KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1994 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   37,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1994 Ft
Kiszerelés:   37,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017-es novemberi limitált kiadás

"A selymes textúrájú aranyló, púderes highlighter ragyogó megjelenést varázsol, köszönhetően fényvisszaverő pigmentjeinek. Átlátszó tetejének köszönhetően csodás látványban lesz részed: aranyló szín, dombornyomott virágokkal, melynek árnyalata tökéletes minden bőrtónushoz."

KERESEM!!!Catrice Kaviar Gauche Highlighter 2017
Ár: - , Eladó: tothdalmika
Állapot: -, Helyszín: -, fizetés: -

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mardebra

2018. június 8.

Pár hete a rossmann egyik akciós kosárkájában találtam rá, és mivel sokat hallottam róla gondoltam ha a fene fenét eszik is ez hazajön velem. Szerintem aznap tehették ki és időben mehettem, mert nem volt belenyúlkálva és tönkretéve mint általában minden az akciós részen. Na de a termékről. Hatttttalmas kiszerelés, fogalmam sincs hogy fogok ennyit elhasználni. A színe még az én kis fehér bőrömhöz is passzol, de barna bőrön még szebb az eredmény. Nem egy feltűnő, a Holdról is észrevehető highlighter, de én pont ezért szeretem, mert a hétköznapokban is használható. Azért így is sokan megkérdezték már, hogy milyen highlighter van rajtam. :) A nap végére azért elég rendesen kopott, de ilyen melegben nem is várható el hogy bombabiztosan a helyén maradjon. Szeretem. 5*

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

metzaniko

2018. április 13.

Nem bántam meg a vásárlását, nagyon szép csillogó, de nem túl tolakodóan csillámos highlighter. Óriási a kiszerelése, egy élet nem elég, hogy az ember elhasználja. Nyáron barna bőrön váll és dekoltázs hangsúlyozására méretéből adódóan is tökéletesen alkalmas, márcsak a napbarnított bőr kell hozzá.

metzaniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

balogh.andrea

2018. április 9.

Húúúú, meg háááá, és vvváááóóóó…!!!
Azt hiszem, legalább 30 highlighterem van (de lehet, hogy még alul is becsültem magam..), ez viszont gyakorlatilag az összeset kenterbe veri. Az, hogy estig tart, az csak egy dolog; viszont van egy olyan fénye, és összehatása, és wow-effektje (bocs, nem jut eszembe jobb kifejezés), amit még egy MAC sem tud hozni – oké, lehet, hogy valaki nem pont ezt keresi, hanem a MAC-típust, én viszont igen, és ezennel megvan.
Mióta megvettem, semelyik másikhoz nem nyúltam – sem hétköznapra farmerben szaladgálni, sem elegánsan vacsizni, sem túltolt sminkben bulizni. Mert ez mindezt hozza.
Imádom.

balogh.andrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Húúúú, meg háááá, és vvváááóóóó…!!!
Imádom.

gothmarypoppins

2018. március 26.

Az első highlighterem - és mennyiség meg minőség alapján nem is veszek másikat! <3

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

gaimanna

2018. március 21.

Pont tegnap este voltam egy Douglasben, ahol egy eladó lány megjegyezte, hogy látja, van rajtam highlighter. Nagyon meglepődtem, mert reggel 7-kor tettem fel egy picit, és sokat támasztom az arcomat a tenyeremen a munkában, nem gondoltam volna, hogy 12 óra múlva is fent lesz... talán ez a legjobb visszajelzés. :)

Amúgy tetszik, hogy viszonylag visszafogott, szolidan csillog, a színe semleges. A hozzá való ecset szerintem nem túl jó, de annyi baj legyen, felteszem mással. Maga a termék meg hatalmas. Az utolsó kettőt vettem meg a boltban hirtelen felindulásból, de beláttam, hogy az életben nem fog elfogyni, így a másikon túladtam itt. :) Szóval így az árát is igen barátinak mondanám, ezért kap 5 csillagot.

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

random

2018. március 10.

nem is terveztem megvenni, mert van egy csomó highlighterem meg szemhéjpúderem amit highlightnak használok, de mikor megláttam egy kosárban (!) az utolsó darabot, nem tudtam otthagyni.
hát... ennyi pénzért ilyen sok cuccot? ebből a szempontből totál megérte.
ellenben én is azoknak a táborát erősítem akik nem maradéktalanul elégedettek vele. kedves cosnova, nem lehetne a pure nude highlighter formuláját megcsinálni ebben a színben? mert ez az árnyalat tényleg csodás, el tudom képzelni hogy mindenkinek jól áll, de ezek a csillámok sírba visznek. mondjuk nem csak ebben, mindben.
ha lehetne 4 és felet adni, azt adnék, de ötöt én semmiképpen sem.
ugyanitt felhívás, elcserélném a "from essence with love" highlighterre, de csak arra =)

up: visszavonom. a jó highlighterecsetemmel nem működik. de az olcso roszis legyezőecsettel gyönyörű. még mindig csillámos, de ezzel már határértéken belül. megkapja az 5. csillagot

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

hát... ennyi pénzért ilyen sok cuccot? ebből a szempontből totál megérte.
ha lehetne 4 és felet adni, azt adnék, de ötöt én semmiképpen sem.

