Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor 005
Ár: 750-FT , Eladó: madaras
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Fuloplaura

2019. április 22.

A legjobb korrektor a világon. Ezerszer újra vettem már. Csodaszer. És még olcsó is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Tincsi1983

2019. április 21.

A legjobb korrektor amit valaha is használtam. Egyetlen egy kicsi hibája van, sajnos tele van parfümmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

annroi

2019. április 20.

A szemem alá használom a karikáimra, nem rossz. Ezelőtt a Fit me-t használtam, de az csúnyán beleül a ráncokba, ez a catrice viszont nem. A fedése azonban szerintem jobb a Fit me-nek. Tartós korrektor, nem szárít, ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

mllelondres

2019. április 19.

Az Ivory árnyalatot használom a szem alatti karikáimra. Nem tudok tőle elszakadni, hiába veszek más korrektort, ez a tuti. Nem ül bele a ráncokba, nem szárít, nagyon jól fed, könnyű felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Kayla

2019. április 16.

10 éves korom óta küzdök a pattanásaimmal, így az évek során rengeteg korrektort kipróbáltam (fiatalon nem akartam alapozót használni, de valamit muszáj volt, mert tönkrement az önbizalmam). A bőröm állapota hála az égnek rengeteget javult - amit anno elképzelni sem tudtam volna-, de még így is szeretem elfedni a bőrhibáimat.
Ez a korrektor tökéletes fedést biztosít, nagyon szép lesz tőle a bőröm. Eleinte azért vettem meg mert hallottam, hogy nagyon világos árnyalatai vannak, ami nekem pont kapóra jött. Bármilyen korrektort is vettem, mindig túl sötét volt a színe. Ez végre kivételt képezett. A 010-es Porcellain árnyalat van meg. Felvitelkor viszonylag gyorsan el kell dolgozni, mert különben megszárad.
Tartós, és nem lesz furcsa állaga egy kis víztől sem. Nem tudom van-e benne fényvédő, de az illata nagyon kellemes - kicsit a naptejre emlékeztet, egyáltalán nem érződik műnek. Tavaly nyáron elfelejtettem bekenni magam naptejjel egy hosszabb napon tartózkodás előtt (külföldi sétálós városnézés), és este észrevettem, hogy bizony a ruha által nem takart bőrfelületek megégtek. Az arcomon nem volt semmi, csak ez a korrektor (de az egész felületén). Amikor lemostam, az arcbőröm ugyanolyan hullaszínben "pompázott", mint általában szokott. A fehér arcom nagyon elütött a rákvörös nyakamtól és vállaimtól, igazi komikus látvány voltam a tükörben. Barnulni nem barnult semmit, és le sem égett. Abban a pillanatban áldottam ezt a korrektort és azóta még jobban becsülöm.
Kedvenc sminktermékem minden túlzás nélkül, már rengetegszer újravásároltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Kedvenc sminktermékem minden túlzás nélkül, már rengetegszer újravásároltam.

manitia

2019. április 16.

Lassan 5 éve használom (talán annyi) és nagyon megszerettem. Közepesen könnyű korrektor (Fit me-hez hasonlítva könnyebb, de kisebb fedésű) és most vettem észre, hogy van a porcelánnál világosabb szín is, így a színe is pont jó. A Fit me korrektorral használom együtt, mert annak a fedése bizony kell a szemem alá, de ez meg picit hígítja, hogy ne legyen annyira nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

kingag

2019. április 15.

A legjobb szemkörnyék korrektor ár-érték arányban! :) Valóban magasan pigmentált és tartós! Amint felkenem vége a fáradt, sötét karikás szemeknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Lilc

2019. április 15.

Nagyon jól fed, de engem csíp sajnos (nagyon érzékeny a bőröm), és számomra gyomorforgatóan elviselhetetlen szaga van =( Nagyon érzékeny bőrűek lehet nem fogják szeretni, de ennyi pénzért egy próbát megérhet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 15.

rabbitdoubt

2019. április 15.

Csak krémmániás vélemények alapján találtam és vettem meg, először nem hittem a szememnek, hogy 1200+ értékelőből majdnem teljesen 5*... Kipróbáltam, igaz, ami igaz!

GLili0

2019. április 13.

Ez az első korrektorom, nekem eddig bevált. Alapozó alá vagy fölé szoktam használni bőrhibákra, valamint a szemem alá. Ha nincs kedvem alapozót feltenni, akkor ez is bőven elég, ha el szeretnem fedni a bőrhibákat. Jó az állaga, könnyen lehet vele dolgozni és a fedése is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0