Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nanakannibal01

2013. január 8.

Én meg vagyok vele elégedve. Nagyon szeretem már kb 1 éve használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Én meg vagyok vele elégedve. Nagyon szeretem már kb 1 éve használom. :)

Kriszti.B

2013. január 4.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy kipróbáljam-e, vagy sem, de nekem is bevált, jól mattít, nem pattogok ki tőle, és jól is passzol a legvilágosabb árnyalat.
Kb három hónapja van meg, és még max a harmada hiányzik, de ha valóban kifutó termék (amit sajnálnék), veszek egyet tartalékba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

pink sunrise

2012. december 20.

Szerelem:)Olcsó,van belőle nagyon világos,és szép lesz tőle a bőröm.Nem bánom azt sem ha kicsit átfényesedik,természetellenesnek találom magamon a nagyon matt bőrt.Külömben is erre (is)van a púder:) Ha továbbra is jól meglesznek a pofimmal,és nem okoz mitesszereket vagy ilyen csúnyaságokat,akkor gondolkozás nélkül újraveszem.Az illata is finom,tökéletes:) SZOMORÚ UPDATE:( Eddig nem irtam róla,mivel annyira akartam hogy jó legyen,hogy többszöri nekifutást is megérdemelt tőlem.Sajnos többször is úgy láttam hogy pattanások jönnek elő a használata után,de próbáltam kimagyarázni az egészet,hogy ilyen vagy olyan okok miatt van,nem az alapozó miatt.Kb 3 napja nagyon szép a bőröm(más napokhoz képest tökéletes),igy reggel gondoltam hogy ez a legjobb alkalom véglegesen eldönteni,hogyan is allunk a krémmel.Reggel 6-kor kentem be az arcom,és most d.u 5 van,nekem pedig 4 bazi nagy piros patti készül a fülem mellett az arcomom(ahol mondhatni soha nem szokott lenni,inkább az orrnál és az állon).Hát ezután nem fogom használni,pedig nagyon jó a színe,az állaga,minden.Kétségem sincs affelől hogy ez volt a hibàs.Bármennyire is szeretném szeretni,ezt nem tudol elnézni neki sehogy sem.Hát....igy jártam.....kutathatok más normális világos alapozó után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.

Mintyss

2012. december 17.

Rövid ideje használom csak, de elmondható, hogy nagyon szépen fedő alapozóról van szó. Testvéremen picit átfénylett, de neki tényleg nagyon zsírosodik a T-zónája (nekem kevésbé, bár kombinált bőröm van). Az alaptónusa nekem picit sárgás, ezért a Catrice multi-colour púdert használom fölé (ami viszont túl rózsaszínes). A kettő együtt hibátlan, szép tónusú arcbőrt eredményez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

annyke

2012. december 16.

Az igen sok pozitív vélemény hatásán felbuzdulva vettem meg és már egy jó ideje használom. Tulajdonképpen eddig ez az egyetlen alapozó, amelynek a legvilágosabb árnyalata tökéletesen passzol az én hóka fejemhez. Jól fed, tartós, viszont arra nem vennék mérget, hogy a pattanásos fejemnek jót tenne a mindennapi használata. Előfordulhat, hogy részben ő is felelős a pattanásaim kialakulásáért, de szerintem ez minden alapozónál így van, legalábbis nálam így volt... :(
Mivel eddig ez az alapozó vált be a legjobban az összes eddig kipróbált közül, így nálam 5* :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

shassy

2012. december 13.

Ez a kedvenc márkám,rengeteg termékem van tőlük,ezt az alapozót tavasszal akciósan vettem meg. Tetszett az ára,megfelelő a szín is,a formula, de nekem abszolút nem mattít. Hozzáteszem,nekem a friss és egészséges bőrszín jobban tetszik,mint a totálisan matt, ráadásul nekem minden alapozóból a legvilágosabb kell... Volt egy nagyon durva aknés időszakom nyáron,az alapozó rontott a helyzeten. A gyógyszeres kezelés után az akné végérvényesen megszűnt (5 hónapja semmi,juhú! :D ), de a hegek,amik maradtak utána, ezzel alapozóval ugyanúgy látszanak.Az orrom,az állam és a homlokom pedig kb. másfél óra után átfénylik.
Szeretem a terméket,főleg a szín és a textúra miatt,de nekem csak 3 csillag,amiért alig fed,és ugyanúgy fényes a T-vonal,annak ellenére,hogy pont ez "ellen" kellene tennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.

dodoos

2012. december 11.

Csatlakozom azok táborához,akik pattanásosak lettek tőle. Eltömítette a pórusaimat,a nap végére szinte darabokban jött le az alapozó. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Harley Napier

2012. december 9.

Éppen idén nyáron vettem ezt az alapozót. Akkorra ismertem meg a bőröm szerkezetét és típusát annyira, hogy kifejezetten a csillogás megelőzése és a tág pórusok elfedése legyen a konkrét cél.
Első próbálkozásom volt Catrice alapozóval, és - spoiler! - nem bántam meg, hogy a megérzésemre hallgattam.
(Meg az Akció! feliratra. Ami végül is csak egy színárnyalatra vonatkozott. Nem az enyém volt az.)
Számomra már a téglatest alakú külső és a sima, hűvös tapintás is igen megkapó volt.
A kiszerelése pumpás, vagyis a lehető legjobb: egyszerre nem adagol túl sokat, nem leszel maszatos, szabályozható a mennyiség, higiénikus. Kezdetben nekem a kupakkal együtt a pumpás adagoló is lejött, így nem láttam a valós kialakítást, és hűen kenegettem a csővel a kézfejemre, de végül a szerencsés véletlen folytán lelepleződött a titok.
Az én bőrömön kevés pattanás keletkezik váratlan helyen és időben, viszont tág pórusokkal és mitesszerekkel folytatok többnyire kiegyenlített harcot napi szinten, így a bőröm felszínére jellemző az olajos csillogás egy idő után. Ezzel az alapozóval azonban reggel nyolctól délután háromig-négyig tényleg (sakk-)matt maradok.
A mennyisége igazán sokáig elég, hiszen sok sem kell belőle, mégis építhető, így elég lassan fogy. Ár-érték arányban szerintem így nagyon megéri. Én nyáron 1100 forintért vettem, ami ma már egy átlagos árnak számít drogéria kategóriában.
A színválaszték annyira nem széles, én is eggyel sötétebb árnyalatot vettem magamnak, így a Hófehérke-bőrömhöz, noha nyár volt és sajnos szereztem egy kis színt, kissé túl barna lett, de ez az én hibám.
Télre mindenképpen beszerzek egyet, szerintem a legvilágosabb árnyalatot, remélem az passzolni fog.
Boldog és elégedett használó balra el. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Boldog és elégedett használó balra el. :)

Tánya88

2012. december 3.

teljes mértékben elégedett vagyok, azt hittem sose találok olyan színű alapozót, ami teljesen passzol az én arcszínemhez! és végre... :) tényleg tartós (na, persze nem 18 órán keresztül :)), szépen, egyenletesen fed. és annak ellenére, hogy igen nagy folyékony alapozó ellenes vagyok, igencsak megszerettem :) az ára pedig tényleg nagyon pozitív, bár való igaz, gyorsan fogy, viszonylag sokat ki kell nyomni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

nudli

2012. november 27.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg és nem csalódtam. Nagyon szépen fed és természetes a hatása. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology