Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Limitált kiadás

Természetes hatású highlighter és pirosító duo.

Amadea

2019. augusztus 31.

Egyre jobban tetszenek a Catrice és az Essence limitált kollekciói, csak az utánuk folytatott hajtóvadászattól áll égnek a hajam... én is Montelino révén (köszönöm itt is!), külföldről szereztem be ezt a darabot.
Kicsit meglepő a koncepció, hogy a higlighter díszlik a nagyobb panben, nem a pirosító, de mindkettőbe könnyen belemártható az ecset. Kissé krémes állagú, könnyen eloszlatható mindkettő, elég pigmentáltak, de nem kell félni, hogy egy suhintással bohócarcot festünk. A higlightert a vakításig lehet fokozni, belső szemzugba, mozgó részre is tökéletes, utazásnál én így is alkalmaztam.
A csomagolása masszívabb műanyag, tetszik az arany minta rajta, de azért óvjuk a gravitáció káros hatásaitól, mert csúnya vége lenne.

Kár, hogy nem az állandó kollekció része, mert nagyon jó kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Kár, hogy nem az állandó kollekció része, mert nagyon jó kis darab.

umpalumpa

2019. augusztus 5.

Montelinonak köszönhetem az én darabomat, volt olyan rendes, hogy beszerezte és elpostázta nekem! :*
A pirosító rész nagyon tetszik. Még fehér voltam, amikor kipróbáltam, de most lebarnulva az igazi ez a korallos szín az arcomon. Nekem ez az első, ami ilyen fényes highlighter nélkül is. Könnyen oszlatható, bármilyen ecsettel felvihető. Viszonylag tartós is, persze alap-függő. Kár, hogy ez a pan kisebb, mert a fényesítő pont nem jön be, amiből több van. Nekem túl fémes-vizes, a természetes hatást vitatom. Ha keveset teszek is darabos lesz, a sokat meg nem szeretem. Mondanám, hogy a szemere elhasználgatom, de sajnos rosszul tűr sok pipereholmit. Marad a pirosító, amit szerencsére szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. április 12.

A Kaviár Gauche 2019-es limitált kiadása, akárcsak a 2017. és a 2018. évi, most is jól sikerült! Élőben sokkal szebb, mit fotón a Blush & Glow paletta, rá is csodálkoztam, hogy ott árválkodott a polcon.
Érdekes a textúrája, csodás a pirosító színe és a highlighter is nagyon szép hatású.
Ennyi pénzért ajándékot kapunk a Catrice-tól, ráadás pedig a szép összetevőlista.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 12.

skin

2019. április 10.

Random vásárlás volt. És tadaam megtaláltam azt a pirosító színt amit évek óta keresek.
Csodaszép ,nyárra tökéletes lesz. A minőségéről annyit ,hogy kicsit nehezebben terül ,de megéri vele dolgozni. A tartóssága szuper.
Fényes ,de nem feltűnően csillámos a pír,a highlight pedig kicsit vizes hatású és nagyon szolid. A csomagolása stabil és szerintem táskabarát is. Annyira limitált ,hogy az utolsót vadásztam le a második üzletből. Keressétek mert igazán jó áron van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

cherry19

2019. április 10.

Magasságos egek, ez gyönyörűséges! :O Teljes mértékben impulzusvásárlás volt, de nagyon elégedett vagyok a döntésemmel.
Ősz vége óta sóvárgok egy Natasha Denona mini blush&glow vagy diamond&glow után, de akárhogy osztom-szorzom egyszerűen túl drága a beautybüdzsémnek. Meglátni és megszeretni csupán egy pillanat műve volt, képek alapján a hőn áhítottra is hajaz nekem és mit ad isten kipótolta a fényes pirosítók égő hiányát a kollekciómban.
Jobban tetszene, ha 50/50 lenne a két termék, de megvan a prime&fine contour duo is, így persze értem miért ez a formátum.
Érdekes egy formulájuk van, nem tapintottam még hasonló, abszolút nem púderszerű, semmi porolás, mintha zselés lenne, de tökéletesen száraz, mégis nedves fénye van bőrön, de nem az és nagyon érdekes, de nagyon fura nekem? Mindenesetre különleges.
Könnyű felvinni (szintetikus szőrű ecseteket használok), relatíve tartósnak érzem magamon, nem emeli ki vészesen a bőröm egyenetlenségeit...tetszik!
Megérte az árát, minőségi termék szépséges csomagolásban.

(kis megjegyzés, feltöltésnél a márkanévből kimaradt egy c és blush&glow a teljes neve:) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Megérte az árát, minőségi termék szépséges csomagolásban.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol