Catrice

Ár:   2159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2013. március 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Selymesen lágy, olajmentes alapozó, amelytől az arcbőr nem fénylik többé, és természetes, matt végeredményt biztosít, akár 18 órán át. Hidratáló hatásának és fényvisszaverő pigmentjeinek köszönhetően arcbőrünk ragyogóan gyönyörű lesz. Tökéletes bázist biztosít bármilyen smink számára - maszkhatás nélkül.

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 30 ml

A Krémmánia legjei: Catrice Infinite Matt Up to 18h alapozó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

reyka013

2012. november 7.

tegnap vettem a rossmannban 2000 ft-ért,de abszolút megérte az árát!! tökéletesen passzol a bőrömhöz,fed amit kell,nem kelt maszkhatást,mondjuk szokatlan volt,h kicsit sűrű volt az állaga,de nagyon kellemes "viselet" :) 3 árnyalat volt,ebből nekem a 020 honey beige pont jó :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

axandra06

2012. november 4.

A bőröm nagyon érzékeny, hamar kiszárad, emellett gyorsan kipattog bármitől. Tettem egy próbát ezzel az alapozóval és bár az elején pár alkalommal kijöttek a pattanások, a továbbiakban semmi gondom nem volt. Nem szárít, nem zsírosodik, jól fed, könnyen és szépen eldolgozható. Annyit azonban észrevettem, hogy többet kell kinyomnom, hogy az egész arcomra elég legyen, így hamar fogy. A nyári színemet hamar ledobta az arcom így a jelenlegi 20.- as szín elüt egy picit. Egy világosabb árnyalatban újra fogom venni. Egy próbát mindenkinek megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

Hasfejlesztő Jack

2012. november 1.

Végre egy olyan alapozó amit a nekem megfelelő kriptaszökevény-fehér színben is lehet kapni. Egy rossz szavam sem lehet rá, pedig ez nálam nagy ritkaság. Tartós és olcsó, könnyen beszerezhető, áj lájk it.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

p3trababa

2012. október 30.

Megvettem, mert gondoltam egy probat meger, es nem csalodtam benne. Miota ezt hasznalom, nem is nyulok a Max Factoros alapozohoz. Sokkal konnyebb az allaga, es nem is latszik, hogy alapozo van az emberen. A kedvencem lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Judittttt

2012. október 30.

Nem szoktam drogériás alapozót használni mert elég érzékeny, pattanásosodásra hajlamos a bőröm, így inkább gyógyszertárit használok, La Roche Posay vált be nekem. Egyszer gondoltam kísérletezek ezzel mert tökéletesen passzol a legvilágosabb árnyalata a bőrömmel. Szerintem messze ez a legjobb drogériás alapozó, amit valaha használtam, rendben van az ára, egész normálisak az összetevői, nagyon igényes a csomagolása, és a színválaszték! Na ők gondoltak a nagyon világos bőrűekre. A fedése nem maszkszerű, nem túl erős, de azért van neki, természetes. Az én arcomon semmi nem marad matt sajnos, ez sem, de emiatt nem vonok le pontot, mert a la roche posay alapozómnál pl tovább bírja kifényesedés nélkül jóval. Biztosan az is közrejátszik benne, hogy nincs ebben az alapozóban fényvédő. Na és ez lesz az egyetlen dolog ami miatt levonom a pontot. Az illata is kellemes nekem, akkor használom ha nincs olyan erős fény, ősszel vagy télen amikor nem olyan gáz hogy nincs benne fényvédő, és ha szebb állapotában van a bőröm. Pattanásokat se okozott nálam, rendben van, egyedül a fényvédőt hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

G

2012. október 24.

Az itteni velemenyek elolvasasa utan ugy tunt megfelelo lehet szamomra ez az alapozo. Mivel a szaraz a borom nem szoktam kulon matt hatasu alapozot keresni, de ugye legtobben arra panaszkodnak, hogy pont abban nem jeleskedik. Suru kremes allagu, de konnyu eloszlatni, kozepesen\erosen fed szerintem, az illata szerencsere nem tul eros, es tartos viselet. Egy negativumot tudnek mondani, megpedig azt, hogy tapintasra picit ragacsos erzetu, ettol fuggetlenul nem erzem, hogy 'fuldokolna' alatta a borom. Ennyi penzert abszolut megeri.

UPDATE

Sajnos le kell pontoznom. Az elsovel semmi problemam nem volt, igy hat masodjara is beruhaztam ra, de ez uj uveg egyszeruen nem mukodott sehogysem. A gond az volt, hogy az en szaraz (!!!) boromon ugy kifenyesedett, mintha olajat kentem volna magamra. Ilyet en meg kb sosem tapasztaltam. Probaltam meg kolcsonkert mattito kremet is kenni ala, hatha ugy kibirja, de nem, egy ora utan konyortelenul zsir hatasu lett, vallalhatatlanul nezett ki. Vissza is tertem a Healthy Mix Serumra. Nem tudom mi lehet az oka ennek a jelensegnek, sajnalom, hogy igy mar nem tudom hasznalni, mert a fedese, allaga, ara, minden mas tetszett benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

UPDATE

dobi

2012. október 17.

Kifutó? Jaj ne.... :( Remélem tényleg csak azt az egy árnyalatot vonják ki! Ez az egyetlen alapozó amiből több üveggel is elhasználtam, mert annyira szeretem. Pedig egyáltalán nem az én bőrtípusomhoz való, de mégis annyira jó. Imádom az illatát, üvegét, fedését, mindent. És totálisan passzol a bőrszínemhez, ami ritkaság. Nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

kiskrisztinazs

2012. október 17.

Egyetértek macsiska-val. Nagyon büdös tartósság szempontjából pedig semmit sem ér, főleg az én zsíros bőrömre amire egyébként való volna nem jó. Többször biztos nem veszem meg, ja és pattanások jöttek ki rajtam az alapozótól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

Rekuuu

2012. október 11.

Az összes pozitív véleményt megerősítem. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Az összes pozitív véleményt megerősítem. :))

lilla93

2012. szeptember 20.

Az enyém a 100.vélemény, de jó. :) Megvettem én is teljes áron, 2000 forint volt, pedig 1600-at láttam a polc alatt, na mindegy. Nagyon szeretem, végre azt tudom mondani valamire, hogy megérte! Jól fed, mondjuk a pattanásaimra kell még használnom korrektort, de így is jó. Az illata nekem kifejezetten tetszik, az állaga is, hogy inkább krémes, nem folyós, ebből következtetek a tartósságára is. Buliban eddig nagyon jól teljesített, a nappali tesztelésen még nem vagyok túl. Ja és természetesen az itteni vélemények hatására vettem meg, szóval remélem, hogy más is majd rátalál erre a csodára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology