Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Hosszantartó, izzadásálló, erős fedésű, rendkívül könnyű textúrával. Egy csepp is elegendő a teljes fedés érdekében. A hialuronsavnak köszönhetően hidratáló hatású is.

Vegán

Ár: 1000 ft , Eladó: makeupbydeszti
Állapot: Csak swatcholt, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással , foxpost vagy posta
Ár: 750 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Bp, fizetés: Személyesen, vagy posta/foxi +postaktg.
Lili2109

2020. február 15.

Nagyon oxidálódik :( pedig jó lenne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 15.

Nagyon oxidálódik :( pedig jó lenne

rozsaanna

2020. január 12.

Számomra tökéletes. Elfedi a hibákat és a sötét karikákat, nem vettem észre, hogy oxidálódna, ráadásul nap végéig fönt van az arcomon. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

szabo123

2020. január 9.

Az ugyan ilyen alapozóval használom. Belenéztem a tükörbe és egy csodálatos összképet láttam. Jó a fedése, bár oxidálódik, a legvilágosabb árnyalatot választottam, pont azért mert olvastam a véleményeket. Egy kicsit beül, de nem idegesítő módon. Szerintem nagyon sokáig elég lesz. Oxidáció és a minimális beülés miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Dia98

2019. december 20.

A Catrice HD liquid coverage alapozóra használok a szememhez 1-1 cseppet, szép a fedése, nem oxidálódik, szépen egyezik az alapozó színével. Eddig ez az első korrektorom, ami (persze primerrel) nem ül be a pici ráncokba, sem a szem alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

ancsi0824

2019. október 23.

Nagyon szépen fed. Alapozó vagy BB krém alá teljesen megfelelő. Ára miatt biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Berberis

2019. október 11.

Lassan fél éve használom és nagyon szeretem. Az első olyan korrektorom, ami nem ül bele a szem alatti ráncaimba és egész nap szépen fent marad anélkül, hogy szárítaná a szemem alatti bőrt. Egyetlen tulajdonsága, amibe ha nagyon akarok, bele tudok kötni, az a fedése, ez lehetne kicsit erősebb, de hozzá kell tegyem, nekem elég erős karikáim vannak. A csomagolását is szeretem és tényleg nagyon kevés is elég belőle, de ezt is könnyű kiadagolni. Összességében jelenleg abszolút kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Sose találtam még alapozót, ami az én tökéletes színem lett volna (nyáron sem szoktam napozni, úgyhogy nem változik a színem) aztán egyszer találomra megvettem a 010 light beige színt ebből, hátha, annak ellenére, hogy korrektor. Hát megtaláltam végre a tökéletes színem. Nagyon jó fedése van, ha úgy akarja az ember, én egy szivaccsal viszem fel így egy kicsit lightosabb a fedése, de alapozónak tökéletes. Az ára is teljesen normális, sőt szerintem olcsónak is lehet számítani, ahhoz képest, hogy mennyi van benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Kuro

2019. szeptember 19.

nagyon szépen pigmentált, szupertartós, és jól fed. egy csepp elég az egész arcomra.
viszont a legvilágosabb árnyalat is sötétre oxidálódik.
sajnos még így sem tudom lepontozni, túl jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

viszont a legvilágosabb árnyalat is sötétre oxidálódik.
sajnos még így sem tudom lepontozni, túl jól sikerült.

bgabryellla

2019. augusztus 19.

Először kicsit féltem a vizes állagától, viszont szuperjól pigmentált jó kis fedést ad. Legalábbis pont annyit, amennyi a szemem alá szüksèges. Nem ül bele a kis ráncokba, szerintem nagyon jó kis termék. Az sem hátrány, hogy nagyooon sokáig elég lesz ez a kis üvegcse, ugyanis tényleg 1 fél kis cseppel kifestem mindkét szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Vicus

2019. augusztus 3.

Tényleg picit oxidálódik, ennyit a negatívumokról. Amúgy nagyon szeretem, mert ezzel kevésbé fordul elő creasing a szemem alatt, mint az eddigi applikátoros korrektorokkal. Sokkal hígabb, de mégis sokkal kevesebb kell belőle, mert nagyon jól fed, így irtó lassan fogy. Problémás területeken sokkal könnyebb eldolgozni, mint egy krémesebb terméket. Szoktam keverni alapozóval is világosítás érdekében, növeli így a fedést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag