Catrice

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2016. január 31.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A fényvisszaverő pigmenteknek köszönhetően sima és ragyogó marad az arc akár 18 órán át. Az olajmentes formula könnyed viselet a bőrön. Közepes fedésű. Csiszolt üvegben, pumpás adagolóval

5 árnyalatban kapható.

korale0627

2017. január 1.

Legjobb alapozó amit valaha használtam, tökéletesen elfedi a bőrhibákat, tartós, nincs maszkhatása. Nagyon sajnálom hogy kivonták. Tuti újra vettem volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

CoffeeAndSugar

2016. december 1.

Nem volt még catrice alapozóm de mivel akciós volt ezért gondolom kipróbálom. Erős fedése van, és viszonylag tartós is:) Nehezen találok alapozót magamnak a világos bőrszínem miatt, de ebből a fajtából találtam, szóval ennek nagyon örülök. Nem tudom lehet e még kapni, mert legutóbb megnéztem a catrice állványon és nem találtam már ilyet. Kár:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

CoCoaPowder2

2016. november 30.

Nem szoktam Catrice alapozót venni, mert sajnos kevés árnyalat szokott lenni az alapozóikból, de ebből sikerült találnom egyet, ami az én bőrszínemhez is passzol. Meg vagyok vele elégedve, hihetetlenül jól fed, és a textúrája is megfelelő. Mivel annyira nem folyékony, ezért jól el kell dolgozni, így szép, természetes hatást lehet vele elérni. Egyszer kenem fel naponta, és az estig kitart, talán picit kopik nap közben, de igen minimális:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Anna0604

2016. június 17.

Anno 690 Ft-ért vettem, mert kifutó termék volt. Kár, hogy nem tankoltam fel belőle! :( A 010-es Sand Beige árnyalat tökéletesen passzolt a bőrszínemhez. Elég jó fedése volt, voltak napok amikor szem alatti korrektor nélkül viseltem, pedig elég karikásak a szemeim. Nálam kibírt egy egész napot, egyenletesen kopott picit. Bár az árnyalat neve sárgás alaptónusra utal, inkább szürkés-rózsaszínes. Emiatt a tulajdonsága miatt nem találtam még hozzá hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

DorciStark

2016. április 26.

Én az első 3 hét használatakor úgy voltam hogy éjjen megtaláltam a nekem való alapozót.Fedése nagyon jó volt de éreztem egy minimális zsírosságot, viszont észrevehető volt nálam hogy 3-4 óra után mintha maszk lenne rajtam.180°-os fordulatot vett a dolog.Mivel az arcom zsíros és pattanásos ezért elsőre megfogott, hogy olajmentes!Na de egy komedogén összetevőjű kozmetikumról beszélünk és illatanyaggal is teli van nyomva, ami ugye bár pattanásásóknak egyáltalán nem ajánlott és a hatása hát nálam nem maradt el. "Mondhatni azzal a krémmel fedtem el az archibáim és pattanásaim ami okozta!!"
Aki nem szenved semmiféle bőrérzékenységgel és a mitesszerekkel annak 100%-ban ajánlom hiszen nekem is az elején szuperált és használnám most is hanem lett volna következménye! Aki viszont olyan mint én hogy megkel válogatnia mit vesz az arcára annak sajnos legyen tabu ez a termék.
Hezitáltam nagyon hány csillagot is adjak, és sajnos 2 kap tőlem csak. Az árát nem mondanám amúgy sem kedvezőnek. Nálam megérte volna az árát csak oldja meg a problémám, de így nem. Akinek meg nincs bőrérzékenysége talál olcsóbbat is szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

magyaredina

2016. április 20.

Nagyon szerettem!
Tökéletesen fedett, jó árnyalatot sikerült választanom.
Az ára, akkor nevetséges volt mert le volt árazva, de feltételezem amúgy sem volt nagyon drága.
Újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Nagyon szerettem!
Tökéletesen fedett, jó árnyalatot sikerült választanom.
Újra venném.

eszti98

2016. február 24.

A kifuttatásakor vettem meg 690 Ft-ért éltem első alapozójaként. Csodálom azóta is, hogy egyből eltaláltam a megfelelő színt (Rosy Beige). Mivel nincs viszonyítási alapom egyelőre, a tartósságával és a fedésével abszolút meg vagyok elégedve. Szerintem a hatása is természetes, sokkal egységesebb az arcbőröm :) a kiszerelése fenomenális, tetszik, hogy mindig látom, hogy mennyi van benne és az adagolója telitalálat. Ha elfogy, biztos hogy megint Catrice alapozót veszek :)

Up: Mióta megvan a Rimmel Lasting Finish 25h alapozója azóta hozzá sem nyúltam. Annak jobban passzol a színe és szerintem jobb a fedése. Levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

szivecske

2016. február 24.

Se nem jó, se nem rossz.... szépen fed, apró bőrhibákat is, de hamar átfénylik, ami eléggé zavar... az árnyalattal mellélőttem, ezért csak télen jó vagy kora tavasszal, amikor még nem barnul le a bőröm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Nyufusz

2016. február 13.

Nagyon szeretem főleg télen használom a sűrűbb állaga miatt. Pont jó a szine tartós és jól fed az árához képest !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Misa

2016. január 18.

Világos bőrűeknek, illatanyagokra érzékenyeknek sajnos nem tudom ajánlani. Meg másnak se nagyon.
Elképesztően erős szaga van - mielőtt megveszed, mindenképp próbáld ki a tesztert, hogy akarod-e egész nap ezt az illatot a bőrödön.
Erősen oxidálódik, és cselesen - az, hogy egy eldolgozatlan határvonalú maszkot viselsz, majd csak húsz perccel a sminkelés után derül ki, a kocsiban, amikor már túl késő.
Zsírosít ott, ahol zsírosodásra hajlamos a bőröd - úgy egy órával a sminkelés után már egy eldolgozatlan határvolnalú, zsírosan fénylő maszkot fogsz viselni.
Elmászkál rajta a pirosító vagy a bronzosító, de nincs ok aggodalomra, mert csak párszor kell az arcodhoz érned vagy telefonálnod, és az egész lekopik. Bónusz: nem egyenletesen, hanem foltokban, hogy legyen egy kis izgalom is a dologban.
Úgy nagyjából az üveg egyötödét használtam el. Azt tervezem, hogy rituálisan keretek között fogom kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Alkoholok: Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Isododecane, Ethylhexyl Palmitate, Isohexadecane, Hydrogenated Castor Oil, Stearoxy Dimethicone, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Stearic Acid, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Oleate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Caprylyl Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Phenethyl Alcohol, Sorbitan Oleate, Dipropylene Glycol, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate

Csersav. A szőlőcukor galluszsavval alkotott észtere. Összehúzó, vérzéscsillapító, sebgyógyulást segítő vegyület. Paula Begoun szerint erős antioxidáns, aminek lehetséges, hogy még rálkellenes hatása is van.