Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jaslen

2013. október 31.

Ez az egyik legjobb alapozóm eddig. Szépen fed, könnyű felvinni tényleg mattítja a bőrt még púder nélkül is. A csomagolása is nagyon rendben van. remélem az utódja is lesz ennyire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

Dii

2013. október 3.

Nagyon sajnálom, hogy csak most fedeztem fel ezt az alapozót, de még szerencsére sikerült elcsípnem egy darabot a 020 honey beige árnyalatból. Egyszerűen imádom, nagyon szépen fed és tényleg matt hatást érhetünk el vele, de még a természetesen kinéző arcbőr határain belül (nem kelt maszk hatást).
Picit gyorsan szárad, ezért érdemes gyorsan dolgozni vele, különben foltosak lehetünk. Azt viszont nem tudom eldönteni, hogy ennek a hatására lesznek e apróbb 'gócok' az államon, mert erre már máskor is volt példa (ritkán), de lehet most ez az alapozó még jobban kiváltja :/

Update: egy jó ideje nem használtam, és a héten amikor elővettem, megint ilyen furcsa pattanásszerű gócok jelentek meg az államon (egyszerűen nem tudom jobban megfogalmazni). Így már biztos vagyok benne, hogy ettől van - remélem az új formula nem okoz majd ilyen gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Narancsos

2013. július 5.

Kedvenc alapozóm! Az árnyalat amit vettem nagyon illik az arcbőrömhöz(30),megszerettem teljesen,tuti újraveszem! Egy gond van,az adagolója,túl sokat nyom ki egyszerre.:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Déna17

2013. július 4.

A korábbi véleményem egy össze-vissza való billentyűzet koptatás volt, semmi értelme nem volt. Pattanásaim lettek tőle, szárított, de a színe valahogy passzolt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Sindy6

2013. június 22.

Utálom utálom utálom! Először sajnaltam h bevonták,mert tetszett,de kipattogok, gyulladt lesz az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

czetterjuli

2013. május 31.

Szeretem ezt az alapozót, nagyon tetszik az állaga, rendkívül jól eloszlatható és a legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Egy probléma van vele, hogy szinte semennyire sem mattít önmagában(pedig a zsíros T-vonalam miatt vettem), a mattító arckrém valamennyit javít a képen, de mindenképpen kell púdereznem rá, amit a T-vonal mentél gyakran javítanom kell. Emiatt valószínűleg nem fogom megvenni mégegyszer, de akinek nem zsírosodik könnyen a bőre, annak szerintem nagyon jó kis alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

cintia995

2013. május 21.

020-honey beige árnyalat birtokosa vagyok. Nálam minden teljesít, kivéve a 18 órás ígéretét. De azt már megvételkor is tudtam hogy nem fogja, szóval nem rovom fel neki. Kevés bőrhibám van, úgy hogy sok dolga nincs, de ez alatt nem érzem hogy fulladozna a bőröm, melegben nem kezd leolvadni és nem okoz kiütéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Cloudberry

2013. május 18.

Még mikor meghallottam, hogy ki fogják vonni, a leakciózáskor levadásztam 4 üveggel a 01-es árnyalatból, úgyhogy most be vagyok tárazva alapozóval. Szerintem egy évig vagy másfélig elég is lesz, bár lehet nyáron nem fogom használni. Amúgy imádom, nekem az eddigi legjobb. A nap végére megkopik, púderezéssel is, de nem vészesen, nekem pattanást nem okozott (nekem az az időszakos mértéktelen cukorzabálástól van:D) Csak a pumpával van baj, de megoldottam azt is, le szoktam tekerni, és a pumpa csövéről veszem le a festéket, így nem megy kárba egy csepp sem. Nekem kb 3 hónapig elég ez 30 ml. Az illata is jó. Nem tudom mit fogok használni ha majd ezek elfogynak, de addigra tuti lesz millió más újdonság :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

katalinmyy

2013. május 8.

Végre megtaláltam a számomra legjobb alapozót, erre kivonják a forgalomból :( A legvilágosabb szín nagyon jól passzolt az arcszínemhez. Pont annyit takart, amennyit akartam és tartós is. Árban pedig verhetetlen.
Szerencsére van még egy tartalék üvegcsém, de utána elkezdhetek az utódjára vadászni :( Megszakad a szívem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Esther

2013. április 25.

Egyszerűen imádom. Nagyon szépen fed, nem kelt maszk hatást, könnyű vele dolgozni és számomra óriái plusz pont, hogy a hófehérke bőrömhöz is találtam megfelelő árnyalatot (010 light beige). Ár-érték arány is szuper. Félig van a kis üvegcsém, remélem még találok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology