Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kukucska, Módosítva: 2013. május 6.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletesen hangsúlyozott tekintet: speciális textúrája és innovatív filces hegye garantálják a tökéletes kontúrt, pillanatok alatt!

Trixi222

2019. szeptember 4.

Nemrég váltottam erre a szemhéjtusra, nagyon szeretem, intenzív fekete színe van még nap végén is. Tényleg vízálló, egész nyáron a hőségben sem kenődött el! Normális tusvonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Babooca

2019. augusztus 26.

Nem lett kedvenc, régebben vettem, de nem hozta a várt eredményt. Sajnos nem bírom elviselni, ha elcsúszik a tusvonalam, ez pedig a könnyezés hatására hajlamos volt rá. Így elhasználtam, de soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

A tustollak mellett előszeretettel használok folyékony szemhéjtusokat, de ez a termék nem nyerte el a tetszésemet. Pár használat után már elvizesedett, használhatatlan lett. Tartóssága átlagos, fixáló púderrel segítettem rá, így bírta ki a napot. Nehezen szárad, illetve hamar szét maszatolódik. Ennek ellenére könnyen lemosható, az ecsetjére nem lehet panaszkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

juhlau

2019. augusztus 7.

A termék azt ígéri, hogy könny, izzadás, hőség és eső álló. Könnyállónak egyáltalán nem nevezném, minimális könnytől úgy elkendődött mint egy mezei nem vízálló termék, ezek után bele se merek gondolni mi történne vele esőben. Úgy gondolom, ha egy termékre ráírják, hogy vízálló, az a minimum, hogy könnyálló legyen. Számomra így hatalmas csalódás és pénzkidobás volt. Lehet, hogy a színe szép, erőteljesen fekete, de ha nem könnyálló számomra hasztalan, mert sajnos elég sűrűn könnyezik a szemem a fényviszonyok változásának hatására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Dorci19

2019. július 25.

Nagyon szeretem, intenzív fekete színe van még nap végén is. A nyári melegben sem mászik el, nem kopik. Én szeretem a hegyét szép vékony tustvonalat lehet vele húzni, igaz hogy biztos kéz kell hozzá. Tusvonal tanuláshoz gyakorlatlan kézzel nem ajánlom. Kétfázisú sminklemosóval pikk-pakk le lehet mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

EnyediF

2019. február 12.

Már a 4. tubust használom, és egyszerűen tökéletes. Egész nap a helyén marad, csak jókat tudok róla mondani. Mikor kezd kifogyni, a tubus nyakára szárad némi festék, amitől nehezebb vissza csavarni, de nem szárad ki.
Kicsit nehéz vele szép vonalat húzni, de én napi szinten használom, és meg lehet vele tanulni, sőt már más formulát nem is akarok kipróbálni.
Ár-érték arányban kiváló, hétköznapi sminkhez tényleg csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ár-érték arányban kiváló, hétköznapi sminkhez tényleg csodaszer

Wee

2019. február 5.

2-t is elhasználtam, legjobb vízálló tus, amit eddig használtam.
Ár-érték aránya szerintem teljesen rendben van, az ecsetével könnyű dolgozni, és a hatás tényleg vízálló és nap elejétől a végéig kitart.
Színe mély fekete, száradás után sem lesz szürkés, mint egyes tusoknál.
Plussz pont, hogy van benne rázó golyó, amivel egységes texturájú lesz benne a folyadék.

Végefelé járva nekem elkezdett rászáradni a tubus nyakára a festék és nehezen lehett visszacsavarni a felső, ecset részét, de emiatt nem vonok le mert nem száradt ki szerencsére.
Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

2-t is elhasználtam, legjobb vízálló tus, amit eddig használtam.
Színe mély fekete, száradás után sem lesz szürkés, mint egyes tusoknál.

Újravevős!

dizabella01

2019. január 27.

Nagyon jó minőségű szemhéjtus. Sötét színe van, kényelmesen lehet használni, extrém vízálló és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kriszta180222

2019. január 23.

Jó kis termék, bár vannak azért kivetni valóim. Biztos kezek kellenek hozzá, mert elég nehéz javítani. Ha egyszer megszárad akkor lerobbanthatatlan, lemosni is nagyon nehéz, ami viszont érdekes, hogy ha könnyezik a szemem az simán leszedi. Nekem az ecset vége relatív gyorsan elkezd szálasodni. Mindezek ellenére már legalább 2x újravettem, ár-érték arányban megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Redzsiii

2019. január 11.

Minden nap használom, reggeltől estig fent marad, nagyon szeretem. Most használom a harmadikat, nem vennék mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, PEG-6

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.