Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   drogériák, online

• megbízhatóan fedi el a bőrhibákat
  • biztosítja az arcbőr tökéletes megjelenését
  • hosszantartó fedés

Ár: 500 , Eladó: Abidel
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Személyes, posta, foxpost

sildi

2022. május 24.

A tégelyes verzióról váltottam erre, nekem mindkettő nagyon-nagyon bejött. Mostanában inkább ezért szoktam nyúlni, mert egy ideje már alig sminkelek, csak a lila karikáimat próbálom elfedni és ha nem használok alapozót, akkor ez a folyékony verzió jobban passzol. Ár-érték arányban szerintem verhetetlenek a Catrice korrektorok

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 24.

Hajnacinci

2022. május 11.

Régóta keresem a szem alatti sötét karikák elleni Szent Grált ;-) hát sajnos ez sem az!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 11.

bizsonka

2022. május 8.

Imádom! Évek óta ezt használom! Tökéletesen eltakarja a karikaimat úgy, hogy közben természetes hatást ad :) 10/10!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 8.

vivi.gazdag

2022. május 8.

Az egyik legjobb drogériás korrektor. Szuper az ára és a fedése is,a mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

Fiszuli

2022. május 3.

Annyira dicséri mindenki, hogy mostmár én is rászántam magam a kipróbálásra, pedig úgy indultam neki, hogy a régi/új Catrice Ultimate Camouflage krém korrektort semmi sem taszíthatja le a trónról. Végülis tényleg így lett. Beletelt jópár napba, mire rájöttem, hogy ettől a terméktől lettek gombostűfejnyi, kőkemény, kinyomtatatlan gümők a fejemen, egymás hegyén hátán. Azóta se jött rendbe a képem még és nehezen tudom megmondani, mikor volt utoljára ilyen tragikus állapotban bármilyen kozmetikumtól. Ráadásul szokásomhoz híven sikerült egy árnyalattal sötétebbet venni a kelleténél (015 Honey), de én az alapozókkal/korrektorokkal mindig így járok elsőre, ezt már megszoktam. A felsorolt okokból kifolyólag kizárt, hogy ezek után arcra kenjem, viszont szem körül eszméletlenül jól áll - valószínűleg, ha nem lenne random termékekre hisztis a bőröm, az arcomon is így mutatna. Valaki írta már, hogy kiemeli a tekintetet és tényleg. Viszont nem emeli ki a ráncokat, ráncocskákat, (nekem nincsenek) és egyébként is extrán hidratálom a szemem körüli bőrt. Emellett különösebb foltokkal, karikákkal sem kell megküzdenie a szemem körül, mert szerencsére ezek is elkerülnek, és a bőröm sem szokott táskásodni, püffedni. Ergo nálam nincs nehéz dolga ennek a korrektornak. Ezen a szem körüli részen valahogy az sem feltűnő, hogy egy cseppet sötétebb árnyalatú, mint kéne. Ezt a tubust biztosan el fogom használni a szemem köré, utána átgondolom, hogy újra vásároljam-e. Egy fokkal könnyebb eldolgozni a szemem körül, mint a Catrice Ultimate Camouflage krémet, szóval lehet, hogy ez a javára fogja billenteni a mérleg nyelvét. A bőrhibák elfedésére csak korrektort használtam eddig is, nekem önmagukban is helyt állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Dorka98

2022. május 2.

Szépen fed, könnyű vele bánni. Rengeteg színben elérhető, így mindenki megtalálja a számára megfelelő árnyalatot. Tökéletesen elégedett vagyok vele, bármikor újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

mothv

2022. április 29.

Szépen fed, finom illata van. Tetszik a liquid formula, nekem valamiért ez jobban bevált, mint a tégelyes. Beleül néha a szem alatti ráncokba, de púderrel ezt ki lehet küszöbölni. Az ára is jó. Én már párszor újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Tbogi1106

2022. április 29.

Nagyon szeretem, szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Nagyon szeretem, szépen fed.

kbrigi04

2022. április 27.

Szép a fedése, nem mászik el púder nélkül sem. Főként a szemem alatti karikákra használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

lolly71

2022. április 26.

Évek óta használom a karikáimra. Picot bele ül az apró ráncokba, de ennél jobbat még nem találtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0