KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Liquid Camouflage Korrektor 010
Ár: 600 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Bigblueeyes

2018. december 15.

Tökéletes.Catrice alapozó,Catrice korrektorok ezek a mindennapi rutinomhoz tartoznak.010es árnyalatot használom a hófehèr bőrömhöz mindegyikből.Ezek az örök kedvenceim.

Bigblueeyes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Szeretem, mindennapos sminkemhez is ezt használom. Magas a fedése és hosszan tart. Szépen lehet vele dolgozni. Az egyetlen baja, hogy egy kicsit sárga (észrevehetetlen, ha púder is van rajtam), de mivel nincs világosabb árnyalat belőle, ezért csak 4 csillag. Bármikor újravenném :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

AppleMaple

2018. december 10.

10/10 újravevős. Nem is kell alapozót használjak, mert önmagában ez is elég hétköznapokra. A 010 vagyis a legvilágosabb árnyalat van meg, és tökéletesen passzol a bőrömhöz. Szépen a fedése és a kopásais. Jó a tartóssága. Meg vagyok elégedve és ajánlom.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Katoka99

2018. december 10.

Meg sem tudom számolni, hányszor vettem újra. Klienseken is ezt használom, minden bőrtípuson szépen megmarad, nem ül bele a ráncokba, és fixálás után sem lesz cakey. Az ára is nagyon kedvező, simán veri a magasabb árkategóriás korrektorokat. 5 csillag. :)

Katoka99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

norcsoo

2018. december 10.

Többször újravásároltam már, imádom. Szépen, de könnyen fed, nem ül meg vastagon a szem alatti ráncokban és a bőrhibákon sem tűnik el nyomtalanul napközben.Nagyon ajánlom!

norcsoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

esztiby

2018. december 5.

A kedvenc korrektorom, szem alatti karikákra és bőrhibákra is jó, sajnos a sötétebb árnyalatai sem túl sötétek, lehetne belőle több árnyalat.

esztiby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Naoto

2018. december 3.

Tégelyes társával ellentétben ez egyáltalán nem szárít, szem alatti karikákra ezt használom, és jól bevált. Bőrhibákra is szoktam kenni, de oda néha kevésnek bizonyul.

Naoto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

szilvasitimea

2018. december 3.

a legtokeletesebb korrektor, amit eddig legjobb probaltam. szem alatti karikakra a legjobb (Y) egy picit tul folyekonynak tunt nekem elsore , de kevesebbet kell felvinni es nem lesz olyan veszes.

UP: több év után , más korrektorok kipróbálása után (NYX, Maybelline age rewind, MAC) is ez az örök kedvenc. Az arcomra nem is kell alapozót használnom, bőven elég ez , elfed minden bőrhibát, tartós is. Bár az orromon át szokott zsírosodni, de púderrel korrigálom napközben.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

MaFa

2018. december 3.

Nem tudok rá rosszat mondani. Nagyon jó a fedése, tartós,nem fénylik,könnyen lehet vele dolgozni,az állaga is tökéletes. Az egyetlen ami nem tetszik, hogy a szemkörnyékemen hamar beül a nevető ráncaimba. Ennek ellenére szuper kis termék. Ár érték arányban kiváló.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

hesztiii

2018. december 1.

Évek óta használom, nagyon szeretem, nekem jól bevált, számomra az illata is kellemes, jól használható az applikátora.

hesztiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0