Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   drogériák, online

Hosszantartó, izzadásálló, erős fedésű, rendkívül könnyű textúrával. Egy csepp is elegendő a teljes fedés érdekében. A hialuronsavnak köszönhetően hidratáló hatású is.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bernadettu

2021. október 31.

A 2020-as adventi naptárban jutottam hozzá a Light Natural árnyalathoz, ami első ránézésre közel áll ahhoz, amit egyébként a Camouflage változatból használni szoktam de felkenve eléggé oxidálódik, jelentősen eltér a bőröm színétől. Emiatt jelenleg egy világosabb alapozóhoz szoktam hozzá keverni és úgy megfelelő árnyalatot tudok elérni, aminek örülök, mert nem kell kidobnom.
A pipettás adagolóját nem igazán szeretem, néhol működik, néhol nem. A fedése egyébként jó lenne de a pipetta és az oxidáció miatt nem valószínű, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

LiSha

2021. június 23.

Szépen mutat a bőrön, de a fedése nem a legjobb. Ami nagyon zavart, hogy oxidálóik, és ezzel használhatatlanná vált számomra.Ha ezt figyelembe veszed a színválasztás során, illetve nincsenek sötét karikáid vagy nagyobb bőrhibáid, akkor jó lehet, mert az állaga nagyon könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 23.

cshrs

2021. június 10.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Gyönyörűen fed mindent amit el szeretnék takarni, könnyen beleépül a bőrbe és nem mozog el. Leginkább csak szem alá használtam, de volt, hogy szinte alapozóként és úgyis megállta a helyét, de a szárazabb részeket a homlokomon kiemelte olyankor, bár mivel nem alapozó hivatalosan, így ezt nem tartom problémának. Viszont ez a pipettás kiszerelés amennyire tetszett az hd liquid alapozónál, na itt annyira nem. Valamiért nekem nem akar olyan könnyen működni, de megoldottam a használatot és így viszonylag kibékültünk. Egy kis idő után változik a színe az arcomon, így nem lett a kedvencem, de teljesen megértem, hogy miért szeretik olyan sokan ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

vikii088

2021. március 22.

Eddig a camouflage korrektort használtam évekig és azt hittem nem találok annál jobbat, aztán jött a one drop. Számomra tökéletes, kicsit vizesebb állagú, de szivaccsal nagyon szépen el lehet dolgozni. Tényleg elég belőle akár 1 csepp is, a sötét szem alatti karikákat gyönyörűen kivilágosítja, kinyitja a tekintetet. Csak ajánlani tudom annak, aki még nem próbálta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

v.sara

2021. március 7.

Nem fényes, kevés is nagyon jól fed, nem feltűnő a bőrön, szép végeredmény. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Anita1978

2021. február 17.

Imádom!Gyönyörűen, és láthatatlanul olvad a szemem alá, szépen fed, nem ül bele, nem szárít..na és még hialuronos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

d.anett89

2020. december 28.

Az adventi kalendárium által van lehetőségem kipróbálni. Pontosabban a 055 Light Natural árnyalatban.
Nagyon könnyű eldolgozni. Nem kell belőle sok (nekem), nem folyik el. Biztosan beszerzek még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

habostorta

2020. november 19.

Már egy ideje csak ezt használom. BB krém után szoktam 1-2 cseppet felvinni, ha épp van problémásabb terület, meg a szemem alá. Szuper fedése van, nem szárít, és tényleg weightless. Mivel nagyon keveset kell belőle használni, így ez a pici mennyiség is nagyon sokáig elég. Nekem nem oxidálódik, és az a terület ahova felkerül egész nap matt marad (púder ide vagy oda.) 3x vettem újra, egy ideig nem is tervezek mást venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

Legadema

2020. október 5.

Már egy ideje meg van, de mivel mostanában beszereztem pár újdonságot, ezért ritkán használom.
Ezért is tudom azt mondani, hogy ez egy igen jó termék.
Valójában én alapozónak használom, de igy is pár csepp elég az egész arcomra.
Nekem egyáltalán nem oxidálódik (003 PORCELAIN).
Fedése nekem nagyon jó.
Kicsit matt a finishe de mégis természetes az összhatás.
Egésznap fent maradt az arcomon, úgyis hogy se púdert, se fixáló sprayt nem használtam.
Néha elgondolkodok azon, hogy ha van ennyire jó termék pár ezer forintért akkor érdemes-e kiadni tízezreket a luxus márkák sminktermékeiért🤔.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Ezért is tudom azt mondani, hogy ez egy igen jó termék.
Valójában én alapozónak használom, de igy is pár csepp elég az egész arcomra.
Nekem egyáltalán nem oxidálódik (003 PORCELAIN).
Fedése nekem nagyon jó.
Kicsit matt a finishe de mégis természetes az összhatás.

rozsaanna

2020. szeptember 8.

Update: nagyon oxidálódik, már pár óra elteltével is. :( A fedése még mindig kedvenc, de az előbb említett miatt -1*

Számomra tökéletes. Elfedi a hibákat és a sötét karikákat, nem vettem észre, hogy oxidálódna, ráadásul nap végéig fönt van az arcomon. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag