Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Utolsó simítás. Akár 6 órán keresztül tartó hatás az ajkak kiszárítása nélkül. Alapos fedés, mégis kellemesen könnyed érzés.

A textúra tökéletes matt ajkakat varázsol. Elérhető hét gyönyörű színárnyalatban a rózsafától a fukszián át a pirosig.

Catrice Ajakszínező '050 Fashion REDitorial'
Ár: 750 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Axelandra

2019. március 25.

A "Fashion Reditorial" fantázia nevűt kaptam baratnőmtől, a színe csoda rajtam, de egy forintot nem ér :D a számon kívűl már mindenem piros 1 órával indulás után, próbálom igazgatni, előtte radírozás, kontúrceruza stb de egyszerűen nem megy.. Pedig finom érzetet hagy maga után, nincs kellemetlen íze, csak picit szárít
HA csak egy picivel lenne élettel összeegyeztethetőbb, akkor jóban lennénk, így nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

danyadi77

2018. november 10.

Nagyon nem 6 órás. max. fél. A színt is nehezen választottam ki, nem mondanám, hogy a 7 olyan nagy választék. 20-as árnyalat, talán ezt hívják rózsafának.
Amúgy kellemes viselet, könnyű vele bánni, de ez a szín nem az a nagyon matt és ragaszkodó. Fedése jó, talán nem is szárít, csak hamar kopik..még talán hamarabb,mint egy átlagos rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

vivieeen1919

2018. augusztus 15.

A szinei miatt adok neki 2 csillagot. Krémes állagú kb 3 percet bír az ajkamon és vége.
Engem zavart is az ajkamon ez a krémes csomós valami..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Engem zavart is az ajkamon ez a krémes csomós valami..

hajnalkaeva

2018. augusztus 9.

Nagyjából 1 hónapja vásároltam a 02-es árnyalatban ,hússzínű , nem hivalkodó, kedvelem.Egy mozdulattal szép a színe, nem kell vele pepecselni , több rétegben felvinni, és túlzott precititást sem igényel, amolyan vezetés közben, piros lámpánál is használható kategória.
Idővel nekem kissé ráncosodik, nem csúnyán, de szárít. Ivást (ha óvatos vagyok) bírja, evést nyilván nem, de olyan szerintem nem is létezik.
Kiszerelése miatt könnyen kezelhető,ami nem tetszik benne, hogy többször jártam úgy, hogy leesett a teteje a táskámban, vagy kocsi tároló rekeszében... szerintem mindenki el tudja képzelni, hogy hogy nézett ki a táskám belseje és maga a rúzs is.
A legtöbb szín nagyon sötét. Én szívesen vennék ebből a formulából világosabb/élénkebb rózsaszíneket is, a sötéteket szerintem nagyobb odafigyeléssel kell felvinni.
A csomagolása miatt adok 3 *-ot kizárólag ,amúgy 4 lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

A csomagolása miatt adok 3 *-ot kizárólag ,amúgy 4 lenne.

katagali92

2018. július 19.

Szeretem ezt a rúzst, ajakszínezőt vagy bármi is legyen ez. :) Tartós, szép színei vannak és nem is szárít, egy kis ajakceruzával nekem több órát is kibír, ami maga a csoda. Egyet sajnálok, hogy nincs több színben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Andi888

2018. július 15.

Árához képest nagyon minőségi terméket kapunk. Szép, telt színek és nem szárít annyira. Nem olyan tartós, tehát napközben mindenképp magunkkal kell vinni és korrigálni. Én szájceruzával használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

AmandaAnonymus

2018. június 10.

Matt rúzshoz képest nem szárít annyira (mint pl NYX), krémes textúrája miatt viszont nem is annyira tartós. Én kontúrozok és alásatírozok, így kibírja evések között. Kellemes hordani, nem kukacosodik mikor újrakenem. Szépek a színei, bár ebből a palettából is hiányolok egy lazacos színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Dius89

2018. június 3.

A képen látható árnyalat van meg nekem is. A színét imádom, az állaga is jó illetve a kialakítása miatt könnyű felvinni. Viszont a 6 órán át tartó hatás valóban túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 3.

Kirakati babán igaz lehet, hogy 6 órát kibír, sőt, még többet is!
Nekem is a képen látható 020-as árnyalatban van meg, matt, de szerencsére nem túlságosan. Felkenve sajnos kicsit sötétebb rajtam az árnyalat, mint amit szeretnék, illetve mint amit a csomagolás alapján vártam, vagy az üzletben láttam. Ezt jegyezte meg talán Bebek is, magára vállalva, hogy benézte a színt...
Nem rossz, de persze nem is csodaszer, ezért az árért. Kb. ugyanannyit bír ki, mint általánosan a többi rúzsom, egynek elmegy és egy próbát megért.
És legalább nincs agyonparfümözött íze...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 3.

Kirakati babán igaz lehet, hogy 6 órát kibír, sőt, még többet is!
És legalább nincs agyonparfümözött íze...

drienn

2018. március 20.

A 40-es HibisKiss színű van meg, imádom a színét. A tartóssága átlagos, primer/alapozó kell alá, úgy egy kicsit tartósabb. Főleg a szájszélen kezd először kopni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.