Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Misa, Módosítva: 2018. november 15.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Folyékony szemhéjtus filces applikátorral a könnyű felvitelért. Szemészetileg tesztelt. Vegán.

Kimi

2019. június 12.

Meg se tudom számolni hányszor vettem újra.
Szerintem a legszebb, mélyfekete matt szemhéjtus a drogériákban. Nem szeretem a merev tusecseteket viszont ezzel aránylag könnyű dolgozni. A szép színe mellett két fő probléma van vele:
- pislogásnál megtörik a tusvonal, nap végére tele lesz repedésekkel
- borzasztóan kevés benne a termék, gyorsan fogy és ahogy egyre kevesebb lesz benne annál inkább horror vele a sminkelés..
Amennyire szeretem annyira utálom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Meg se tudom számolni hányszor vettem újra.
- pislogásnál megtörik a tusvonal, nap végére tele lesz repedésekkel
Amennyire szeretem annyira utálom is.

Boudica

2019. május 30.

Örülök, hogy rátaláltam! Tényleg szép fekete színe van, tartós, könnyű vele dolgozni. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni egy ilyen kialakítású tus, de nagyon megszerettem, biztos, hogy a vízálló társát is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Lovemyhair

2019. május 11.

Könnyű dolgozni vele, szép, precíz vonalat lehet vele húzni, nagyon matt, hamar szárad. Nem kenődik, de mivel nem vízálló, már egy csepp víztől is folyik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Bambusz92

2019. május 1.

Az igazi nagybetűs szemhéjtus. Rengeteg filces, mártogatós tust kipróbáltam aztán kiköttöttem ennél. Legjobb ár értékben, szép matt. A nap végére a szemzughoz közel nálam lekopik de ez is egyénfüggő. Amíg van a boltokban ezt fogom használni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

rea3

2019. április 23.

Aki szereti a TheBalm Schwing szemhéjtusát, akkor ezt imádni fogja, mivel ugyanazt kapja töredék áron és nagyobb mennyiségben. Hiába 1,7 ml van mindkettőre ráírva, a TheBalm az utóbbi időben sokkal hamarabb kezdett el fogyni vagy beszáradni nem tudom, de mintha csalnának... Szóval olyan formát kerestem mint az volt, ezért esett a választásom erre a tusra, mert ennek teljesen olyan tusfeje volt, mint a Schwingnek. És igen, sikerült, a tudása is ugyanaz, úgyhogy váltottam. Igazán fekete, matt, könnyű vele dolgozni, tartós, nem okoz irritációt és az ára... Tökéletes. Már a sokadikat fogyasztom és amíg létezik, addig mindig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 23.

ancsoo

2019. március 27.

Nagyon régóta használom, de az egyik alap darab nálam. Egész nap tart, zsírosabb bőrön is tökéletes! Nagyon könnyű vele a tusvonalat kihúzni, sokszor nem hiszik el, hogy nem profi készítette :)
10/10!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

10/10!!!!!!

bgabryellla

2019. március 23.

Még csak pár napja használom, de már most imádom! Régen használtam ilyen kiszerelésű tusokat, aztán áttértem a filcesekre de meguntam, hogy azokkal nem tudok szép vékony cicás vonalat húzni. Most visszatértem erre az állagra, a jó véleményeknek hála rá esett a választásom. Nagyon egyszerű vele dolgozni, szépen pigmentált, tartós és valóban matt. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

MissLia

2019. március 13.

Szuper termék, mindig ezt használom! :) Könnyen és precízen lehet vele dolgozni. Nagyon jó a kialakítása, szép vékony tusvonalat húz, emellett gyönyörű pigmentált fekete színe van. Egész nap tartós, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

reakovats

2019. február 14.

Imádom, imádom, IMÁDOM! Gyönyörű színe van és nagyon könnyű dolgozni vele. Vékonyabb és közepesen vastag vonalakhoz ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

laanyka

2018. december 22.

Hát kövezzen meg bárki de én nem szeretem ezt a márkát, borzasztóan gagyinak találom. Azonban fura módon két olyan terméke is van, ami simán veri a drágább termékeket. Az egyik a Disney kollekciós arc-paletta, ami kivételesen szépre sikeredett, a másik pedig ez. Gyönyörű mély fekete színe van, könnyen lehet vele dolgozni, nem kenődik és meglepően tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.