Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

• Ragyogást biztosító toll folyékony textúrával
  • Finoman csillámó pigmenteket tartalmaz
  • Precíz applikátor a könnyű felvitelhez

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szandricsek

2019. július 14.

Hallgatnom kellett volna az itteni véleményekre, de kellett egy highlighter, és ez akciós volt, beruháztam;) Pár használat után áttértem a Trend it up kontúrpalettás highlighterre. Mert ezt tekergethetem, alig jön, aztán plutty, mindenhova kenődik, de abból csak kevés kellene az arcomra. Amúgy kellemesen viselkedik a bőrön, szerethető a színe (Rose), illik a tónusaimhoz. Csak a használata borzalom. Nincs türelmem hozzá. Egy trükk: ha már hozzájutok a krémhez, az ujjammal v. másik kis ecsettel kenem fel a bőrömre. Nem használom szívesen az ecsetét, mert akkor tényleg vastag, ragadós a réteg. Utazásra elvinni jó lehet, de két út között pont beszárad, akkor meg már kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Arany színben vásároltam meg. Sajnos igaz amit az előttem szólok ítak, sokat kell tekergetni és mikor végre jön belőle, akkor nagyon sok. Nekem maga az állaga és a színe is nagyon tetszett. Highlighterként használam, amire nekem tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Kayla

2018. március 14.

Ez a termék minden egyes használatnál felidegesített engem, ezért végül a kukában landolt. A színe gyönyörű volt, de kb ez az egyetlen pozitívum, amit elmondhatok róla. Nem csak az első használatnál kell sokat tekergetni, hogy jöjjön belőle, hanem minden egyes alkalommal. És mikor végre megindul, kijön az összes addigi tekerésnyi termék egyszerre. Ráadásul valami vizes izé is társul hozzá. Azt hittem, talán romlottan vettem (mert volt már ilyenre példa), de a kommenteket olvasva látom, hogy mások is tapasztaltak ilyet. A doboz kupakját nehéz levenni és visszarakni. És felkenve a járomcsontra sem az igazi... Összecsomósodik, és kihozza a bőröm minden egyenetlenségét. A tartósságát sajnos nem tudom, mert sosem mertem huzamosabb ideig az arcomon hagyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

lenizsu

2018. március 11.

Szemhéjamon szeretem inkább használni, csillogó szemfesték alá. Ott bevált, highlighterként nem szeretem az ennyire fényes, fémes árnyalatokat. Az ecsetes applikátora botrányos. Nem is értem, hogy a fejlesztés során miért nem váltottak egy normál applikátorra, úgy szerintem sokkal jobban használható lenne a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

gothmarypoppins

2018. február 26.

A teszter szépen mutatott, de túl híg lötty jön belőle, pedig nem volt használva, tekerhetem bárhogy, nem jön a szép csillogó részből. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

hollyg

2018. február 25.

Kb. egy hónapja vásároltam a terméket, a boltban a teszter alapján nagyon szép színe volt. A színével, textúrájával elégedett vagyok, bár talán eldolgozni nem olyan könnyű. A kiszerelése azonban borzalmas, az első használatnál oké, hogy nem jött a tollból rögtön, gondoltam ez természetes de azóta is problémás a termék "kinyerése", hiába tekerem nem jön, aztán hirtelen megindul, akkor meg túl sok jön egyszerre. Pedig a krémes állag jó ötletnek tűnt....A kiszerelés miatt így négy pontot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Mano1234

2018. február 25.

A termékkel elégedett vagyok, szép a színe, nem csillámos,viszonylag tartósnak is mondható. De a kiszerelés valami borzalom, nem lehet normálisan adagolni, vagy semmi nem jön vagy túl sok, ez így pazarlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Judy1

2018. január 17.

Az első használatnál vigyázni kell. Nehezen indul meg, de utána nehezen áll meg. :D A champagne árnyalatot vettem meg, egy szép arany árnyalat. Elég óvatosan kell vele bánni, mert nagyon tömény, könnyen lehet túl sokat felvinni. Ki kell tapasztalni, mennyi mutat még belőle szépen. ezen kívül nagyon hamar szárad, gyorsan kell vele dolgozni. Összességében jó termék, csak meg kell tanulni használni, picit macerás, nálam ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

TimyeK

2017. szeptember 16.

Borzalom.... nem jött belőle... tekertem, tekertem vártam és semmi... egyszercsak elkezdett (kb. 10 perc után) folyni... de rengeteg, és először csak lé jött belőle. Csípte a bőrömet, ki is pirosodott, egyébként gyorsan szárad, csíkoz, semmi értelme nem volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Szép fénye van, nekem bevált. Nálam nem csíkozódott, csak gyorsan kell vele dolgozni és figyelni a mértékletességre! Szépen építhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.