Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1390 Ft

2017-es limitált tavaszi-nyári trendkiadás

"Mély fekete textúrájával ez a szempillaspirál lenyűgözően dús, göndör és hosszú szempillákat varázsol- akár 24 órás tartósság. A dúsító hatás már az első réteg felvitelével jól látható."

Ár: 1390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
ancsoo

2019. március 27.

A szemhéjtus mellett ez a másik nagy kedvencem a CATRICE kínálatából!
Nem csomós, szép és természetes hatás, valamint szép ívet ad a pilláknak.
Csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

A szemhéjtus mellett ez a másik nagy kedvencem a CATRICE kínálatából!
Nem csomós, szép és természetes hatás, valamint szép ívet ad a pilláknak.
Csak ajánlani tudom!!!

Sziporka88

2018. december 31.

Azt gondoltam, hogy az Essence get big! tudja a szőke pilláimba a lelket önteni, de ez a spirál veri! Olyan fekete, hosszú és dús pilláim lettek, hogy a szemöldökömig ér. 🙂 Imádom!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

schnau.adelle

2018. július 7.

Hétköznapra teljesen megfelel, de nem a kedvenc spirálom. Az első pár használatnál sok festéket visz fel, de után már tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Vivienne88

2018. április 7.

Elfogyott a kedvenc spiralom, és hosszas válogatás után ezt vettem meg, mert jókat hallottam róla. Sajnos borzalmas. Nekem nem épít egyáltalán, és annyira potyog, hogy 2 óra múlva úgy nézek mint aki sírt egy fél órát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

crazy724

2018. február 28.

Az impulzusvásárlás és sos kell egy új spriál eredményekén került hozzám. Az esetek 99%-ban nem dőlök be a beauty bloggereknek, de most sikerült. Nagyon bánom, hogy megvettem... A csomagolása teteszetős, a spirál feje marhaaa nagy, már-már ijesztően nagy, rengeteg festéket felvesz, ami nem is lenne akkora tragédia, ha csak ez lenne vele a problémám. Sajnos a festék kenődik, az alsó pillákról pár óra múlva lekenődik a szem alá, csodás pandaszemeket eredményezve. Sokat vaciláltam közte és a vizálló változat között, nagyon bánom, hogy nem azt vettem meg...
A festék amúgy szénfekete, nem okoz pókláb hatást, szépen szétválasztja a pillákat, dúsitó hatást én nem tapasztaltam.

UP: marha pipa vagyok, a tegnapi hóesésben az egész festék a szemem alatt landolt. Ez a spirál szemétrevaló darab, totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Emerald91

2018. február 23.

Kb. 3x használtam eddig és nekem nagyon tetszik. Nem vettem észre, hogy peregne, szép fekete a festék és a keféje is nagyon tetszik, könnyű vele felvinni a festéket és nem szed fel belőle egy kilóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

zsanciika27

2017. november 14.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele, nem pereg, nagyon szép hosszú és dús pillákat csinál. ;) Nálam bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

angelizs

2017. november 13.

Pár hete használom, nekem egyelőre nincs olyan gondom vele, hogy leperegne, vagy a szemhéjamra felragadna a cucc, meg vagyok vele elégedve. Egy kicsit valóban több festéket visz fel a kefére a kelleténél, de azt két ujjam összetapicskolásával a szempillámról el tudom távolítani, nem vészes a plusz mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Beca

2017. november 6.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a szempilla spirállal. 1400 forintért vettem a müllerbe, mondván hogy nem akarom 5 ezerért megvenni a L'orealt, tehát plusz dolog, hogy olcsó, viszont nem tartós... Az első 2 hétig tökéletes volt számomra, aztán utána olyan mintha be lenne száradva, pedig én egy spirált fél évig is használok mert semmi bajuk nincsen ( rimmel, maybeline, stb.) Nekem nem pereget le és nem nehezítette el az ELEJÉN a pilláimat, de most egy hónap után megy a kukába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

vitrolka

2017. október 15.

Szörnyű ez a szempillaspirál. Nehezen lehet felvinni, (bár lehet velem van a baj) és pár óra után felülre és alulra is elmaszatolódik. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!