Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
lankovitsf

2020. január 21.

Nagyon szeretem. Jó a fedése és szinte egész nap bírja. A szemüvegem alatt sem jön le. 0010-es árnyalatban használom ami nekem tökéletes 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Nagyon szeretem, de sajna az én sötét karikáimmal nem bírkózik meg. Nagyon nehéz eltalálnom a rendes színt, egyszer hulla fehér vagyok tőle, máskor pedig kismalac rózsaszín lettem tőle :D de ez már az én bénaságom. nem ül bele a ráncaimba egészen tartós is. A 005-ös szín szem alá pont megfelelő, de a többi részre túl világos, még télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

HHenna

2020. január 17.

Szuper fedőképessége van. Rácokba nagyon be tud ülni. Vékonyan felkenve jól eltünteti a hibákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

kata07

2020. január 17.

Maximálisan megvagyok vele elégedve. Csak ezt az egy korrektort használom mióta rá találtam.Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

candyparfumegirl

2020. január 16.

Ar ertek aranyban szuper korrektor. Jol fed, nem szarit, nem ul bele az apro rancokba, nem maszik el. (Sajnos eleg gyorsan fogy, a tegelyes verziojabol tobb hasznalat kijon, viszont az kicsit jobban szarit, nem ad ennyire szep borkepet. )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

PrincessMarshmallow

2020. január 14.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Egészen jól fed és tartós is, bár nem a szemem alá, hanem a bőrhibáimra használom (pattanás, hegek). A színe tökéletesen passzol a sárgás tónusomhoz (honey árnyalat). Jól össze lehet dolgozni az alapozóval és púderezés vagy bronzosítás/kontúrozás után nem igazán veszít a fedéséből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

garagebi

2020. január 8.

Már többször újravettem. Nem fed 100%-osan (mondjuk nem is viszem fel túl vastagon) de szerintem olyan korrektor nem is létezik ami teljesen elfedi a karikákat. Nagyon sok korrektort próbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

vtzsofi

2020. január 4.

Imádom!

Évek óta használom a 005 kódot, a világos arcbőrömön a baleseti hegemet is ezzel tüntetem el reggelente, alapozót sokszor nem is használok, ez is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Imádom!

Dorci19

2020. január 3.

Nagy csalódás nekem. Sötét karikáimra kerestem valamit de nem vált be. Száraz bőröm van, télen még jobban kiszárad és a szemem alatti kis ráncokba nagyon beleül, csúnyán mutat hiába hidratálom előtte. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

yukari99

2020. január 1.

Szeretem jó korrektor, de nem hiszem hogy újra veszem. Nem igazán van beépítve a korrektor a smink rutinomba és ha használom nem érzem, hogy dobna a sminkemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0