Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 700 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
kisbogar32

2019. október 12.

Alapvetően szeretem ezt a terméket, a szemem alá, az orrom köré és pattanások elfedésére szoktam használni.
Az észrevételem, hogy nagyon gyorsan szárad és picit nehéz eldolgozni, így gyorsnak kell lenni vele.
Egyébként szépen fed és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Egyébként szépen fed és tartós is.

lillak

2019. október 11.

A szemem alá használom a sötét karikák eltüntetésére - több-kevesebb sikerrel. A fedésével és a tartósságával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

BogcaaKiss

2019. október 8.

Szeretem, jó a fedése, de kicsiiit sötét a legvilágosabb is. Persze ez nem a termék hibája. Tényleg jól fed, és szépek az összetevői is. Szóval 5 csillag :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

sera6

2019. október 6.

Évek óta használom, ha van olyan sminkszer ami velem van mindig, az ő.
A 010-es Porcelain árnyalatot használom világos bőrre.
Rendkívül karikásak a szemeim, így nekem csodatermék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Évek óta használom, ha van olyan sminkszer ami velem van mindig, az ő.
A 010-es Porcelain árnyalatot használom világos bőrre.
Rendkívül karikásak a szemeim, így nekem csodatermék.

StellaStar95

2019. október 6.

Hát nem tudom, hogy szeressem-e vagy ne. Árának megfelelő minősége van. Ahogy előttem is írták, tényleg nem ajánlom száraz bőrre. Ha nagyon jól aláhidratálok, nem annyira emeli ki a szem körüli ráncaimat, de nagyon figyelnem kell rá, hogy csak közvetlenül a szem körül lévő karikákra vigyem fel,kis mennyiségben. Pattanások eltakarására sajnos nem elég. Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

barczazita

2019. október 5.

Többet vártam tőle a nagy hype miatt ami körülötte van. Szerintem száraz bőrre annyira nem optimális, nekem túl "vastag" a konzisztenciája. Nem tudom olyan szépen eldolgozni, mint egy lágyabb textúrájú korrektort. Egyébként a fedése jó, de nagyon ritkán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Teokleia

2019. október 5.

Az itteni vélemények alapján ruháztam be rá. Egyelőre elájulva nem vagyok, de talán csak, mert nagyon nehezen találom meg a vöröses alaptónusú bőrömre a megfelelő árnyalatot. A 007-es Rose Natural-ra ruháztam be végül, ez is egy picit világos lett. Az alap kis pigment foltokkal, bőrhibákkal szépen megbirkózik, gyulladt pattanásra még nem kellett tennem. Nem maszk-hatású, nem szárít, néha kicsit beleül a száraz arcbőrön feltűnő apró ráncocskákba. Nekem tetszik, de árnyalatban még keresgélnem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

A komolyabb bőrhibáimmal ő sem tudott megbirkózni, de nem is vártam el tőle, olcsó, tartós, nem szárít, egységesít, én bátran ajánlom mindenkinek, aki korrektort keres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

hrcpc

2019. szeptember 23.

Nem tökéletes a fedése, de eddig nem találtam jobbat. A szemem alatti területen nagyon beleül a nép létező ráncaimba is. A kisebb pattanásokat jól elfedi, a nagyobb és gyulladt piros pattanásokkal viszont nem birkózik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

diavkli

2019. szeptember 21.

Régóta használom, ár-érték arányban verhetetlen, mindig újra vevős.Nagyon tartós, jó fedésű van, plusz tipp, ha nagyon csúnya gyulladt piros pattanásra kennéd, várj 1 percet mielőtt eldolgoznád, maximális fedést lehet elérni vele, ha hagyod hogy kicsit üljön az arcodon. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0