Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kukucska, Módosítva: 2013. május 6.

Kiszerelés:   1,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Száraz

Tökéletesen hangsúlyozott tekintet: speciális textúrája és innovatív filces hegye garantálják a tökéletes kontúrt, pillanatok alatt!

maow

2020. március 14.

Kenterbe veri a Stila Stay All Day filces tusom, ami kb. 5-6-szor ennyibe kerül. Ennek az applikátora is filc, nem az a klasszikus hajlékony ecsetszerűség, ami az ilyen belemártogatós tusokban szokott lenni. Mivel filces tus, könnyen, precízen lehet vele dolgozni, a festéke pedig szép mélyfekete. Nem kenődik el, még az én zsíros szemhéjamon is kibírja egész nap. Tuti újravevős, igazi kincs a drogériából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Jayf

2019. december 10.

Nem rossz tus! Nagyon hamar megszárad, nem sikerült még felpislognom a szemhéjam felső részére. Vízállóságát is bizonyította, viszont nap végére eléggé le tud kopni sajnos. Ez nagy csalódás, mert amúgy tökéletes lenne. De még így is ezerszer jobb, mint a többi, amit próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

lylah

2019. december 8.

Pénz kidobás úgy ahogy van! Azért szerettem volna vízálló szemhéjtust, mert télen a ködben nagyon könnyezik a szemem. Hát csalódott voltam, hogy nem jutottam el A-ból B-be, már elvolt kenődve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Lencseee

2019. november 26.

Az en ilyenem az "it's easy tattoo liner" nevre hallgat es hibatlan. Tattoo is, meg waterproof is es imadom hasznalni. Kezdoknek is sima ugy vele a tusvonalhuzas. Nagy kincset fedeztem fel, de gondolom mar vagy 10 eve letezik, csak sosem jartam a catrice pultnal hosszabb ideig😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Trixi222

2019. szeptember 4.

Nemrég váltottam erre a szemhéjtusra, nagyon szeretem, intenzív fekete színe van még nap végén is. Tényleg vízálló, egész nyáron a hőségben sem kenődött el! Normális tusvonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Babooca

2019. augusztus 26.

Nem lett kedvenc, régebben vettem, de nem hozta a várt eredményt. Sajnos nem bírom elviselni, ha elcsúszik a tusvonalam, ez pedig a könnyezés hatására hajlamos volt rá. Így elhasználtam, de soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

A tustollak mellett előszeretettel használok folyékony szemhéjtusokat, de ez a termék nem nyerte el a tetszésemet. Pár használat után már elvizesedett, használhatatlan lett. Tartóssága átlagos, fixáló púderrel segítettem rá, így bírta ki a napot. Nehezen szárad, illetve hamar szét maszatolódik. Ennek ellenére könnyen lemosható, az ecsetjére nem lehet panaszkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

juhlau

2019. augusztus 7.

A termék azt ígéri, hogy könny, izzadás, hőség és eső álló. Könnyállónak egyáltalán nem nevezném, minimális könnytől úgy elkendődött mint egy mezei nem vízálló termék, ezek után bele se merek gondolni mi történne vele esőben. Úgy gondolom, ha egy termékre ráírják, hogy vízálló, az a minimum, hogy könnyálló legyen. Számomra így hatalmas csalódás és pénzkidobás volt. Lehet, hogy a színe szép, erőteljesen fekete, de ha nem könnyálló számomra hasztalan, mert sajnos elég sűrűn könnyezik a szemem a fényviszonyok változásának hatására.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Dorci19

2019. július 25.

Nagyon szeretem, intenzív fekete színe van még nap végén is. A nyári melegben sem mászik el, nem kopik. Én szeretem a hegyét szép vékony tustvonalat lehet vele húzni, igaz hogy biztos kéz kell hozzá. Tusvonal tanuláshoz gyakorlatlan kézzel nem ajánlom. Kétfázisú sminklemosóval pikk-pakk le lehet mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

EnyediF

2019. február 12.

Már a 4. tubust használom, és egyszerűen tökéletes. Egész nap a helyén marad, csak jókat tudok róla mondani. Mikor kezd kifogyni, a tubus nyakára szárad némi festék, amitől nehezebb vissza csavarni, de nem szárad ki.
Kicsit nehéz vele szép vonalat húzni, de én napi szinten használom, és meg lehet vele tanulni, sőt már más formulát nem is akarok kipróbálni.
Ár-érték arányban kiváló, hétköznapi sminkhez tényleg csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ár-érték arányban kiváló, hétköznapi sminkhez tényleg csodaszer

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, PEG-6

Dimethicone származék, mely a bőrön alkalmazva bársonyos, selymes érzetet ad. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint lágyító, emulgeáló és bőrkondícionáló hatású összetevő és felületaktív anyag. Caprylic / Capric Triglyceride-el együtt ABIL® Care 85 néven ismert, ami a gyártó leírása szerint O/W emulziójú kozmetikumokban olyan szilikon alapú emulgeálószert alkot, mely hosszan tartó semlyes érzetet biztosít a bőrnek, valamint átmeneti, de tartós bőrsimító hatással is bír.

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.