Catrice

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annanoszvai, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Segíti a szempillák növekedését.

Bernadett86

2020. május 29.

Masik helyre is irtam ertekelest rola.Nagyon jo.Csak szembe kerulve csip, ezert nem szabad a pillakra kenni, onnan egybol bele fogod pislogni a szemedbe.Szerintem sokan rosszul hasznaljak azert ennyi a rossz tapasztalat.Talan az elso hasznalatnal anno ereztem valamit a szemhejamon de ma mar semmi.Illetve az uj kiadas nem csipi a bort abszolut, lehet reformulaltak.De a hatasa jo tovabbra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

gigi12889

2017. július 15.

Épp lomtalanítás tartok és mit találtam a sminkes cuccok között? Egy teljes üvegcsével ebből a "szérumból".

Szerintem ezzel el is mondtam mennyire vált be. Komolyra fordítva a szót az első két használat után nem bítam ezt az erőspistára hajazó szert és inkább megkíméltem a szempilláim. Viszont azt hallottam az Alverde szempilla széruma működik szóval lehet kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

bizsa

2017. április 29.

Nekem az elején egyáltalán nem csípett, sőt az eredményt is látni véltem, viszont az utóbbi napokban borzasztóan csíp, nem is rövid ideig, 10 percig kb. De nem hagyom abba a használatát, mert szerintem tényleg nőtt és sűrűsödött a szempillám (remélem nem csak bebeszélem magamnak :) )
Igaz csak 6 ml a kiszerelése, de nagyon tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Igaz csak 6 ml a kiszerelése, de nagyon tartós :)

arcoiris

2017. április 20.

Csíp, és talán kicsit használ is. Nem mérhető miliméterekben, de egy picit, talán nőttek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

furikati

2017. március 20.

Mar mint a mustár, de nem adtam fel, pár nap múlva megszoktam. Nem szabad sokat felvinni, akkor nem folyik a szembe. A hatás a lényeg! Hosszabb sűrűbb és nem hullik! Más meg nem kell!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Szabina104

2017. január 17.

Az első használatkor éreztem egy enyhe égő érzést de rendszeres használat után ez elmúlt és látom hogy nőnek a szempilláim mert ezelőtt a műszempillától egy pár szál kihullt de szépen növeszti őket vissza. Elégedett vagyok vele,bár a teljes árát nem fizettem volna ki érte de igy akciósan 700 ft-ért megérte,és tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Viktorialashes

2016. november 9.

Mivel +18%-al nagyobb pillákat garantálnak ezért azt meg is kapjuk, de mivel ez elég kevés szinte alig láthato a hatása. Nekem is nagyon csípte a szemem ha közvetlenül a pillák tövére és ha oda kentem ahová a tus vonalat húzom könnyen bele pislogtam a szemembe, ezért én inkább a szempillák hosszára kentem fel így talán el tudtam kerülni azt az égvető érzést mikor a szembe kerül. Pár hét használat után át váltottam a DM-ben kapható Alverdés szempilla szérumra az viszont szuper jó, vegyetek egyet ti is ha szempilla növesztésbe és dúsításba vágnátok bele. Most a kettőt egyszerre használom, de ilyen Catrice-s szérumot nem vásárlok többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

hatsum0m0

2013. július 3.

most találtam meg a fiók mélyén, gondoltam írok róla egy véleményt. nekem egyáltalán nem csíp, meglepődtem, milyen sokan írtátok ezt. viszont hatása egyértelműen nincs, szerintem csak parasztvakítás, főleg ennyi pénzért. maradok a ricinusnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Cu2tka-baba

2013. május 7.

Szerintem vacak... a L'oreal szérumját használtam korábban, de elfogyott és kellett egy másik. A tus szerű applikátor semmire sem jó.. A szérum pedig csípi és irritálja a szemem, pedig eddig még semmilyen spirál vagy ceruza nem okozott ilyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

szabonikolett120

2013. január 1.

Én úgy 2 hete vettem akcióban 300 ft-ért. Nekem egyáltalán nem csípet,nem száradt oda.
2. használatnál belement a szemembe ami tényleg nem volt túl kellemes de ki lehetett bírni.Remélem,hogy használ majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

PVP 0 0

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.