Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Misa, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Folyékony szemhéjtus filces applikátorral a könnyű felvitelért. Szemészetileg tesztelt. Vegán.

zsazsix

2020. augusztus 6.

Minden nap húzok magamnak tusvonalat ezért számomra nagyon fontos, hogy a tusom jó minőségű legyen. Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, nagyon könnyű vele megcsinálni a vonalakat, sokáig elég, nem csomósodik, olcsó, és nagyon szép matt a finishe. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 6.

mese22

2020. május 6.

Kedvenc! Mindennap használom és így is nagyon sokáig elég! Nagyon sokat kerestem a megfelelő tust, de Ő lesz az igazi. Olcsó, ez nagyon fontos, mélyfekete, matt hatású. Gyönyörűen fent marad egész nap, még egy-egy komolyabb sírást is kibírt! :D (Bár, ha nem vigyáztam volna biztos jobban elkenődik. hiszen nem vízálló) Én egy külön ecsetet használok, nem a sajátját, de ha néha használnom kell jól működik. Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

MLotti

2019. október 29.

Kedvenc drogériás szemhéjtusom!
Gyönyörűen mattít, számomra valahol az ecset és filc állagú között van, szilárd, de mégis flexibilis a vége, így nagyon könnyű vele precíz vonalat rajzolni. Egyszerre nem vesz fel túl sok festéket, ez szintén jót tesz az esztétikumnak. Gyönyörűen mattít, és nekem még a könnyezést is kibírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Kedvenc drogériás szemhéjtusom!

Boudica

2019. augusztus 2.

Update: Sajnos le kell pontoznom, mégpedig két dolog miatt. Az egyik, hogy nagyon könnyen elkenődik. Elég egy csepp izzadság vagy egy erősebb tüsszentés. A másik, hogy folyamatosan vissza kell dugdosni az ecsetet különben nem visz fel elég festéket. Azonban ezek mellett is kedvelem és ki fogom próbálni a vízálló verziót hátha az tartósabb.

Örülök, hogy rátaláltam! Tényleg szép fekete színe van, tartós, könnyű vele dolgozni. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni egy ilyen kialakítású tus, de nagyon megszerettem, biztos, hogy a vízálló társát is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Kimi

2019. június 12.

Meg se tudom számolni hányszor vettem újra.
Szerintem a legszebb, mélyfekete matt szemhéjtus a drogériákban. Nem szeretem a merev tusecseteket viszont ezzel aránylag könnyű dolgozni. A szép színe mellett két fő probléma van vele:
- pislogásnál megtörik a tusvonal, nap végére tele lesz repedésekkel
- borzasztóan kevés benne a termék, gyorsan fogy és ahogy egyre kevesebb lesz benne annál inkább horror vele a sminkelés..
Amennyire szeretem annyira utálom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Meg se tudom számolni hányszor vettem újra.
- pislogásnál megtörik a tusvonal, nap végére tele lesz repedésekkel
Amennyire szeretem annyira utálom is.

Lovemyhair

2019. május 11.

Könnyű dolgozni vele, szép, precíz vonalat lehet vele húzni, nagyon matt, hamar szárad. Nem kenődik, de mivel nem vízálló, már egy csepp víztől is folyik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Bambusz92

2019. május 1.

Az igazi nagybetűs szemhéjtus. Rengeteg filces, mártogatós tust kipróbáltam aztán kiköttöttem ennél. Legjobb ár értékben, szép matt. A nap végére a szemzughoz közel nálam lekopik de ez is egyénfüggő. Amíg van a boltokban ezt fogom használni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

rea3

2019. április 23.

Aki szereti a TheBalm Schwing szemhéjtusát, akkor ezt imádni fogja, mivel ugyanazt kapja töredék áron és nagyobb mennyiségben. Hiába 1,7 ml van mindkettőre ráírva, a TheBalm az utóbbi időben sokkal hamarabb kezdett el fogyni vagy beszáradni nem tudom, de mintha csalnának... Szóval olyan formát kerestem mint az volt, ezért esett a választásom erre a tusra, mert ennek teljesen olyan tusfeje volt, mint a Schwingnek. És igen, sikerült, a tudása is ugyanaz, úgyhogy váltottam. Igazán fekete, matt, könnyű vele dolgozni, tartós, nem okoz irritációt és az ára... Tökéletes. Már a sokadikat fogyasztom és amíg létezik, addig mindig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 23.

ancsoo

2019. március 27.

Nagyon régóta használom, de az egyik alap darab nálam. Egész nap tart, zsírosabb bőrön is tökéletes! Nagyon könnyű vele a tusvonalat kihúzni, sokszor nem hiszik el, hogy nem profi készítette :)
10/10!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

10/10!!!!!!

bgabryellla

2019. március 23.

Még csak pár napja használom, de már most imádom! Régen használtam ilyen kiszerelésű tusokat, aztán áttértem a filcesekre de meguntam, hogy azokkal nem tudok szép vékony cicás vonalat húzni. Most visszatértem erre az állagra, a jó véleményeknek hála rá esett a választásom. Nagyon egyszerű vele dolgozni, szépen pigmentált, tartós és valóban matt. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.