Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Hosszantartó, izzadásálló, erős fedésű, rendkívül könnyű textúrával. Egy csepp is elegendő a teljes fedés érdekében. A hialuronsavnak köszönhetően hidratáló hatású is.

Vegán

Ár: 750 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyesen, vagy posta/foxi +postaktg.
Ár: 700 , Eladó: Arctickiss
Állapot: Kevés hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: utalással, posta, foxpost

i.napcsi

2020. július 24.

Nagyon megéri nem csak az árát,jó minőségű nem szárít de azért száraz bőrre kell alá a hidratálás szem körül!Egyeltalán nem oxidálódik ahogy itt páran írják szerintem rossz árnyalatot választanak vagy valamit rosszul kombinálnak!Kevertem már hozzá fényvédőhöz pár cseppet hogy a fehéres beütést eltüntessem,nagyon jól elkeveredett és szinte láthatatlan lett az egész-plusz szebb hatású lett a bőröm!Érdemes kipróbálni és tartani otthon egyet sok mindenre jó lehet!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 24.

vmarti

2020. július 24.

Nagyon szeretem ezt a korrektort,bár én az alapozómba cseppentve használom és nem direktbe teszem a szemem alá, mert úgy biztos szárítana, így is oda kell figyelnem hogy rendesen alá legyen hidratálva. A fedése közepes-erős (hétköznapi erős).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Pocokkiralylany

2020. július 19.

A legjobb korrektor amit hosszú idő óta csak találtam! Szépen fedi a karikakat és a pati nyomokat amik sajnos nekem az államon ki-kijönnek. Nem szarit és tartós, és ami a legjobb, hogy más termékektől mindig kipattogtam és több bajom lett mint hasznom a viselesukbol, viszont ezt csodasan bírja a bőröm. Nagyon kevés kell egyszerre, és nagyon sokáig bírja. Már harmadjára veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

vikimaja

2020. június 4.

Nagyon csúnyán besárgul pár óra után, ezért nagyon ritkán használom. Egyébként szépen fed és könnyen el lehet dolgozni. Imádom a Catrice matt üvegeit, szép, igényes a csomagolása. A pipettás adagolóvap könnyen fel lehet vinni annyit, amennyi szükséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

livia0

2020. június 3.

Fél éve van meg, mindennapos használatban van és még mindig van benne!!! A színe, állaga, tartóssága tökéletes. Fixálás után napközben észrevenni hogy kicsit beleül a szem alatti ráncokba, viszont alapozó csere is szükségeltetik, valószínű nem passzolnak össze.
A pipettája nagyon praktikus és hiába a 7ml, rengeteg használatra elég. Újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Divuska

2020. április 27.

Legjobb korrektor amivel valaha találkoztam. Szépen fed. Tartós. Újravenném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Legjobb korrektor amivel valaha találkoztam. Szépen fed. Tartós. Újravenném!

Ziza

2020. április 21.

Jó ideje ezt a korrektort használom. Szeretem mert nem ül be a ráncokba, elfogadhatóan fed annak ellenére, hogy nagyon lilás a szemem alatt, pár csepp elég belőle, könnyen eldolgozható és nap végéig a helyén marad. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

felicitas

2020. április 7.

Pozitívum:
- nem ül be a ráncokba
- szépen fed.
Negatívum:
- A kapható legsötétebbet használtam az ősszel, télen, nyárra nem találnék árnyalatot. Bár elméletileg van belőle sötétebb is.
- Kiemeli a száraz részeket, főleg az orrom körül. Bármennyire is hámlasztottam és hidratált a bőröm.
- A szempillaspirálom mindig rákenődott, valahogy oldja.

Ha találnék sötétebbet itthon, lehet hogy kipróbálnám nyáron. Így az én száraz bőrömre nem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Pozitívum:
- nem ül be a ráncokba
- szépen fed.
Negatívum:
- A szempillaspirálom mindig rákenődott, valahogy oldja.

Lili2109

2020. február 15.

Nagyon oxidálódik :( pedig jó lenne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

Nagyon oxidálódik :( pedig jó lenne

rozsaanna

2020. január 12.

Számomra tökéletes. Elfedi a hibákat és a sötét karikákat, nem vettem észre, hogy oxidálódna, ráadásul nap végéig fönt van az arcomon. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag