Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,0 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:   3,0 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A fémesen csillogó folyékony fémet idézi. Kilenc árnyalat egyedi króm hatással rendkívül különleges, szemet gyönyörködtető felülettel. Maximális pigmentáció, finom textúra és intenzív színszórás jellemzi, exkluzív fekete csomagolásban.

csill87

2017. augusztus 19.

Huuuh ilyenem nekem is volt, de már kidobtam, mert egyik tulajdonságával sem voltam elégedett. Nagyon darabos volt az állaga, hullott a szemem alá, ahogy satíroztam, úgy tűnt el. Rég nem találkoztam ilyen rossz minőségű szemfestékkel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

tabi96

2017. augusztus 19.

Elég jó kis cucc.Ennyi pénzért megéri.Viszont nekem kicsit pereg,pergősebb a szokásosnál,a csomagolása is amiben van tiszta festék,ez elég lehervasztó számomra. A színek szépek(nekem 040 UNDER TREASURE van meg),viszont tartósságát tekintve nem a legjobb számomra még akkor se ha előtte primert használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

lidocain

2017. április 21.

Imádom ezt a szemhéjpúdert! Négy árnyalatban is megvan, (070 Gold Leaf Me, 080 Mauves Like Jagger, 090 Nougat It Right, 100 What Do You Sea?) mindegyiknek gyönyörűen néz ki a dobozban, és felkenve is, nekem szemhéjalappal elég tartós. Többségét leárazva vettem, nagyon örülök neki, hogy le tudtam rájuk csapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

babarc

2017. április 14.

Több szín is van belőle, és mind nagyon szép és tartós! Szállításkor sajnos mindegyik széttört, de hát az én bajom, hogy hordozgattam. Otthon még lehet őket használni így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Noncs

2017. március 26.

Kiárusításkor két árnyalatot is megvettem. Szépen pihmentáltak, nem porolnak. Alkalmi sminket szépen feldobják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Hilarie

2017. január 31.

Nekem a 020 Gold n' Roses árnyalatban van meg ez a szemhéjpúder. Gyönyörű színe van. Alkalmi sminkhez igazán jó, de a mindennapokban is használható - én egy kicsit felviszek belőle a mozgó szemhéj közepére, s ezzel egy kis csillogást viszek a sminkbe. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Dudu195

2017. január 9.

070 Gold Leaf Me- Ajándékba kaptam és nagyon nagyon szeretem. Ha bulizni megyek és erősebb sminket készítek, akkor szoktam használni. Nagyon tartós, volt hogy még reggel is fent volt egy része. Biztos hogy fogok még belőle más árnyalatokat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

bontovicsbarbi

2016. december 27.

Nagyon pigmentált, és gyönyörű színek közül lehet/lehetett választani. A 090-es Nougat It Right árnyalat van meg belőle. Jól lehet vele dolgozni, de kell alá alap, mert anélkül kopik rendesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

csarankoszandi

2016. november 12.

Nagyon pigmentált gyönyörű metál színek, azért veszt egy csillagot mert primer nélkül a szín maga nem marad sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

anna09

2016. szeptember 10.

A múltkor kifutó termékek keretében leárazva vettem meg a 030 we are the chamapagnes árnyalatot. Nagyon pigmentált, tényleg fémesen csillogó hatású, nem csak a tetején, ahogy néhány csalós olcsó festék csinálja! Ennek kicsit aranyos, barnás árnyalata van, nagyon szép magába, vagy az Essence csillogó palettájához kiegészítésként. Szeretem azt a palettát, de ennek sokkal erősebb a színe! Nem a leg olcsóbb de szerintem megéri, bár nem tartós (alap nélkül legalább is). Sajnálom, hogy bevonták az összes színnel együtt :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.