Zsan31

2018. március 4.

Annyira szeretem, elképesztő termék! 😉 Gyönyörű kívül és belül is. Szép a pigmentáltsága és nagyon jól építhető. Bármit elérhetünk vele, egy natúr visszafogott sminkhez is szépen illik és egy igazi vad bulizós festéshez is, attól függ mennyit viszünk fel belőle. Egyszerűen tökéletes! Hatalmas pacsi a Catrice-nek.

Zsan31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Amadea

2018. március 1.

Sírba visztek, komolyan, de minimum anyagi csődbe.:D
Háromszor beszéltem le magam róla, aztán egy gyenge, barátnős drogériatúrán lecsapott rám, de nem bántam meg, az itthoni tekintélyes highlighterkészlet ellenére.

Nagyon szép, lágy arany, pezsgőfénye van (nem, még nincs ilyenem!), elég finoman végigsuhintani kilométeres felszínének csekély részén, nem kell sátorozni az ecsettel. Eddig RT ecsetekkel próbáltam ki, de a pigmentáltsága alapján más fajtával se lehet gond. Egyáltalán nem porol.
Nekem pont azt a mennyiségű fényt adja, amit elvárok: nem az az atombrutál, ezer wattos csillogás, de nem is az az alig észrevehető kis fényecske, amit csak te veszel észre, öt mm-re a tükörtől. Aki az utóbbit szereti, menjen át rajta egy tiszta ecsettel - csak lestem, hogy wow, ez látszik, nemcsak én erőlködöm odaképzelni.
Ami regényekben az ómama gyöngysora, az én életemben a Kaviar Gauche highlighter lesz - generációkon át fog öröklődni, bele se fér a kezembe ez az óriás, imádok sivalogni a méretén.
Szóval, szép és jó, örülök neki.

Update: tényleg vizes hatású fénye van. Nem tudom, hogy csinálja, de mindig ezt az effektet kerestem highlighterekben, és rettentően örülök neki, hogy nem a 150. próbálkozásra sikerült megtalálnom a megfelelőt.:D

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Sírba visztek, komolyan, de minimum anyagi csődbe.:D

Szóval, szép és jó, örülök neki.

2018. február 7.

Nem terveztem újabb highlightert venni mostanában, de olyanokat írtatok itt róla, hogy muszáj volt megvennem. :-) Valóban meglepő a mérete, szerintem sose fog elfogyni, ha lenne lányom akkor ő is és még az ő lányai is simán használhatnák életük végéig, akkor is ha mind 100 évig élnénk. :-) Nagyon jól sikerült darab ez, ujjal swatcholva valóban túl csillámosnak és túlzónak tűnik, de ecsetet épphogy az anyaghoz érintve, pihekönnyű mozdulatokkal célirányosan felvive pont azt a bizonyos vizes hatású fényt lehet vele elérni amit szerintem elég sokan várunk egy highlightertől. (Én az EcoTools 6 darabos szemre való ecsetei közül a legnagyobbal viszem fel, kb. 1x1 cm nagyságú az ecset felülete, pont oda lehet vele felvinni ahova akarom, nem kell attól félnem hogy 1 cm-vel odébb is kerül a cuccból). Éteri fényt ad, nagyon-nagyon tetszik, első gondolatom az volt miután kipróbáltam, hogy kell ebből utánpótlást is vennem, de aztán belegondoltam hogy mekkora mennyiség is ez. :-) Vegyétek ha találtok még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

borntobe

2018. február 6.

A highlighter az a mánia, ami engem eddig elkerült, a Sleek meg a MUR kontúrpalettáin kívül másik még nem nagyon volt a kezemben, mindig csak lestem a tutorialokban, hogy girrrrl, blinding. Ez elég szép, elég nagy, és elég semleges ahhoz, hogy mégis be tudjam építeni a sminkembe. Lehet, hogy nekem magas az ingerküszöböm, de sem csillámosnak, sem vakítónak nem látom, egy szép, bőrszínű kis fény, megfelelő világításban mondjuk picit több. Hatalmas tepsi. Szerintem nyáron kb megfürdök majd benne. Jó vétel volt.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol