Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lefteye

2013. február 6.

sajnos mégsem vált be, valszeg túl zsíros a bőrőm hozzá, nagyon hamar ragadóssá válik :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

clau1708

2013. február 5.

020as árnyalat van meg és nagyon szeretem. igaz hogy nem matt de az essence fix and matte puderrel jól működik. a mindennapokra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

kékszemű

2013. február 1.

Sziasztok! Én egy Müllerben vettem akciósan, a 010-es árnyalatot. Most kentem, fel, egy pumpálásnyi elég volt. Illik a bőrszínemhez, és elfedte a durva pirosságot a T-zónámban. Egy pici korrektor viszont kellett egy nagyon gyulladt piros pattanáshoz. De sebaj, örülök hogy megvettem és imádom! Egyenlőre 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

knoemi

2013. február 1.

Nem vált be. :( Megvettem és kezdetben nagyon jó is volt. Finom az illata, szép a fedése, nem gyújt maszkérzést. Aztán hirtelen elkezdett pattanásosodni a bőröm... Nem is értettem miért, mert nem azonnal, hanem kb. az 5. használat után kezdett furcsa lenni. Nem erre gyanakodtam, így tovább használtam. Sajnos....sok időbe telt rendbe hozni az arcbőröm. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Lillus

2013. január 30.

Kérlek segítsetek! A debreceni Müllerben is megtalálhatom olyan vonzó áron? Rossmann- ban ma néztem, de sajnos ott nem akciós...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.

lefteye

2013. január 30.

nem értem miért vonják ki, jó kis alapozó ez.. azért értékelném: nekem összességében bejön, jól fed, nem lesz maszk szerű a finish; viszont ragacsos és hát egyáltalán nem nevezném mattnak sajnos, viszont egy jobb minőségű púderrel teljesen okés; egyébként könnyű, nem igazán érzem h van rajtam vmi, nem is pattogok ki tőle, ami nekem a fő szempont volt. most h kivonják, ha elfogy beruházok már egy drágább, pro alapozóra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Rainbow7

2013. január 28.

Kedvenc alapozóm! Nagyon szeretem az állagát, fedését,
illatát(tudom h ez annyira nem fontos) Viszont nekem 3 óránál
nem bír többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Kedvenc alapozóm! Nagyon szeretem az állagát, fedését,
illatát(tudom h ez annyira nem fontos) Viszont nekem 3 óránál
nem bír többet.

Mossyka

2013. január 24.

Tavaly még nagy szeretettel használtam. Tegnap viszont amikor ismét feltettem sajnos eléggé elkenődtem..a szín tökéletes, viszont púderrel sem maradt matt 1 óránál tovább. Pár hónapja Max Factor Facefinityt használok ami mérföldekkel jobb ennél csak hát nem olyan világos mint ez. Viszont ha a Facefinity akciós akkor egy árban vannak és az sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

szabarabi

2013. január 21.

Sajnos a színt nem sikerült eltalálni teljesen, de ez csak az én hibám, meg persze az üzlet gyér világításáé. :)
Mivel kombinált bőröm van, olyan alapozót kerestem, ami a T-vonalon nem fénylik át. Fontos szempont volt, hogy - mivel én gyakran tapogatom az arcom nap közben - tartós legyen. Ez az alapozó szerintem mindkét elvárásomnak megfelel. Kicsit sűrűbb az állaga, mint az általam használt előző alapozóké (Maybelline Affinitone, Maybelline Dream Satin), de ettől függetlenül szépen eldolgozható, ha az ember megtanulja használni. :) Elég sok terméktől ki szoktam pattogni, de ettől szerencsére nem, így az elvárásaimnak maximálisan megfelel!
Anyukám is ezt használja, neki viszont elég zsíros bőre van, de nála is megállja a helyét ez az alapozó mindenféle fixálás nélkül!
Sajnálom, hogy kivonják a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Sajnálom, hogy kivonják a forgalomból!

Pöti

2013. január 19.

A színe miatt vettem meg, mert nagyon világos a bőröm. Tetszik, valóban szép világos. Az illata nem jön be. Púder nélkül nem elég matt sajnos, szóval az ígéretét annyira nem tartja be,de amúgy jó kis alapozó 2000 Ft-ért. Ha valóban kivonják, veszek még most 1-et...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology