Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
madann

2019. november 18.

Engem az illata pont nem zavart, minden más viszont igen. Átfényesedett a bőröm, ott is csillogott, ahol egyébként nem szokott, beleült az apró ráncokba, és még a vastag púder réteg sem hozott változást. Egyszer megvettem, alig tartott 2 hónapig talán, azóta felé sem nézek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

humankind

2019. november 17.

nagyon jól fed, de hamar beleül az apró ráncokba és az illata is elég indokolatlanul erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

Sophiaprincess

2019. november 17.

Jó a fedése, tartós, nem kopik le a nap végén sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Jó a fedése, tartós, nem kopik le a nap végén sem.

Colorful

2019. november 16.

A tégelyes után gondoltam, mint sokan mások én is kipróbálom, hátha ez is csodát tesz. Nem kellett csalódnom, tette a dolgát, púderezés mellett a helyén marad és szépen eltünteti a sötét karikákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Fruzsonna

2019. november 14.

A tégelyest és őt egyszerre vettem valamint használtam viszont sajnos a másik csomosodik kukacosodik bármit csinálok ő csak kellemesen segít nekem egésznap elfedni amit el kell és mint egy fátyol zavartalanul van velem egésznap puder sem kell hozzá persze néha néha szoktam használni. Ára tokeletes és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

anitanpd

2019. november 11.

A tégelyesről váltottam át erre, és nagyon szeretem. Szinte megegyezik a bőröm színével is, úgyhogy pattanásokra/foltokra ezt használom. Alapozóval és anélkül is szuperül működik számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

girlinpink

2019. november 10.

Megmondom őszintén, azért vettem meg, mert le volt árazva 700 forint környékére a Rossmannban. Nem vártam tőle sokat, mert a márkát se ismertem igazán, viszont egy kellemes meglepetés ért! Állaga, fedése, tartóssága is kifejezetten jó. Nem sűrűn használok korrektort, ezért nincs nagyon viszonyítási alapom, de ez megkapja azért az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Megababa

2019. november 9.

Vegyes érzelmeim vannak, szepen fed, de oxidàlódik és beül a rancokba. Nekem kicsi olajosabb állagú a kelleténél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

f.eniko

2019. november 5.

Nem sok mindent szoktam újravásárolni - szeretek kísérletezni - de ez a korrektor már többször a kosaramban landolt 😌 Szemem alá és pattanásokra szoktam használni, elég sokáig kitart mindennapos használat mellett is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

zsofiab

2019. november 5.

Nagyon jó ár-érték arányban! Nem vagyok egy megszállott korrektoros, de előfordul néha, hogy szeretnék elfedni valamit, pl pattanások okozta piros foltokat. Ezeket nem mindig sikerül, de azért felveszi a versenyt vele. Nem túl folyékony az állaga, hamar szárad, de szépen, egységesen fed. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0