Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: crystalline
Állapot: Kb kétszer használtam, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: Előre utalás után ajánlott levélként 795 Ft, MPL automatába 945 Ft

Lipstickqueen

2020. július 29.

Legjobb korrektor. Sokadjára vásároltam újra. Fedése erős, építhető. Szinte minden nap használom szem alá, illetve kisebb foltokra. Ára tökéletes, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

DNM

2020. július 28.

Nagyon szeretem, tökétes a fedése, nem maszkos, könnyű eldolgozni. Ezen az áron szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

BLili

2020. július 25.

Csípi a bőrömet. Egyébként jól fed, tartós és jól eldolgozható. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

dorinaa19

2020. július 19.

Egy valódi kis csodaszer, egyike az eddigi legjobb korrektoroknak, amiket használtam! Brutál fedése van, a szem környéki fáradtságot másodpercek alatt eltünteti, és árban is megfelelő. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Judy1

2020. július 18.

Régen használtam, és akkor elégedett voltam vele, most újravettem, és beugrott miért nem vettem újra. Nagyon erős illata van. :( Számomra már zavaró.
Ettől eltekintve nagyon jó termék, erősen fed, tartós, gyorsan szárad, erre picit figyelni kell. Én mindig több nagyon vékony rétegben viszem fel, így nem ül bele a ráncokba. Púderrel fixálva majdnem egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

diii24

2020. július 8.

Próbáltam már pár korrektort, de eddig ez viszi a prímet.
Minden esetben hidratáló krémet/primert és/vagy alapozót viszek fel az arcbőrömre, így arra kerül a korrektor. Ezek után pedig nem is ül meg az apró ráncokban. Könnyű, folyékony állagát szivaccsal szoktam eldolgozni szem alatt, a bőrhibákon, vagy szemhéjpúder alapként. Mindhárom helyen megállja a helyét. Púderrel szoktam fedni, így matt, tartós fedést ad.
Épp most fog elfogyni, de újra fogom venni szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Próbáltam már pár korrektort, de eddig ez viszi a prímet.
Épp most fog elfogyni, de újra fogom venni szerintem.

mlrgreta

2020. július 7.

Remek korrektor! Szépen fed, könnyen lehet vele dolgozni mellesleg valóban vízálló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

eszti0607

2020. július 7.

Folyamatosan újraveszem. Én a szemem alatti karikáimra használom meg a kivilágosítandó területekre az arcomon. Nagyon jó a fedése és tartós is, szivaccsal is és ecsettel is szépen el tudom dolgozni. Szemhélypúder alapnak is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

L1ll4

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Nagyon jól fed, tartós és vízálló is. Gyorsan, mattra szárad. Bőrhibákra, a szemem alá és szemhéjpúder alapjának is használom, mindegyikre tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Szépen fed, megfizethető, az istenért nem jön le (haha), viszont nagyon gyorsan szárad felkenéskor, mire minden problémás helyre felkenem, már nehezen tudom eloszlatni a bőrömön..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0