KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
MINDEN 200 FORINT

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bettuszkaaa

2018. július 19.

Egy szó: Imádom! Tökéletes kis termék, nekem szépen eltünteti az olimpiai öt karikát is a szemem alól, abszolút újravevős!

bettuszkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

klaudiamr9

2018. július 19.

TÖKÉLETES! Sok féle korrektort próbáltam már, de eddig egyiknek sem sikerült ennek a közelébe sem érnie. Ment az 5*.

klaudiamr9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

peachyglow

2018. július 19.

Imádok sminkelni, de szerencsés vagyok mert nem problémás a bőröm. Csak BB krémet használtam mindig, de azt sem minden nap, de nagyon szeretek kísérletezni és elkezdtem akkora táskákat viselni a szemem alatt, hogy be kellett ruháznom egy korrektorra. Ez egy csoda. A nyári árnyalatom a 015-ös Honey, nem szárít, tartós, jól bele lehet dolgozni a bőrbe. Nem érzem, hogy ott van valami, nem "nehéz". Néha keverek hozzá egy nagyon-nagyon pici hidratálót, mert természetesebben el tudom úgy dolgozni és nem annyira sűrű felvitelkor. De tényleg nagyon meg vagyok elégedve vele, és az árával is.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Aki szereti a catrice tégelyes camouflage korrektorát az ezt is imádni fogja.
Tökéletes szín, tökéletes fedés. Tartósság szempontjából leköröz sok drágább árkategóriájú terméket. Kellemes illata miatt még inkább szeretem használni. Hamar szárad, szóval érdemes egyszerre csak egy helyre felkenni. Tökéletes fedés érdekében a Catrice Hd Liquid Coverage alapozóval használom.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Aki szereti a catrice tégelyes camouflage korrektorát az ezt is imádni fogja.

geldorina

2018. július 18.

A kedvenc korrektorom! Tökéletes a fedése. Számomra ez jobban bevált, mint a Maybelline Fit me.

geldorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

iby123

2018. július 18.

Egyértelműen a legjobb korrektor, amit valaha próbáltam, és azóta már rengetegszer újra vettem. Nagyon jó a fedése, nem ül bele a ráncokba, könnyen eldolgozható, számomra egyszerűen tökéletes.

iby123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Annabanna

Első megfelelő korrektorom
Szépen fed,jó a színe, nem ül be a “ráncaimba”
Primerrel keverve szoktam használni így megszűnik a szárazsága, lehet vele maszatolni

Annabanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Első megfelelő korrektorom
Szépen fed,jó a színe, nem ül be a “ráncaimba”

Klau16

2018. július 18.

Nagyon hamar szárad, ezért amint felkeni az ember, azonnal el is kell dolgoznia, különben megköt, és nagyon csúnya lesz a végeredmény. De ha gyorsan el van dolgozva, nagyon nagyon jó. Én imádom. Már 2 "tégelyt" használtam el belőle, és nagyon szeretem.

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

velkeiorsi

2018. július 17.

Nekem nagyon nem vált be. Mire felkentem az arcomon a kívánt területekre, addigra az első “cseppek” (ahova elsőnek felkentem) már megszáradt és nem lehetett eldolgozni. A bőrhibákat sem, illetve a sötét karikákat sem fedte el teljesen. Biztos, hogy nem veszem újra.

velkeiorsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

adrienn9513

2018. július 17.

Tökéletes fedése van, legjobb korrektor ever.

adrienn9513
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Tökéletes fedése van, legjobb korrektor ever.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0