Catrice

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Firkaltnyul, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Négy univerzális highlighter finom textúrával, és egy extra csillogást adó áttetsző púder, mely fedőrétegként intenzívebbé teszi az alatta lévő highlightert.

Skaeszti

2018. augusztus 29.

Teljesen beleszerettem a polcon...hónapokig nézegettem, majd aztán megvettem . Abszolút nem pigmentált és szanaszét hullik a csillám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

sorsi83

2018. május 25.

Beleszerettem az üzletben, impulzusvásárlás volt a müllerben, még teszter sem volt :D A jobb oldali nagy pan csupa csillám, gyakorlatilag szín nélkül, nem túl jól kihasználható. A többi szín mesés, a rózsaszín (rose gold?) tetszett legjobban a dobozban, de nappali viselethez túl csillámosnak tartom. Az arany és bronzos árnyalatok azok, amiket nappalra is lehet alkalmazni szerintem, már akinek jól állnak ezek az árnyalatok. Az ezüst határeset, ízlés dolga :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).