Catrice

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2021. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online

A szemhéjpúder paletta 18 árnyalatú matt és fényes szemhéjpúdert tartalmaz, amelyek tökéletesen illenek egymáshoz és tökéletesen összeolvadnak. Alkalmasak egy lágyabb nappali megjelenés létrehozására, amely könnyedén frissíthető egy kifejezőbb esti sminkre.

thatscrazy

2022. január 23.

A csomagolása nagyon tetszett!
A felső sor beli csillám miatt tetszett meg igazán, de sajnos abban csalódnom kellett, mert nehéz az applikációja, nem tartós és mindenhova is tud kenődni.
A többi szín nagyon szép és szuperül kenhető, de sajnos a sok rózsaszínes árnyalattal nem tudok mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

A csomagolása nagyon tetszett!

Piko888

2021. szeptember 16.

Számomra kellemes meglepetések ezek a Huda "inspirálta" ;-) paletták a Catrice-től. Aki nem akar mindjárt 25ezret beruházni, annak tudom javasolni. Ennek a konkrét palettának nagyon szép, tavaszias, romantikus a színvilága. Cosette-tel egyetértek: nem kiemelkedő minőség, de drogériás viszonylatban szerintem megéri. Véleményem szerint jól pigmentáltak, könnyen satírozhatóak a színek. Tartósságuk hétköznapi sminkhez elfogadható, primerrel javítható. Nem fő szempont, de a megjelenés is szép, esztétikus.

(Off: A Revolution nekem ennél jóval gyatrább minőség gagyi csomagolásban és eleve nem szimpi, hogy ők aztán tényleg minden termékötletüket mástól lopják.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Cosette

2021. szeptember 12.

Szép, visszafogott rózsaszín paletta, drogériás viszonylatban elég jól eltalált. Meleg tonusú (világos) rózsaszínek és lilák vannak benne, egy narancssosabb árnyalattal. Vannak benne csillámosak, mattok és glitteresek is. Van egy préselt glitter és hozzá egy alap (utóbbiért nem vagyok oda). A színek építhetőek, szépek de nem egy high end paletta, valamint nincsenek benne annyira különleges színek. A catrice, essence és a revolution is adott ki szinte ugyan ilyen palettát. Ha valakinek nincs még egy hétköznapra is jól használható rózsaszín palettája, annak tökéletes (számomra viszont csak egy 4-ik rózsaszín paletta).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

vflora33

2021. május 23.

Nekem nagyon tetszik, a Huda Nude paletta másolata. A színek is elég tartósak, persze pár óra után fakulnak. Jó kis szemhéjfesték paletta :) Glamour napon szereztem be, 20% kedvezménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.