Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mandi

2013. február 23.

Tényleg nagyon szépen fed és könnyen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Tényleg nagyon szépen fed és könnyen el lehet dolgozni.

nussz

2013. február 23.

A kedvenc alapozóm. Ha valakinek esetleg nem vált be, és könnyes búcsút venne egy 020-as árnyalattól, értesítsen!:) Sajnos már egyik boltban sem találtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Sindy6

2013. február 20.

Én is olyan gyorsan nekiálltam, hogy bután lehuztam, és még tudattalanul a pálcikáról probáltam ki :D de utána rájöttem
Egyébként szeretem, én is akciósan vettem, 2000 ft om azért nem volt hogy kiprobáljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

app+324

2013. február 18.

szeretem. jó illata van.. és végre egy olyan árnyalat ami tökéletes nálam eddigi legjobb :) viszont hamar fényesedik..de púder és arra sincs gondom :) nemtudom hogy direkt ilyen vagy én fogtam e ki de nálam csak egy ilyen valami cső van amit belemártok.lehet lejött az aljáról az a lapos fej vagy én nem tudom :D de így csak jobb. nem pumpálós . imádom..♥ sokszor újraveszem.. (Y)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 18.

zalla

2013. február 14.

A jó vélemények alapján vettem meg, és persze azért mert akciós volt. Sajnos egyet kell értenem néhány korábbi véleménnyel, hogy igazán zsíros bőrön ragadós, kellemetlen érzetű. Azt sem érzem, hogy kellő mértékben mattítana. A tartóssága átlagos. (igaz, ezen fixálással lehet javítani) Adok neki még egy esélyt, de egyelőre nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Sindy6

2013. február 13.

Nagyon jól fed, az illatát is szeretem, és nagyon tartós :) Azért kap 4 pontot, mert azért még keresem a tökéletes alapozót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

katuska8

2013. február 12.

Ma vettem meg az utolsó darabot a 010-es árnyalatból. Tetszik az állaga, a fedése számoma elegendő, a pumpájáról még nem tudok mit mondani. Elég belőle egy pumpányit nyomni. Tartósságról és egyebekről még nem nagyon tudok mit mondani. Egyenlőre 2 és fél órája van fent az arcomon, de nem fénylik, viszont ha majd útcán leszek, akkor lehet ezt jól megtapasztalni. Volt Catrice habállagú alapozóm, az a tégelyes, és attól ég inkább zsírosabb volt az arcom és vörös volt tőle a fejem. Remélem ezzel az alapozóval nem lesz így. Egyenlőre egy 4-est adok neki, mert a Manhattam Powder Mat Make Up alapozómat biztosan nem tudja felülmúlni. Igazából csak azért vettem meg mert 700 Ft-ra le volt akciózva, remélem érdemes volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

susieesonic

2013. február 12.

hát nekem a fedése nagyon kevés :S
én az avon calming effects alapozómmal hasonlítottam (azt akarom kiváltani valamire)
hát ahhoz képest nagy semmi..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

hát nekem a fedése nagyon kevés :S
hát ahhoz képest nagy semmi..

miomio

2013. február 9.

A Müllerben találtam rá az egyik utolsó leárazott darabra. Vaciláltam, hogy a 10-es vagy a 20-as árnyalatot válasszam. Végül a 20-as mellett döntöttem. Így világosságban felkenve sajnos az a véleményem, hogy valószínű csak nyár után fogom tudni igazán használni. A színe kicsit elüt. Sajnos nekem is akadtak problémáim a pumpával. Néha meglepetésszerűen köpködi ki magából a dolgokat. Szép, természetes fedése van, nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

kriszti.07

2013. február 9.

A legvilágosabb színe kb egyezik a bőrszínemmel, de a fedése nem egy nagy szám. Matt marad elég sokáig tényleg a "pumpája" viszont egy szar gagyi ennél még az is jobb lenne ha tubusos lenne a kiszerelése. Álltálban túl sok jön ki belőle egyszerre, az enyémből nem lehet keveset nyomni, hiába minden. Nem is tudom mi lenne ha nem próbálnám kipréselni a lehető legóvatosabban. :@. Ha meg olyan kedve van olyanokat "spriccel, hogy mindenhová jut belőle csak a kézfejemre nem. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology