Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1485 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Könnyű, akár a tollpihe. Innováció: a tégely belsejében egy párna segítségével tudjuk felitatni a magasan pigmentált, enyhe fényű, hosszantartó, folyékony szemhéjtust. A felvitelhez ajánlott lapos vagy ferde sörtéjű szemhéjtus ecset használata."

zsonody

2017. október 1.

Amikor megkaptam, azt hittem 5 csillagos termék lesz, mivel szépen és könnyen lehet vele dolgozni, éjfekete színe van és nekem a tartósságával sem volt gondom, bár nagy melegben nem próbáltam ki. Viszont a használat során, ahogy telik az idő, valahogy egyre nehezebben lehet tényleg hozzáférni a festékhez és sokkal gyorsabban megszárad már valahogy az ecseten, pedig még nem használtam el belőle olyan sokat. Plusz nagyon híg az állaga a tégelyben, ami nem feltétlenül hátrány, de nehezebb megállapítani, hogy éppen mekkora mennyiséget sikerült felvenni és ez számomra zavaró. Szóval összességében nem bánom, hogy kipróbáltam, de jobban szeretem az Aden ecsetes tust vagy a zselés tusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Silvy97

2017. szeptember 27.

Nekem maximálisan bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Nekem maximálisan bevált.

babuu

2017. szeptember 11.

Ennyi pénzért egész jó. Vannak tartósság béli problémái, főleg meleg napokon, de jó. Újra vevős lenne, csak lassan fogy, pedig használom! :D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

FeketePiroska

2017. szeptember 11.

hát ez borzasztóan rossz... komolyan nem értem hogy ezt hogy tudja valaki használni, többféle ecsettel kipróbáltam ... , de hát nem megyek vele semmire

fényes is... emiatt sem az igazi, szerintem elég bután néz ki/és szerény véleményem szerint a fényes fekete tus öregít és fáradttá teszi a szemeket, 2x nem lehet áthúzni egy helyen az ecsetet, mert az előző réteget leszedem vele.
Hiába csinálok hozzá alapot nem lesz szép.

egyetlen előnye van.... nagyon könnyen le tudom mosni /így legalább nem kaptam agybajt , amikor próbálgattam és nem sikerült :D/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Hiába csinálok hozzá alapot nem lesz szép.

stefi90

2017. július 5.

Nagyon szeretem. Szép fekete, nem kenődik és nem izzadom le a nap végére. Egyetlen hátránya, hogy hamar megköt az ecseten is ami utána nagyon kemény lesz és kellemetlen az újra használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

kesha420

2017. június 28.

Nem volt könnyű beszerezni azt kell mondjam... Hetek óta kajtattam a Müllerben de sose volt egy kósza példány se belőle, már kezdtem feladni, hogy valaha találok egyet, mikor csak próba szerencse alapon elsuhantam az állvány mellett és megláttam egy bontatlan darabot. Azonnal a tenyerembe rejtettem, meg sem álltam vele a pénztárig és milyen jól tettem.
Gyorsan szárad, gyönyörű fekete, nem mászik, nem kenődik nyolcvan fokban sem, viszont könnyű lemosni, a könnyezést ugyan nem bírja nagyon, szóval sírósok allergiásak kerüljék, de egy jó alappal, zsíros rejtett szemhéjon fent marad egész nap. Könnyű vele bánni imádom és szerintem érdemes vadászni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

im

2017. június 18.

Nem teljes a bukás, sőt minél többször használom, annál jobban ráérzek a trükkjeire, de szerintem ez a Catrice tus nem egy bolondbiztos darab.

Pozitívumok:
- Mivel a festék híg, jobban kontrollálható, mennyi kerül az ecsetre. A csomagolás nekem azért tetszik, mert sokkal “tisztábban” lehet tartani, mint a Maybelline tégelyét, amelynek a szélén mindig lehúzogattam az ecsetet. És a festék is sokkal “rendezettebb”, hiszen a szivacsban van, amelyen nem hagynak nyomot az ecsetmártogatások. Tudom, ez apróság, de mégis jólesik a szememnek, hogy amikor kinyitom a tégelyt, nem egy “viseltes” felület fogad, hanem mindig olyan, mintha új lenne.
- A festék valóban fekete. Nem szürke, nem szürkésfekete.
- A festék gyorsan szárad, nem maszatolódik, nem halványul, nem kopik a nap folyamán.
- A felső vízvonalra is szívesen használom, ha épp erre van igényem, mert ott marad, ahová kentem, és nem irritálja a szemem.
- Mindegy, hogy csupasz szemhéjra, lealapozott szemhéjra vagy szemhéjpúderes felületre kenem, a festék minden esetben egyformán, szépen fog, ha vékony vonalat húzok. (Ellentétben a Maybelline-nel, amely szerintem annyira nem viselkedik jól a szemhéjpúderek tetején.)
- Micellás vízzel könnyen lejön. (Bár azok a kis darabkák, amelyek a folyamat során keletkeznek, elég ragaszkodóak.)

Negatívumok:
- A festék gyorsan szárad. Nemcsak a szemhéjamon, hanem az ecseten is. Ha nem dolgozok elég gyorsan (márpedig én nem tudok sitty-sutty tusvonalat húzni), akkor a festék megköt az ecseten. Mivel nekem nem túl magas minőségű ecseteim vannak, ez azt jelenti a gyakorlatban, hogy az összecsomósodott szálak innentől kezdve szúrnak, egyenetlenül terítik a festéket, és lehetetlen lesz éles szélű vonalat húzni. Ráadásul a javítgatás is nagyjából esélytelenné válik így, mert ahogy tapadós-ragacsos ecset érintkezik a szemhéjon a félig megkötött festékkel, visszaszedi az előző réteget.
- A szokásos babafürdetővel sokáig tart kimosni az ecsetekből a festéket, és meg is viseli őket ez a tortúra. Látszik, hogy sokkal bolyhosabbak, rendezetlenebbek a szálak, mint korábban, a Maybelline tus idejében.

Összességében:
Tudtam, hogy a festék nem lesz matt, hanem enyhén fényes. Nem használtam még ilyet, érdekelt, hogy mutat rajtam. Nem lett a kedvencem. Azt hiszem, azért, mert én általában vastagabb tusvonalat festek magamnak (úgy érzem, ez illik a szemem formájához), és ez már magában is elég feltűnő, a fényes felszínnel együtt pedig túlzottan uralni kezdi az egész sminket. Azt is elismerem, hogy rám fér még a gyakorlás, és az ecseteim sem tökéletesek.
Ezt a tust azoknak ajánlom, akiknek a szemformája megengedi, illetve az ügyessége, gyakorlottsága és eszközkészlete lehetővé teszi, hogy két mozdulattal meghúzzanak egy tusvonalat. A szín fényességét (nem teljes mattságát) érdemes számításba venni. Az én problémám nem a cushion kiszereléssel van, sőt nagyon tetszik nekem ez a megoldás. Azt hiszem, az ért váratlanul, hogy ennyire nem tudok bánni egy hígabb állagú tussal. Nem válok meg tőle, de nem fogom még egyszer megvenni. (Vagyis addig beszélni róla és nézni bociszemekkel, amíg meg nem kapom ajándékba.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Pozitívumok:
- A festék valóban fekete. Nem szürke, nem szürkésfekete.

Negatívumok:

Összességében:

Cat21

2017. április 15.

Nagyon szeretem hasznàlni, könnyű és gyors vele dolgozni és eléggé tartós is, ritkàn kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Pöti

2017. április 7.

Nagyon ritkán véleményezek 1-2 használat után, de most mégis megteszem. A blogon láttam, hogy van ilyen és bevallom, ingattam a fejemet, hogy már ilyet is kitaláltak, amúgy meg egyáltalán nem vagyok oda ezekért a cushion cuccokért. De Évi meggyőzött, hogy ez a tus jó :) Az tartott vissza tőle, hogy inkább ferde ecset volt hozzá javasolva, amivel én köztudottan béna vagyok (csak szemöldökre szoktam használva, oda viszont csak azzal dolgozok). Tegnap megvettem, egyik szememre ferdével, másikra a Bősz vékony tusecsetével (nekem az a legjobb már évek óta). Mindkettővel működik és hála a jó égnek a Bősszel tényleg szépen fel tudom tenni. Ha fent van, nem jön le könnyen, viszont micellással egyszerűen leszedhető dörzsölés nélkül. Eléggé híg ahhoz, hogy könnyen vékony vonalat tudjak vele húzni, a színe nagyon fekete (hurrá), gyorsan szárad. Ecsetből viszont elég nehéz kimosni, de ezért nem vonok le (a liquidek nekem mindig nehezen oldódnak, mert hamar kötnek). Szóval szuper a cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!