Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2018. július 4.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Mélyfekete, drámaian dús, extra hosszú és tökéletesen ívelt pillák. A csavaros rost kefe minden egyes szempillát elér, gyönyörű ívet adva nekik.

lilitemesvari

Korcsoport: < 18
2019. február 9.

Szerintem nem olyan rossz. A pilláim íveltek de inkább a pókláb pillák kedvelőinek ajánlom (ha használok közben szempillafésűt még dúsító hatása is van és kicsit sem állnak össze a pilláim) . Kár hogy néha egy kicsit potyog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 9.

jvivi

2018. április 16.

Szörnyen nagy csalódás volt. 1-2 -szer próbálkoztam vele, de annyira nem tetszett, hogy végül el sem használtam. Túl sok festéket vesz fel és összeragadnak tőle a pilláim. Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

daydream

2018. április 11.

Második Catrice-es csalódásom. Nem hosszabbít, nem dúsít, nem göndörít, cserébe már az első használatnál is "morzsálódik", nemcsak a szempillán, a kefén is látszik. Összetapasztja a pillákat, amikről nap közben lepotyog a festék az arcomra. Ilyet még nem láttam...

U.D.: Nem lett jobb, kukában landolt. Sok Catrice terméket nagyon szeretek, de ezt nagyon nem találták el...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

AppleMaple

2018. április 8.

Az egyedüli jó amit el tudok mondani erről a szempillaspirálról az az, hogy jó a keféje, de ezen kivűl ... kb semmit nem csinál, sőt használat után kis idő elteltével lepattogzik. Mellesleg kedvelem a márkát de azt a terméket nagyon elszúrták. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Klayura

2018. március 14.

Rettentően pazarolja a festéket, vagy pont az enyémből kispórolta a lehúzó membránt, fogalmam sincs, de egyetlen "mártás" során annyi festéket vesz fel a kefe, hogy azonnal hányinger az eredmény, 3 papírzsepibe kell lehúzni a felesleges festéket a keféről, hogy elfogadható legyen a végeredmény.
Ha elsőre szépen lehetne vele dolgozni, megkapná az 5 csillagot, mert az ára is barátságos és mégis márkás termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

sterlingsilver

2017. december 17.

Ma vettem az Auchanban. Igazából csak kiválasztottam egyet, ami árban még tűrhető volt számomra, mivel nem nagy a választék az áruházban (Essence, Miss Sporty, Cosmia vagy a Catrice). A Cosmiát még nem ismerem nagyon, így maradt a Catrice. Egyelőre jónak tűnik és nem bántam meg. Látványra adja azt, amit ígér. Egyelőre 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

bbbianka

2017. május 8.

Nem csinál semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Nem csinál semmit.

22Nik22

2017. március 2.

Szegény, hogy le van pontozva. Nem is értem, mert nekem ez a kedvenc szemspirálom. Hosszú, dús, ívelt, látványos pillákat csinál. Többen hitték már, hogy műszempillám van. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

AudreyZrtt

2017. február 3.

Nagy csalódás ez a szempillaspirál. Egyrészt nem csinál szép íves pillákat, másrészt kb 2 hét használat után besűrűsödött és a szempillám elkezdett összeragadni tőle. Alapvetően kedvelem a catrice termékeket, de ezt biztos nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Lizu

2016. november 28.

Nem nyerte el a tetszésem, túl kicsi a keféje, és nem lehet rendesen használni, mellesleg pár óra után nekem por formájában jön le a pillámról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate