KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Liquid Camouflage Korrektor (folyékony)  010 Porcellain,porcelán árnyalat
Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: félig, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyesen vagy postán ha van kellő mennyiségű pozitív visszaigazolásod
Ár: 700 Ft , Eladó: Beluga99
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten megbeszélés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timea22

2018. április 23.

A legjobb korrektor amit valaha hasznaltam :D Nagyon jo fedese van! Az ara pedig verhetetlen.Jelenleg csak a szemoldokomre hasznalom, a por tokeletesitesere, de arra is tokeletes.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

mekhrba

2018. április 23.

Legjobb korrektor, már nagyon sokszor újravettem, ár-érték arán, a nagyon jó. Nekem nem ül bele a szemem alatti ráncokba, valamint a bőrhibák elfedésében is jeleskedik nálam. Amíg nem változtatnak rajta én mindig újraveszem 😊

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Juli28

2018. április 22.

Nem rossz korrektor tényleg jól elfedi a karikákat, viszont nekem szárítja a szem alatti részt és a ráncokba is picit beleül. Én már ezt nem használom, csak a Fit me!!!

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Fancsy

2018. április 22.

Szuper korrektor, jó a fedése, nekem a 10es és a 20as árnyalat is megvan. Egyetlen hibája, hogy a szem alatti apró ráncokba beül... szóval inkább foltok elfedésére alkalmas.

Fancsy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

Vajdus23

2018. április 20.

Nagyon kellemes az illata, remekül elfedi mind a szem alatti karikákat, mind a bőrhibákat, és a színe is tökéletes. De! Beül a ráncokba, és erősen szárít, ha alá hidratálok, akkor is.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

csillsze

2018. április 19.

Jó a fedése, viszont szem alá a ráncokba hajlamos beleülni.

csillsze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Jó a fedése, viszont szem alá a ráncokba hajlamos beleülni.

Oklaudia04

2018. április 19.

Szeretem de a szemem alá nem ezt használom csak a bőr hibák elfedésére 🙂 a szemem alatt beült a ráncokba és eléggé latszodott 😐 de amugy elégedett vagyok vele

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

mizantrop

2018. április 19.

alapvetően jól fed, de sajnos egy-két óra és úgy begyullasztja a szemem, hogy nem látok a könnyeimtől. mondjuk ilyen erős illatanyaggal nem csoda...

mizantrop

Helga14

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

Nagyon jó fedés, állag, kellemes illat. Önmagában, primer nélkül nem annyira tartós, de primerrel sokáig fennmarad és jól mutat a bőrön.

Helga14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Katashka

2018. április 17.

Valóban nagyon jó a fedése, meg vagyok elégedve vele. Ami feltűnt az az, hogy elég hamar "megköt", tehát célszerű felvitel után azonnal eldolgozni. Inkább bőrhibákra szeretem használni mint szem alá.

Katashka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0