Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Sindy6

2013. április 11.

010 es árnyalatból van kicsivel több mint fél üveggel. Akit érdekel írjon, nekem nem vált be a színe.
sindy1991lol@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

sindy1991lol@freemail.hu

Sindy6

2013. április 4.

Nagyon szerettem, azt hittem megtaláltam a csodajó alapozot, de1 hónap használat után, apró piros pattogzasaim lettek. Azt hittem nincss hozzá köze, de abbahagytam és azóta megint szép a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Nicole88

2013. április 3.

Szerencsére sikerült egy üveggel elcsípnem belőle, és egyszerűen imádom! Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják, mert az egyik legjobb alapozó, amit eddig használtam. Könnyű felvinni, eloszlatni, és egész nap szépen a helyén marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

tojsika

2013. április 3.

Sziasztok! eladnék 020 honey beiget színű,3/4 ig lévő üveggel!!
Akit érdekel: tojsika@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Sziasztok! eladnék 020 honey beiget színű,3/4 ig lévő üveggel!!
Akit érdekel: tojsika@citromail.hu

Adriana

2013. április 1.

UPDATE: Utólag már egyáltalán nem bánom, hogy nem gyártják. Rájöttem, hogy (nagy valószínűséggel) ettől pattogzik ki folyton a bőröm, úgyhogy soha többet nem kenem az arcomra. Szívás, mert amúgy még megvan minimum a fele az üvegben és eszméletlen szép volt a finise meg minden, csak hát a hatása...
Amit viszont nagyon sajnálok az az, hogy fogalmam sincs mit vegyek helyette, mert kínomban vettem egy Manhattan Clearface Natural Mat Make Up-ot, de az sötét lett (70 vanilla). Kéne nekem egy olyan árnyalatú, hasonló alapozó, mint ennek a 010 light beige árnyalata. Talált már valaki olyat? Ha igen, nagyon szépen kérem, ne legyen lusta billentyűzetet ragadni és tájékoztatni róla. (Most képzeljétek ide a shrekes cuki cica nézést!:D) Előre is köszönöm. :))

2012. augusztus 30.: A tartósságával nem volt gond, a mattítása púder nélkül max. 4-6 órát bírt ki a T vonalban (nem néztem tükörbe folyton, de kb.), és még akkor is jól tartotta magát, a fedése is szép. 2 pumpálásnyi bőven elég volt az arcomra, szóval szerintem nekem se kell majd minden hónapban megvenni, viszont először nekem is lejött a kupakjával együtt a pumpa. :D Még jó, hogy olvastam már előtte a véleményeket és tudtam, hogy van. Nem csavarni kell, hanem csak leszedni a kupakot, szóval ne csavarja senki, mert én is így kezdtem és csak néztem, hogy jééé nekem is lejött. :DD

Remélem nem leszek tőle pattanásos, mert akkor elbúcsúzunk. Egyelőre nagyon korrekt alapozónak tűnik, majd meglátjuk mi lesz később, de én pozitívan állok hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

mysticnails

2013. március 30.

Ha valakinek van light beige 010es árnyalata megvenném! Írjatok köszi mysticnails@freemail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

zuleica

2013. március 22.

Szomorúan updatelem régi véleményem. Szerettem ezt a terméket, világos volt, tökéletesen illett a bőrszínemhez, nem irritált, nem szárított, nem maszkosodott, nem mászott el, megbízható volt, egy egész napot kibírt és jól is fedett. Többször újravettem, persze közben néha más alapozóknak is adtam esélyt, de mégis övé volt az örökös hely a szívemben. Gyakran üres volt a polca, akkor is ha éppen semmilyen akció nem volt. Januárban viszont láttam, hogy kifutó és már akkor sem kaptam sehol, azóta pedig csak egy reménytelen pillantást vetek a helyére az állványon "ah úgyse" ... és valóban nincs. Igazából nagyon elkeseredtem és csalódott vagyok. :( Januárban azt hittem, hogy majd tuti jön helyette valami majdnem ugyanilyen, de mindjárt vége a márciusnak és még semmi. Igazán kifuttathatta volna a Catrice bármelyik másik alapozóját ehelyett! :D

---

Mivel jókat olvastam róla, és olcsó gondoltam egy próbát megér, maximum megy a kukába, de nagyon pozitív csalódás! Világos árnyalatban is kapható, tartós, jól fed, és szuper az állaga is. Először féltem, mikor adja meg magát, hány óra után és mi lesz ha nem veszem észre amikor leolvad a fejemről napközben. A régi alapozómat amúgy is le akartam cserélni, nem gondoltam volna, hogy egy töredékébe kerülő ennyire be fog válni. Megszerettem, bár az ára és a sznobságom nehezen fér össze :) Több rétegben sem maszkosodik, nagyon jól fed. Könnyű felvinni. Az időjárás viszontagságaival is megbirkózik, már nem aggódom. Megbízható, nem mászkál, észrevétlen marad. A csomagolása is tetszik. Szóval én mindenkinek ajánlom és kívánom, hogy nektek is okozzon kellemes meglepetést :)
update: Egyetlen hibája, hogy a fekete kupak kopni kezd, ha táskában hordom és nem a polcon pihen, felvitelnél pedig a lepattogzó apró kis fekete festék darabkák okozhatnak némi bosszúságot, brrrr, illetve miután "kifogy" rengeteg marad még az üvegben, de hűséges maradtam hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

---

szupiné

2013. március 17.

Megvettem, mondva hogy ,,legyen már egy jó alapozóm".Színben szépen passzol a 020-as honey beige (talán így télen picikét sötét.). Nem mondom, hogy bumm, ez életem alapozója - nekem ici-picit maszkos, pedig igyekszem eloszlatni, és a téli-nagyon száraz bőrömön nem szép...(nagyon mutatja a szárazságot...)
Szerencsére nem kell mindennap alapozót használnom, alkalmakra pedig megfelel. 4-est kap tőlem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

poppy

2013. március 15.

Hujjuj, update...: Pár hónapos használat (úgy kb. fél üveg) után azt kell mondanom, hogy nem használom többet. Ennyi bőr alatti apró kis mitesszerem még sosem volt. Teljesen véletlenül vettem észre az egyik napsütéses napon,hogy mik "lapulnak meg" az egyébként teljesen egységesnek látszó bőrömben...Szomorú vagyok, mert még mindig szeretem az illatát és a világos árnyalatát...De már nem bosszankodom amiatt, hogy kivonták a forgalomból.

A sok jó vélemény miatt én is megvettem. Imádom az illatát. Nem tart 18 órán keresztül, és eléggé átfénylik pár óra múlva, de púderrel a T-vonal is szinten tartható. Az első alapozó, ami tökéletesen illik a bőrömhöz. Nedves szivaccsal szeretem eloszlatni, de kézzel is szépen fed. 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

zs.hencsi

2013. március 15.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Igaz, nem használok minden nap alapozót, nagyjából hetente 1-2szer. Nekem nem okozott problémát. Nagyon szép egyenletes és természetes lesz az eredmény vele. Könnyű eloszlatni. 2000 Ft-ot szerintem mindenképp megért. Sokáig elég. 2 árnyalatom is van belőle, hogy minden évszakban jó legyen a szín. Nem csodaszer és biztos magasabb áron van ennél jobb is, de ebben a kategóriában szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology