Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kukucska, Módosítva: 2013. május 6.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletesen hangsúlyozott tekintet: speciális textúrája és innovatív filces hegye garantálják a tökéletes kontúrt, pillanatok alatt!

krisztiii77

2020. december 15.

Ennel jobb tust nem talaltam,nagyon tartos,12 ora utan SEMMIT SE kopott,2 honapig mindennapos hasznalat mellett nekem eleg volt,nem draga
Mar a harmardikat fogom elhasznalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Mar a harmardikat fogom elhasznalni!

kacsamama

2020. augusztus 9.

A Catrice márkát eleve szeretem, nem csak az alapozók és korrektorok miatt hanem a szemhéjtusai miatt is! Egyetlenegy szépséghibája a terméknek, ha spórolni próbálsz vele és sokáig tartogatod akkor felkenés utáni napon biztos lehetsz benne hogy nap végére darabokban szeded majd le a puszta kezeddel. Egyébként tartós és teljes fekete színt ad a tusvonalnak! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

diii24

2020. július 15.

Évekig ezt használtam még a műszempillás korszakom előtt. Ilyen volt az első szemhéjtusom és úgy emlékszem, hogy egész gyorsan beletanultam a használatába, utána már majdnem csukott szemmel is ment. Egész sokáig elég és tartós is szerintem (én táncos fellépésekre csak ezt használtam, 40 fokban sem folyt le rólam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Bibianya

2020. május 28.

Eddigi legjobb tusom. Rengeteget kipróbáltam de nekem pigmentálásban tartósságban ez viszi a pálmát. Nagyon könnyű vele dolgozni vastagabb és vékonyabb tusvonalat is lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

SzkcsB

2020. május 11.

Lehet, hogy csak én jártam ennyire szerencsétlenül a catrice tusokkal, de 2 alkalommal is adtam nekik esély, de teljesen be voltak száradva (még csak nem is ugyanott vettem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Anonberry

2020. április 24.

Kb. 5 éve csak ezt használom, soha egy tussal sem voltam annyira elégedett, mint ezzel. Elég könnyezős vagyok, de nagyrészt ezt is jól bírja, amikor mégsem, akkor is pereg és nem kenődik, így könnyű javítani. Gyönyörű a színe, tartós, könnyű vele dolgozni.

Viszont pár hete elkezdte kimarni a szemem melletti bőrt (kb. ahol a "wing" vonal vége szokott lenni), elég csúnyán, és ötletem sincs, mitől (kidobtam amit használtam gyorsan, vettem egy vadiújat, de az is ugyanezt csinálta). Úgyhogy sajnos most más tus után kell néznem, pedig nagyon szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

bzsofi22

2020. április 8.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg, de egyàltalán nem nyerte el a tetszésem. Régen mielőtt még műszempillám lett és naponta használtam tust egy egyszerű, olcsó lovely v. essence sokkal jobban teljesített. A 2 csillagot csak azért kapja, mert valóban nem kenődik fel a nap folyamán és gyorsan szárad. DE: Ez minden csak nem vízálló, nekem hajlamos a szemem könnyezésre, és az nem hogy elmaszatolná a tust hanem egyenesen ELTÜNTETI!😅 mintha ott se lett volna nyomtalanul eltűnik a cicaív!! Lemosni is túl könnyű még micellás vízzel is, konkrétan darabokban egy mozdulattal leválik ami azért egy jó vízálló sminknél nem így kéne hogy legyen. A filces hegy sem jott be nekem, tul keves festeket vesz fel egyszerre, tobbszor kell martogatni mire egy szemem kesz lesz pedig gyorsan dolgozok. Es az árhoz kepest kicsi is ez a mennyiseg. Nem újravevős és szerintem nem is fogom elhasználni, másikat veszek.

Update: levettem a 2 csillagból is, ma elmentem a melegben vásárolni (ami max 1,5 órás program volt) és a tus teljesen felkenődött a felső szemhéjamra!!! Nem elég, hogy a cicaív egy kis nedvességtől köddé tud válni, mint a kámfor, de a melegben még RAGACSOSAN szét/fel/le is kenődik, és tényleg ragacsosan, pislogni is alig tudtam ebből lett gyanús, hogy “valami” történhetett aztán előkaptam a tükröt és..............
Így ez a termék már tényleg hulladék minősítést kap, továbbra sem értem a pozitív kommenteket, lehet régen talán jó lehetett de akkor mostanra 100% hogy valamit módosítottak rajta. Ezt szinte bármi felülmúlja, még az is jobb volna ha szenet maszatolnánk a szemünkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

maow

2020. március 14.

Kenterbe veri a Stila Stay All Day filces tusom, ami kb. 5-6-szor ennyibe kerül. Ennek az applikátora is filc, nem az a klasszikus hajlékony ecsetszerűség, ami az ilyen belemártogatós tusokban szokott lenni. Mivel filces tus, könnyen, precízen lehet vele dolgozni, a festéke pedig szép mélyfekete. Nem kenődik el, még az én zsíros szemhéjamon is kibírja egész nap. Tuti újravevős, igazi kincs a drogériából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Jayf

2019. december 10.

Nem rossz tus! Nagyon hamar megszárad, nem sikerült még felpislognom a szemhéjam felső részére. Vízállóságát is bizonyította, viszont nap végére eléggé le tud kopni sajnos. Ez nagy csalódás, mert amúgy tökéletes lenne. De még így is ezerszer jobb, mint a többi, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

lylah

2019. december 8.

Pénz kidobás úgy ahogy van! Azért szerettem volna vízálló szemhéjtust, mert télen a ködben nagyon könnyezik a szemem. Hát csalódott voltam, hogy nem jutottam el A-ból B-be, már elvolt kenődve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, PEG-6

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.