Catrice

Ár:   1994 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   37,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1994 Ft
Kiszerelés:   37,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es novemberi limitált kiadás

"A selymes textúrájú aranyló, púderes highlighter ragyogó megjelenést varázsol, köszönhetően fényvisszaverő pigmentjeinek. Átlátszó tetejének köszönhetően csodás látványban lesz részed: aranyló szín, dombornyomott virágokkal, melynek árnyalata tökéletes minden bőrtónushoz."

zsucci93

2018. július 29.

Ez volt életem második highlightere, és azóta se vettem mást. Ha meg már megvan ez a hatalmas kiszerelés, és ilyen gyönyörű fényt ad, akkor minek vegyek másikat több pénzért? Nem túl utazásbarát de nem zavar. Imádom :) (akinek szintén megvan egy tipp: a csillámosságát ki lehet kerülni azzal, hogy nem tipikus highighter ecsettel, hanem egy kicsit sűrűbb szálúval visszük fel)

zsucci93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Kitty9526

2018. július 20.

Ez egy brutális highlighter. :D Annyira gyönyörű fénye van, hogy azt elmondani nem lehet. Hatalmas, gyönyörű, a tégelyben csak nézegetni is imádom. Talán még a Stila highlighteremnél is szebb felkenve. Hihetetlen... most vettem 499 ft-ért :O

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Melani587

2018. június 26.

Legjobb highlighter, minden pézt megér.

Melani587
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Legjobb highlighter, minden pézt megér.

Mardebra

2018. június 8.

Pár hete a rossmann egyik akciós kosárkájában találtam rá, és mivel sokat hallottam róla gondoltam ha a fene fenét eszik is ez hazajön velem. Szerintem aznap tehették ki és időben mehettem, mert nem volt belenyúlkálva és tönkretéve mint általában minden az akciós részen. Na de a termékről. Hatttttalmas kiszerelés, fogalmam sincs hogy fogok ennyit elhasználni. A színe még az én kis fehér bőrömhöz is passzol, de barna bőrön még szebb az eredmény. Nem egy feltűnő, a Holdról is észrevehető highlighter, de én pont ezért szeretem, mert a hétköznapokban is használható. Azért így is sokan megkérdezték már, hogy milyen highlighter van rajtam. :) A nap végére azért elég rendesen kopott, de ilyen melegben nem is várható el hogy bombabiztosan a helyén maradjon. Szeretem. 5*

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

metzaniko

2018. április 13.

Nem bántam meg a vásárlását, nagyon szép csillogó, de nem túl tolakodóan csillámos highlighter. Óriási a kiszerelése, egy élet nem elég, hogy az ember elhasználja. Nyáron barna bőrön váll és dekoltázs hangsúlyozására méretéből adódóan is tökéletesen alkalmas, márcsak a napbarnított bőr kell hozzá.

metzaniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

balogh.andrea

2018. április 9.

Húúúú, meg háááá, és vvváááóóóó…!!!
Azt hiszem, legalább 30 highlighterem van (de lehet, hogy még alul is becsültem magam..), ez viszont gyakorlatilag az összeset kenterbe veri. Az, hogy estig tart, az csak egy dolog; viszont van egy olyan fénye, és összehatása, és wow-effektje (bocs, nem jut eszembe jobb kifejezés), amit még egy MAC sem tud hozni – oké, lehet, hogy valaki nem pont ezt keresi, hanem a MAC-típust, én viszont igen, és ezennel megvan.
Mióta megvettem, semelyik másikhoz nem nyúltam – sem hétköznapra farmerben szaladgálni, sem elegánsan vacsizni, sem túltolt sminkben bulizni. Mert ez mindezt hozza.
Imádom.

balogh.andrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Húúúú, meg háááá, és vvváááóóóó…!!!
Imádom.

gothmarypoppins

2018. március 26.

Az első highlighterem - és mennyiség meg minőség alapján nem is veszek másikat! <3

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

gaimanna

2018. március 21.

Pont tegnap este voltam egy Douglasben, ahol egy eladó lány megjegyezte, hogy látja, van rajtam highlighter. Nagyon meglepődtem, mert reggel 7-kor tettem fel egy picit, és sokat támasztom az arcomat a tenyeremen a munkában, nem gondoltam volna, hogy 12 óra múlva is fent lesz... talán ez a legjobb visszajelzés. :)

Amúgy tetszik, hogy viszonylag visszafogott, szolidan csillog, a színe semleges. A hozzá való ecset szerintem nem túl jó, de annyi baj legyen, felteszem mással. Maga a termék meg hatalmas. Az utolsó kettőt vettem meg a boltban hirtelen felindulásból, de beláttam, hogy az életben nem fog elfogyni, így a másikon túladtam itt. :) Szóval így az árát is igen barátinak mondanám, ezért kap 5 csillagot.

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

random

2018. március 10.

nem is terveztem megvenni, mert van egy csomó highlighterem meg szemhéjpúderem amit highlightnak használok, de mikor megláttam egy kosárban (!) az utolsó darabot, nem tudtam otthagyni.
hát... ennyi pénzért ilyen sok cuccot? ebből a szempontből totál megérte.
ellenben én is azoknak a táborát erősítem akik nem maradéktalanul elégedettek vele. kedves cosnova, nem lehetne a pure nude highlighter formuláját megcsinálni ebben a színben? mert ez az árnyalat tényleg csodás, el tudom képzelni hogy mindenkinek jól áll, de ezek a csillámok sírba visznek. mondjuk nem csak ebben, mindben.
ha lehetne 4 és felet adni, azt adnék, de ötöt én semmiképpen sem.
ugyanitt felhívás, elcserélném a "from essence with love" highlighterre, de csak arra =)

up: visszavonom. a jó highlighterecsetemmel nem működik. de az olcso roszis legyezőecsettel gyönyörű. még mindig csillámos, de ezzel már határértéken belül. megkapja az 5. csillagot

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

hát... ennyi pénzért ilyen sok cuccot? ebből a szempontből totál megérte.
ha lehetne 4 és felet adni, azt adnék, de ötöt én semmiképpen sem.

Zsan31

2018. március 4.

Annyira szeretem, elképesztő termék! 😉 Gyönyörű kívül és belül is. Szép a pigmentáltsága és nagyon jól építhető. Bármit elérhetünk vele, egy natúr visszafogott sminkhez is szépen illik és egy igazi vad bulizós festéshez is, attól függ mennyit viszünk fel belőle. Egyszerűen tökéletes! Hatalmas pacsi a Catrice-nek.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol