Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kukucska, Módosítva: 2013. május 6.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletesen hangsúlyozott tekintet: speciális textúrája és innovatív filces hegye garantálják a tökéletes kontúrt, pillanatok alatt!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Trix22

2022. január 14.

Tartós, nekem sosem kenődött el, még nyáron sem, szép ívet lehet vele húzni, az ára is baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Tiaothin

2021. október 25.

El nem tudom képzelni, hogy lehet ezt a tust szeretni. Nekem darabokban hullik a szemhéjamról, már pár perc után kenődik is ráadásul viszket tőle a szemem. Nem vagyok egy érzékeny típus, eddig mindenféle fajta terméket próbáltam, de ezt valahogy nem bírja a szemem. Sajnálom, hogy ki kell dobnom, még gyakorló tusként se tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 25.

Teokleia

2021. július 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nem vagyok elragadtatva. Nyár van, szóval nem tudom, hogy viselkedik hidegben, de most gyászosan teljesít. Primerrel használom, sokszor fixáló spray-vel is, de ezek ellenére megdöbbentően kenődik, mégpedig pár órán belül. Ezen kívül ha nap éri - vagy izzadság, erre még nem sikerült rájönnöm -, ragad. A mozgó szemhéjam eléggé bebújik a szemöldököm alatti bőr alá, így ehhez ragad hozzá a tus festéke, de annyira, hogy pislogáskor kifejezetten zavaró. Az ecsettel szépen lehet egyébként dolgozni, és tetszik, hogy felrázható a festék is benne, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

vvv

2021. április 8.

Imádom! Évek óta ezt használom. Előtte az Astor vízállóját használtam, de az sem tudott ennél többet, viszont a Catrice kevesebb, mint felébe kerül.... Mélyen ülő szemeim vannak, ez mégsem kenődik el. A legjobb, amit valaha próbáltam, pedig egyszer - sajnos - vettem Bourjois tust is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

VargaJudit91

2021. március 3.

Tökéletes, könnyű felvinni, hosszan tart, legjobb tusom eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Tökéletes, könnyű felvinni, hosszan tart, legjobb tusom eddig.

Velora

2021. február 13.

Vélemények alapján vettem meg és nem csalódtam. Nekem könnyen kezelhető, precízen tudok vele dolgozni. Elég tartós is és az ára sem horror. Szóval nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

krisztiii77

2020. december 15.

Ennel jobb tust nem talaltam,nagyon tartos,12 ora utan SEMMIT SE kopott,2 honapig mindennapos hasznalat mellett nekem eleg volt,nem draga
Mar a harmardikat fogom elhasznalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Mar a harmardikat fogom elhasznalni!

kacsamama

2020. augusztus 9.

A Catrice márkát eleve szeretem, nem csak az alapozók és korrektorok miatt hanem a szemhéjtusai miatt is! Egyetlenegy szépséghibája a terméknek, ha spórolni próbálsz vele és sokáig tartogatod akkor felkenés utáni napon biztos lehetsz benne hogy nap végére darabokban szeded majd le a puszta kezeddel. Egyébként tartós és teljes fekete színt ad a tusvonalnak! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

diii24

2020. július 15.

Évekig ezt használtam még a műszempillás korszakom előtt. Ilyen volt az első szemhéjtusom és úgy emlékszem, hogy egész gyorsan beletanultam a használatába, utána már majdnem csukott szemmel is ment. Egész sokáig elég és tartós is szerintem (én táncos fellépésekre csak ezt használtam, 40 fokban sem folyt le rólam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Bibianya

2020. május 28.

Eddigi legjobb tusom. Rengeteget kipróbáltam de nekem pigmentálásban tartósságban ez viszi a pálmát. Nagyon könnyű vele dolgozni vastagabb és vékonyabb tusvonalat is lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, PEG-6

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.