KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Liquid Camouflage Korrektor 010
Ár: 1000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Catrice Csomag
Ár: 7000 Ft , Eladó: bara89
Állapot: Próbált, Helyszín: Regensburg/Budapest, fizetés: Posta/személyes átvétel

QueenOfDisaster

2018. szeptember 16.

Ugyanaz volt a problémám vele, mint a tégelyes krém verziójával. Apróbb bőrhibákra egész jó, viszont szem alá ezt sem ajánlanám. Talán ez még egy fokkal kevésbé vált be nekem. Úgy vettem észre, hogy sokkal több kell belőle kisebb pattanásokra is, mint a krémből és a tartóssága is rosszabb.

QueenOfDisaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Azok táborát erősítem, akiknek nem vált be. Elhasználtam év elején egy egészet, már akkor is voltak vele problémáim, majd augusztusban újra vettem, egy másik színben, gondolván ha a többségnek ennyire bevált muszáj,hogy nekem is működjön. Az első használat után viszont tudtam,hogy ez nem nekem való. A tartóssága kb. 10 perc és nem túlzok (legalábbis rajtam), a szem alatti ráncomba azonnal beleül, ráadásul engem nagyon zavar, hogy valahogy az egész tubus korrektoros lesz, pedig nem "húzom le" az applikátort a szélén.

RebekaKarpati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 13.

Nekem teljesen bevált! Úgy használom, hogy alapozó után szem alá egy réteg, szivaccsal eldolgozom, megvárom mig megszárad, aztán még egy réteg, eldolgozom, megvárom míg megszárad és jöhet a baking. Nagyon kedvező az ára, tartós, szeretem az illatát, nekem ennél több nem kell egy korrektortól. Ajánlom mindenkinek! Az árnyalatoknál a 005 a legvilágosabb.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Hááát, nekem nem lett a kedvencem, bár én amúgy is hadilábon állok a korrektorokkal. Nagyon beül a bőröm redőibe, és a hatása se túl tartós.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

ivysaurus

2018. szeptember 9.

Sajnos egyet kell értenem bdorival... Tényleg jól fed, de beül az apró ráncokba, ezért szem alatti karikák eltünetésére nem tudom használni, pedig direkt ezért vettem meg. :(

ivysaurus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Szeretem ezt a terméket mert jól fed, tartós egész nap. Szem alá és bőrhibákra is egyaránt alkalmas.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Juditka84

2018. szeptember 8.

A legjobb korrektor, nagyon tartós, a bőrhibákat on rengeteget javít. Én a Catrice liquid alapozóval használom. Tökéletesek együtt. Szép matt arcbőr, és egész nap tart.

Juditka84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

bdori

2018. szeptember 7.

Nem rossz, de nem estem szerelembe. Szép a fedése, egész jól eltünteti a lila karikáimat, de kb kettőt pislogok és már összegyűlik a szemem alatt, hiába púderezem le. Lehet tartalék korrektornak újraveszem, mert az ára baráti.

bdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

slytherclaw

2018. szeptember 7.

Ez egy nagyon jó kis korrektor lenne, ha nem lenne telenyomva parfümmel, illetve ha nem oxidálódna narancssárgára a bőrömön a legvilágosabb árnyalat is. Ezek ellenére tényleg tartós, szépen el lehet dolgozni és remekül fed, de rajtam sajnos nem működik az oxidálódás miatt.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

csomoviki

2018. szeptember 7.

Annyit jót olvastam már erről a termékről, hogy mikor akciós lett vettem belőle kettőt is gondoltam nem bánom meg. Ez egy csodaszer. A tégelyes fajtáját használtam eddig de az nagyon beleült a kis ráncokban pedig a fedése jó volt. Ez viszont nem ül bele, tökéletesen eldolgozható sok árnyalat van belőle...nem tudok rosszat mondani. Ezek után biztos h újra fogom venni.

csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0