KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Liquid Camouflage Korrektor (folyékony)  010 Porcellain,porcelán árnyalat
Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: félig, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyesen vagy postán ha van kellő mennyiségű pozitív visszaigazolásod
Ár: 900 Ft , Eladó: Kori
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Vivienn05

2018. január 19.

Krémes állagú, könnyű használni, szépen fed, nagyon jó termék. Általában a szemem alá használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

adambfanni

2018. január 17.

A tégelyes változata jobb fedésű, de ezt kényelmesebb használni.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

A tégelyes változata jobb fedésű, de ezt kényelmesebb használni.

Fannnya

2018. január 17.

Nagyon jó a szem alatti karikák elfedésére. Ár-érték arányban különösen kiváló, sok drágább társát utasítja maga mögé.Tartós, kellemes állagú.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

ceglediingo89

2018. január 17.

Egy külföldi blogger hatására vettem meg, Tati.
Ár-érték arányban nagyon jó, imádom.

ceglediingo89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

Egy külföldi blogger hatására vettem meg, Tati.
Ár-érték arányban nagyon jó, imádom.

draculina

2018. január 13.

Csak párszor próbáltam eddig, de egy hatalmas pozitívum, hogy van olyan világos árnyalat ami megy a bőrszínemhez :D Nagyon jól fed, de azt tapasztaltam hogy ha túl vastagon viszem fel, akkor beleül a ráncokba. Önmagában alapozó nélkül egy kevés púderrel is szeretem hordani és elég sokáig fennmarad így is.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

bmesi

2018. január 12.

Nagyon szeretem! :) Szuper az ára, könnyen lehet vele dolgozni, nagyon jó a fedése, lehet építeni, tartós, minden, amit csak egy korrektortól kívánni lehet.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

andi1216

2018. január 12.

Szem alá, és egyéb világosításra szoruló területekre nagyon bevált, pattanásokat inkább a tégelyes catrice korrektorral fedem le.
Imádom az illatát, hatását és az árát is. Nagyon fehér bőröm van, de ebből a termékből találok magamnak megfelelőt.

andi1216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

kovacs12zita

2018. január 9.

Régóta használom ezt a korrektort, két különböző árnyalatom is van jelenleg, ami közül sajnos egyik sem tökéletes passzolás hozzám. Bár meg kell említenem, hogy jóknak tűnnek a színek, csak az én arcszínemhez nehéz egyezést találni. A fedése szerintem szuper, ott hozza amit ígér. Könnyű vele dolgozni, tökéletesen el lehet oszlatni és még magasabb fedésre is lehet építeni.
Ami nekem viszont nagy negatívum ennél a terméknél, hogy iszonyatosan elfolyik a nap végére, pedig használok primert, és fixálom is. Emiatt levonok neki 2csillagot is, mert ez számomra egy nagyon fontos szempont lenne, ígéri is, de mégsem teljesíti ezt a termék.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

bkriszti1997

2018. január 8.

A legjobb amit próbáltam. Nagyon szépen kivilágosítja a szem alatti területet ráadásul az ára is jó.

bkriszti1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

RCC

2018. január 8.

Nekem nem vált be teljesen, a szemem alatti karikákat jól elfedi, viszont beleül a kis ráncokba és nekem nagyon kiemeli. Próbáltam alá primert, szemkrémet, többféle púderrel fixálni, de semmi se vált be. A fedése jó, kedvező az ára is, de nem vagyok vele teljesen megelégedve, így csak 3 csillagot adok neki.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0