek ellenére az általam vártakon felül teljesített. Ennek ellenére nem fed el minden hibát látványosan. Nekem nem fényesedik át, matt hatást biztosít. Melegebb napokon kicsit nehezen viselem. Az illatával valahogy nem tudok megbarátkozni. Egyébként amit ígér, azt be is tartja hellyel-közzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

Kodi

2014. január 1.

A nagy hype miatt én is megvettem annak idején, szép az üvege, elég világosak az árnyalatok, ami nekem kedvező. A 30-as árnyalatot vettem meg, bár azt gondoltam, hogy lehet, hogy a nyári színemhez fog passzolni csak, végülis teljesen jó lett. Ugyanakkor nem mattít, hamar, kb. 3-4 óra után átfényesedik, és onnantól fogva nem annyira szép látvány, mondhatni diszkógömb, pedig én a célcsoportba tartozom a kombinált bőrömmel. :( Átlagosnak mondanám, el lehet használni, egynek elmegy. Csodálkozom, hogy sokan ebben találták meg életük alapozóját. Szerintem inkább a színválaszték nyerte meg a krémmániázókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology