Catrice

Ár:   1488 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1490 Ft

Öltöztesd pilláid! A formázó szempillaspirál speciális fésű alakú keféjével egy időben gondoskodik a szempillák hosszúságáról, az egyedülálló kiemelésről és az extrém dúsításról. Tövüktől fogva  elválasztott, mély fekete színnel borított szempillák.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

lesztii

Korcsoport: < 18
2019. január 9.

Rengeteg festéket visz fel. A kevés sorte miatt a szempillaimat egymáshoz ragasztja, ezért utána at kell fesulni megegyszer egy szemöldök kefével, és lehuzgalni a felesleges festéket. A tartósságával viszont nincs baj

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 9.

orsicsiga

2018. április 3.

Szépen ível és hosszít, de inkább pókláb hatást érek el vele, nem dús "műszempilla" hatást. Egy rétegben nekem megfelelő, többet nem lenne értelme felvinni, ahogy előttem is írták, rengeteg festék marad a kefén és csak összecsomósodna. Elhasználom, nem utálom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Beu

2018. január 24.

Én is Anikó hatására vettem meg kiárusításon. Az én szempilláim hosszúak, viszonylag "dúsak", de szögegyenesek, úgyhogy ritka, ha csinál is valamit egy szempillaspirál. Meglepő, de működik, szépen íveli, hosszabbítja és szétválasztja a pilláimat. :) De azért nem ő a no.1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

sosi

2018. január 2.

Nagyon szeretem! Én is annak a bizonyos magyar youtubernek a hatására vettem meg, akiről egy előttem véleményező személy is írt. Nekem, vele ellentétben, nagyon bevált. Egész biztos hogy újra veszem. Szépen szetvalasztott mesebeli pillákat varázsol. Amióta megvettem inkább ehhez nyúlok mint a L'Oréal Lash Paradise spiráljahoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

SzL

2017. december 22.

Egyik nagy kedvencem. Tipikusan az a lány vagyok akinek kevés, rövid, egyenes pillái vannak.
Baromi szépen szétválasztja a pillákat és hosszítja. A dúsítás és ívelés nem az ő funkciója.
De más, ezekre jó szempillaspirállal együtt nekem egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

De más, ezekre jó szempillaspirállal együtt nekem egy csoda.

Regina0206

2017. október 13.

Iszonyatosan szép szempillákat csinál!!! Hosszú, dús, szétválasztott, én imádtam!! Egy problémám volt vele, hogy hamar beszáradt, pedig mindig rendesen visszatekertem a kupakját. :/ Így sokáig nem volt elég..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

nyunyi15

2017. július 10.

Én imádtam, gyönyörű fekete, hosszú, szétválasztott pillákat csinál, nem kell belőle több réteget felvinni. Valóban kicsit sok festéket vesz fel, de szépen eldolgozható a pillákon. Sokan megkérdezték, hogy mit használok...

Remélem lesz belőle vízálló változat is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Remélem lesz belőle vízálló változat is!

Kodi

2017. május 5.

Az egyik magyar youtuber nagyon ajánlgatta ezt, meg még egy catrices spirált, kár volt hallgatni rá.Túl sok festéket vesz fel, lehúzogatni se lehet normálisan a festéket. Építgetni nem lehet, mert már egy rétegben is túl sok festék ragad a pillákra. Botrányosan rossz, és a használattal csak egyre rosszabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Hanna83

2017. április 9.

Nekem ez sem jött be. Nagyon sok festéket vesz fel, és érdekes módon a szempillák tövénél ül meg a festék, összeragasztva azokat. Nagyon sok réteget kell felvinni, hogy lássunk valami pozitív hatást. Nem tetszik, nem ajánlom, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

javgke

2017. március 19.

Nekem nagyon tetszik. Éjfekete színű, nem pereg, nem kenődik, gyönyörűen szétválasztja a pillákat. Régen volt egy hasonló spirálom a Rimmeltől, azt is nagyon szerettem, de ez még annál is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.