Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
browning

2019. december 15.

Jó a fedése, de nagyon szárít, sőt, ha pattanásra/ pattanás utáni piros részre viszem fel, újabb pattanás jön ki tőle, begyullad tőle a bőröm a homlokomon, az államon... Hosszú ideig használtam, sokszor vettem újra, úgyhogy már kicsit fel sem tűnt, de most kipróbáltam a Revolution korrektorát....Nekem jobban működik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Betti99

2019. december 12.

A szem alatti karikákra nem a legmegfelelőbb, beül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

A szem alatti karikákra nem a legmegfelelőbb, beül a ráncokba.

krityo98

2019. december 9.

Szeretem, viszont talán egy kicsit szárazra szárad és egy kicsit oxidálódik is, nem feltűnően, de azért én észreveszem. De amúgy nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Dorinnaa

2019. december 9.

Leakciózva vettem meg kb 400 Ft.-ért. Nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen fed. Én a szemöldököm emelem ki vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Mia0602

2019. december 3.

Krémmániás értékelése miatt, a limitált kiadást vettem meg.Nem tudom, hogy ugyanaz-e az összetétele mint az eredetinek.
A rövidebb szavatossága miatt egy hónapig csak ezt használtam, hogy ne vesszen kárba. És mindennapos használat mellett kb. ennyi van benne. Pedig csak a szemem alá 1-1 érintésnyit használtam. 005 Light Natural árnyalat. Lehet, hogy szem alá világosabb kellett volna.
Krémes, jó a fedése.
Tartóssága nem hosszabb és a ráncaimba ugyanúgy beül mint bármelyik másik amit eddig használtam.
Egynek jó volt, nem mondom, hogy bármi baj van vele, de nekem nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 3.

Krémes, jó a fedése.
Egynek jó volt, nem mondom, hogy bármi baj van vele, de nekem nem csodaszer.

Tealover

2019. december 2.

Jól fed, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Jól fed, tartós.

ziza27

2019. december 1.

Szépen elfed mindent, de nagyon hamar szárad, így gyorsan kell eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Szépen elfed mindent, de nagyon hamar szárad, így gyorsan kell eldolgozni.

Alexa930

2019. november 30.

Nem jó semmire. A ráncokba beül, nem fed, lefolyik, szárít. Ha pattanás akarsz elfedni, ez a legrosszabb. Begyullad tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Zsozsi21

2019. november 30.

Számomra a legjobb korrektor, amit eddig próbáltam. Az ára is kedvező, és mindig ehhez tértem vissza, ha más korrektort kipróbáltam. A fedése jó, nem szárít és nem ül be a szemem alatt a ráncokba, fixáló púderrel és spray-vel egész nap tart, többféle alapozómmal is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

MLotti

2019. november 26.

Véleményem szerint ár-érték alapján nagyon szupi kis termék. Szépen fed, könnyű eldolgozni én korrektorecsettel oszlatom el, majd átmegyek rajta beauty blenderrel, hogy még diszkrétebb legyen az eredmény. Szemhéjalapnak is nagyon jó, nem ül bele a ráncokba és egész nap szépen fent tartja a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0