Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1589 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: goth.kriszti, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Nagy. Dús és gyönyörű pillák. Az új Luxury Lashes Dúsító Szempillaspirál három verzióban érkezik hozzánk: Ultra Fekete, Drámaian Dús és Vízálló változatokban. Mindhárom spirál exkluzív kasmír proteint tartalmaz, finom illatú és fényes fekete csomagolásban érkezik.  A különbség a spirálok keféiben van: az Ultra Fekete és a Vízálló változatú spirálok V alakú rost kefével rendelkeznek, a Dramatic Dúsító verzió csavaros rost ecsettel rendelkezik, hogy ezáltal biztosítsa a még dúsabb hatást. A Luxury Lashes szempillaspirál család egy professzionális termékcsalád, mely dús, gyönyörűen ívelt, tökéletesen definiált pillákat eredményez.

Kitty1234

2018. április 21.

Nagyon szép pillákat csinál, ezért sokszor használom. De előfordult már velem, hogy a vízálló verzióját használva, amikor víz érte a szememet, egyszerűen elfolyt a festék. Ez eléggé kellemetlen volt. Azóta vigyázok, hogy esős, vagy sírós eseményre még véletlenül se ezt tegyem fel. Újra venni valószínűleg nem fogom, de ha szép, dús pillákat akarok, például egy fotóhoz, vagy beltéri rendezvényre, szinte kivétel nélkül ezt használom. Ami a lemosását illeti, még nem találtam meg azt a sminklemosót, amivel teljesen el lehetne tüntetni. Mindegy hányszor törlöm át a szemem, reggelre mindig panda-foltos leszek. Sajnos. Még az elfolyó vízállóssal is így szoktam járni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

blondie0310

2018. április 18.

Szépen ívelt, telt, összetapadástól és csomóktól mentesen festi a pillákat. Nap végére is szépen marad.
Lusury Lashes Ultra Black, ezüst színű változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Lusury Lashes Ultra Black, ezüst színű változat.

Linuxo

2018. március 16.

Mind a három verzióját megvásároltam ennek a szempillaspirálnak. A vízálló vált be legjobban. Az igazi szerelem volt, eszméletlen szép pillákat varázsolt, és minden helyzetben helyt állt, nem kenődött, pergett stb. A másik kettő valahogy nem hozta ezt... Egyértelműen a vízállót fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

nkatika

2017. december 12.

Az arany színűt ki kellett, dobjam, egyszerűen sehogy sem lehetett használni. Összecsomagoltan vásároltam az ezüsttel. Vízállót nem használok, töri a pilláimat.
Nos. Az ezüst... Imádom, minden eddigi spirálom közül kiemelkedik, nem is értem, használtam már háromszor ennyibe kerülőt is, de ilyen szépen ívelt, telt és csomómentes pillákat eggyel sem tudtam produkálni egyszeri áthúzással! Igazi dívás pillantást is elő tudok csalni vele, eddig még ez ilyen egyszerűen sosem sikerült, csak ővele! Eltávolítása egyszerű, sima micivízzel - fájdalom- és sikamentesen. Nap végére is szépen marad rajtam, teljesen változatlanul a reggeli applikálásától kezdve. Bámulatos, saját szemmel kellett meggyőződnöm róla. Viszont a 3-4. alkalmazáskor egyszerűen kijött a belső gumigyűrű, ami a festék lehúzására hivatott, hogy szépen terüljön a kefén, feleslegtől mentesen. Fogalmam sincs, mihez fogok kezdeni vele, a szívem szakad érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

mimi99

2017. augusztus 30.

Az ultra fekete és a vízálló verzió van meg belőle. Nekem beváltak, már nagyon régóta használom őket, bár hajlamosak potyogni. Vigyázni kell vele, hogy le kell húzni a spirálról a festéket, mert hajlamos sokat felvenni.Viszont az illata mindent kárpótol. Valami fenséges, enyhe kókuszos beütéssel. Már ezért is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Normika

2017. augusztus 4.

Az ultra blacket használom pár hónapja. Elvagyok vele, az elején rengeteg terméket vitt fel a pilláimra, mára már egész vállalható lett. Nem életem terméke, hétköznapokra jobb híján elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Csilluska

2017. május 8.

Kb. fél éve vettem meg a Dramatic Volume verziót. A Better Than False Lashes-t akartam eredetileg (mivel az a kedvencem), de teljesen el volt fogyva (utólag tudtam meg, hogy kivonták a forgalomból), úgyhogy hirtelen kellett döntenem, mit vegyek helyette. Ami legelőször furcsa volt, az az illata, nem számítottam rá. Aztán a hatásával sem voltam megelégedve, nagyon gyengének tünt, de azért használtam, ha már megvettem, és bevallom, mostanra nagyon megszerettem! Most már szépen lehet vele dolgozni, hosszú és dús pillákat csinál, de sajnos nem ér a Better Than False Lashes nyomába, ezért csak 4 csillagot adok.

UPDATE
Nagyon sok festéket vesz fel, és nagyon könnyen csomósak és pókláb-szerüek lesznek tőle a pillâk. 1 csillagot levonok és biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

UPDATE

Betty8626

2017. április 19.

Szerencsém volt 2 db-ot kaptam egy áráért. A vízálló tényleg vízálló viszont a többi az csomósít és potyog

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

labathante

2017. április 2.

Nekem ez volt a második szempillaspirál ,amit a catrice-től megvásároltam és ez is csalódás volt. Nagyon könnyen becsomósodott a termék ,nem csinált szép pillákat ,nekem nem tetszett,ezt is ki kellett dobnom mert menthetetlen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

off06

2017. március 7.

Nekem az Ultra Black verzió van meg, és mondhatni szeretem. A keféje kicsit nagy, így aki a kisebb fejeket preferálja, az nem igazán fogja szeretni. Sok festéket vesz fel a kefe, viszont nem tapasztja össze a pillákat. Nem potyog, nem kenődik, de igazából semmi extrát nem tapasztaltam. A 4 csillagot megkapja, mert összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol