Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
nadalandy

2019. december 31.

Imádom, szerintem remekül teszi a dolgát.

Update 2019: Az elmúlt 2 évben minden alkalommal újra vettem. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Imádom, szerintem remekül teszi a dolgát.

Update 2019: Az elmúlt 2 évben minden alkalommal újra vettem. Nagyon szeretem.

Kikki84

2019. december 29.

Nekem nagyon jól bevált termék. Világosabb árnyalatot választottam a bőröm színéhez képest és így az alapozóval együtt jól fednek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

account001

2019. december 29.

Nekem sajnos nagyon nagy csalódás volt ez a termék. A szemem alá vettem, sok videó és alapos utánaolvasás után.
Kiskorom óta zavar, hogy karikásak a szemeim, nem tudok velük mit csinálni és ez a termék sem tudott. Volt belőle több árnyalat is, hátha csak én szúrtam el a színnel, de nem. Egyáltalán nem fedett, majdhogynem csak jobban kiemelte az eltakarni kívánt részt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Sztonka

2019. december 27.

Egy kicsit csalódtam sajnos. Nekem nagyon beleül a ráncaimba, tehetek bármit, ami azért zavaró egy korrektornál. A másik nagy negatívum: szerintem egy kozmetikumnak sem kéne ennyire erősen illatosnak lennie, mintha szembe fújnám magam parfümmel.
Azért elég jól fed, nekem a szín is bejön, bár nem nagy a választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Azért elég jól fed, nekem a szín is bejön, bár nem nagy a választék.

Pöti

2019. december 26.

Még mindig mély gyászban vagyok, mert kivonták a forgalomból a Bobbi Eye brightening korrektort, és azóta sem találom az utódját. Sajnos ez sem lett az, mert szem alá nekem túl nehéz, de pattanásokra, bőrhibákra tökéletes. A kiszerelés nekem tetszik, pontosan célzottan lehet vele javítgatni, és milyen camouflage termék, így a szem alatti nem megfelelés csak az én rossz választásom eredménye miatt negatív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

dori18

2019. december 26.

Nagyon jó korrektor, szuper ár-érték arány. Jó a fedése, sokáig elég, teszi, amit tennie kell. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

StummerneMonika

2019. december 26.

Jó a fedése, könnyű eldolgozni. Nekem nem ül bele a kis ráncokba sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Jó a fedése, könnyű eldolgozni. Nekem nem ül bele a kis ráncokba sem.

drdoe

2019. december 25.

Legkedvencebb korrektorom, csak ezt használom! Megbirkózik a karikákkal, illetve a pattanásaim pirosságával is! Ez az első korrektor amibe nem csalódtam, sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Fruzsiii

2019. december 25.

Nem vagyok megelégedve a fedésével,és a ràncokba is hamar beleül,többet nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

browning

2019. december 15.

Jó a fedése, de nagyon szárít, sőt, ha pattanásra/ pattanás utáni piros részre viszem fel, újabb pattanás jön ki tőle, begyullad tőle a bőröm a homlokomon, az államon... Hosszú ideig használtam, sokszor vettem újra, úgyhogy már kicsit fel sem tűnt, de most kipróbáltam a Revolution korrektorát....Nekem jobban működik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0