Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Borostyan

sydneyke001

2013. március 12.

Nekem teljesen jó volt.
Nyáron is használtam a 40 fokban és nem folyt le az arcomról.
Igaz tettem rá egy kis púdert.
Árban is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Nekem teljesen jó volt.
Nyáron is használtam a 40 fokban és nem folyt le az arcomról.
Igaz tettem rá egy kis púdert.
Árban is szuper.

winniethepooh

2013. március 12.

A rengeteg pozitív vélemény, és a vonzó akciós rossmann-os ár miatt, gondoltam megveszem. 700 Ft-ot megér egy próba, ennél olcsóbban úgysem kapok alapozót (az eurós boltokban kapható meglehetősen bizarr noname kínai gyártmányokon kívül).

Pár napig tesztelem, az eredményről majd beszámolok. A tetszetős kicsit exkluzív csomagolás miatt megelőlegezek egy 4-est.

Update (12.márc.)
Na ez tipikusan a nem mind arany, ami fénylik esete. Örülök, hogy nem teljesen áron vettem meg, mert csak pénzkidobás lett volna.
Felvitel után nagyon kellemes érzésű volt, kapott egy kis púdert, hogy tovább tartson, de még így is max. 3 órán át tartott. Kimondottan kellemetlen volt utána viselni, szinte éreztem, hogy van valami az arcomon, és alig vártam, hogy lemoshassam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Update (12.márc.)

karina

2013. március 10.

A jo velemenyek hatasara vettem meg, de oszinten szolva nem vagyok elajulva, elegge szetcsapta a borom. Ha valakinek kell, ingyen viheti Bp-n:) Ketszer probalkoztam vele, de harmadik esely mar nincs. :) somodiandrea@yahoo.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Sindy6

2013. március 4.

Szeretem, de szerintem ettől pattogzok :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Szeretem, de szerintem ettől pattogzok :O

s.zsofi

2013. március 4.

na szóval. én is azok táborába tartozom, aki a vélemények miatt vette meg, bár igaz, hogy amúgy is kerülgettem már a Catrice polcot, de a ti pozitív tapasztalataitok adta meg a végső lökést.: ) már egy hónapja használom, és eleinte meg voltam vele elégedve, a szinte napot nem látott fehér bőrömön egyszerűen csodálatosan fest a 010-es árnyalat, igaz, nekem is kőpúderrel kell még mattítanom rajta, de így szépen fent marad akár 6-8 órán keresztül is. eddigi legjobb alapozóm, de sajnos most egy hónap elteltével pattanásos lett a bőröm...:(( ez igazán rosszul esik, mivel nem érzékeny a bőröm (eddig legalábbis nem volt az), és nem is tudom, hogy egyáltalán az alapozó számlájára írjam-e a pattikat, mivel már egy hónap eltelt, tehát nem kellett volna ennek hamarabb előjönnie? most nem tudom, hogy mit csináljak, írtátok páran, hogy nektek is pattanásos lett a bőrötök, de egyszerűen képtelen vagyok megválni tőle, mert nagyon szép az arcomon. szerintem még adok neki egy esélyt, mellette még alaposabban fogom tisztítani az arcom, hátha így már jobb lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Dóri95

2013. március 2.

Már nagyon régóta keresek olyan alapozót, ami illeszkedik a bőröm színéhez, de eddig soha sem találtam ilyet, viszont itt elég sokan írtátok, hogy nagyon jó ez az alapozó, és van nagyon világos színben is. Így hát ma lementem a Müllerbe, de nem sok reménnyel, mert féltem, hogy már nem lesz belőle, mert az utolsó hozzászólásokban olvastam, hogy kivonják a forgalomból, meg hogy sok helyen már nem is volt egy sem. Odamentem a Catrice állványhoz, és csak egy alapozó volt ott - pont a 010-es light beige, amire szükségem volt. A többit már mind elkapkodták a kedvező ár miatt. Kipróbáltam a testert, és tényleg pont olyan színű, mint a bőröm, úgyhogy most nagyon örülök :). Majd írok véleményt is később, de az illata tetszik, az már biztos, meg a színe is, úgyhogy megelőlegezek egy 5-öst :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

hempike1

2013. március 2.

