Catrice

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online

Limitált kiadás, 2020. Kaviar Gauche karácsányi kollekció része

Hosszantartó, magas minőségű, könnyedén eldolgozható, csillámos, matt szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

6 matt, 3 csillámos színt tartalmaz

gyuriskinga

2021. február 12.

Szerintem nagyon jó kis paletta, a színek nagyon szépek, szerintem nem is porzanak annyira, jó az eldolgozhatóságuk, viszont az ezüst és a rosegold csillámokkal kicsit nehézkes bánni, viszont egy jó glitter base-sel vagy ragasztóval jó lehet a történet. Nekem nagyon bejön, szerintem helye van egy sminktáskában mint alap darab, amit magaddal hordasz, a kompakt mérete miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

TamaraS

2021. január 25.

Én imádom! Bár teljesen igaz, hogy a színek a panben nem teljesen adják vissza azt, mint ami a bőrön fog megjelenni, de nagyon elegáns végeredményt lehet vele elérni. A csillámok meg egyszerűen zseniálisak. Egyszerű, de nagyszerű. És a csomagolás is csodálatos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

szeliger

2020. november 25.

Ránézésre nagyon szép. Mármint nem a külsejét tekintve, mert az rém giccses, igazi kínai darab. Belül, a színeket rendezték nagyon ízlésesen össze a kompaktban. A fedél kattintós, a körömnek hagyott kis mélyedés segíti, hogy az ujjunkat megfelelő helyre téve ki lehessen nyitni. Egyébként a záródás biztonságos, stabil. Belül nagy műanyag lap védi ráragasztva a festékeket, ennek örültem, ne nyúlkáljon már senki bele. A fedél belsején hatalmas tükör, ezen is van egy műanyag fólia, amire nem tettek kis fület, ezért elég nehéz volt megszabadítani a tükröt a védelemtől, elkaparásztam egy ideig. Amikor már sikerült fogást találni rajta, akkor egyben lejött az egész gond nélkül.
A festékek. Hát-hát. A szemhéjon máshogy mutatnak, mint azt gondoltam. A középső sor bal szélsőjét bézsnek véltem, ehelyett narancsos. A felső sor fémes koralja alig látszódik, semmiképpen nem ad fényt. A felső középső egy rózsás highlighter, nem annyira szemhéjfesték, a jobb szélső a középső sorban sem elég mély padlizsán. Próbálgattam, próbálgattam, eddig leginkább a jégkirálynő smink jött be vele, annak tökéletes. Az alsó sor középső fémes glitteres festéke a mozgó szemhéj közepén igazán vonzza a tekintetet. Kellően tart is, csak minimális a felvitelkor a potyogás, cserébe a lemosásnál vannak nehézségek, a glitter megy mindenhová, nehéz megszabadulni tőle. Mit nem írtam még? Ja igen, az alsó sorban a bal szélső szép lenne a belső szemzugban illetve a szemöldök alatt, de hihetetlenül potyog és mászkál mindenfelé, estére nekem bőven jut a szemem alá belőle.
Szóval jégkirálynő, szikrázó napos időben, a hideg rózsaszínnel, ez az, amiben verhetetlen. Egyébként csak négy csillag, nagy jóindulattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Magnesium Stearate