Az első használat után megijedtem, mert 2 órán belül teljesen kifényesedett az arcom. Na, mondom, ennyi csajnak jó volt, pont én leszek az a kevés %, akinek nem válik be. De 1 hét után újra adtam neki esélyt és nagyon megörültem! Reggeltől estig bírta a gyűrődést, meg sem nyikkant az arcomon és mégis nagyon természetes volt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

karolina

2013. március 1.

Müllerben láttam 675 Ft-ért és gondoltam, mivel kivonják a forgalomból, beruházok rá. Nekem a legvilágosabb lenne az igazi, de egy 020-as árválkodott a polcon. Szerencsére nem üt el a bőrömtől, de őszintén szólva az itteni vélemények miatt kicsit többre számítottam. Semmi gond nincs a fedésével, de ez az első olyan alapozóm 10 éve, ami púderrel is átfényesedett, pedig egyáltalán nem zsíros a bőröm...Mivel akciós volt, nem pontozom le, nem tudom, mennyi lehetett a teljes ára., de nekem mindent csinált, csak matt bőrt nem..főleg nem több órán át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Lotheg

2013. március 1.

Nos én egyszer már pontoztam, akkor max pontot adtam neki... Kezdő voltam mé akkkoriban és örültem, hogy kaptam világos színben passzoló alapozót. Kezdetben csak alkanként használtam, aztán egyre többször végül nap mint nap... problémás bőröm miatt. Nem vettem észre akkor, hogy ez is nagyban hozzájárult a pattanásaimhoz, mert előtte is voltak szép számban.... Aztán olvasgattam itt és apolka írásaiból sok mindenre rájöttem, így nehéz szívvel de abbahagytam a használatát... merthogy szörnyen néztem ki enélkül, csak púdert kezdtem el használni, és láss csodát csökkentek a pattanásaim száma, szóval sokban hozzájárult, pedig a púderem sem volt akkor még a legjobb, de a krémekkel leálltam... biztos ez is segített, de hogy ez pattanásos bőrűeknek nem ajánlott az is tuti. Mostani eszemmel már eléggé lepontozom, tudva mit használhatok és mit nem, nem venném meg, de a második üveg már nem is tudom mióta de félig elhasználva ott áll...A többi félre tett cuccommal együtt amiket már nem használok, mert nem épp a legjobb a bőrömnek. De néha-néha nagyon néha előveszem, nemesebb alakalmakra, mikor kell az alapozó mert másik voszont nincs, egy nap alatt nem keletkeznek tőle ragyák nálam, bár a múltkor a színházba is a Héliás BB-vel mentem és jól teljeseíettem szóval... És vicces, mert az első üveg jó részét én is úgy használtam el, hogy letekergettem és felkentem csővel az arcomra ... mert nem jött le akkor elkezdtem tekerni úgy meg ugye letekeredett az egész ... és egyszer csak olvastam itt, hogy a pumpája és leerőszakoltam róla a tetejét és megtaláltam a pumpát is. De érdekes, mert nekem a csővel feltett hatás jobban tetszett.. de azért onnantól mégis pumpával használtam .... Kettest kap mert alapból nem rossz, de mivel egyszer már adtam enki ötöt ezért a két átlagát nézve így lesz belőle egy hármas... nálam sajnos jobbat nem tud érdemelni ... mivel az összetevők sem épp a legszebbek ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

sofye

2013. február 23.

Jó kis alapozó én is akciósan vettem, 700ft-ért tényleg megéri kipróbálni. Jó az állaga, könnyen eldolgozható, nekem a 010 light beige árnyalat tökéletesen passzol a bőröm színéhez. Fedése az általam eddig használt alapozók közül a legjobb. Egy szóval szuper!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology