Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A primerek nélkülözhetetlen alapjai egy professzionális sminknek amelyekkel selymesen puha, sima és üde eredményt érhetünk el. A hidratáló formula biztosítja a tökéletes alapot mindenféle sminknek. Fényvisszaverő gyöngyházfényű pigmenteket tartalmaz, elfedi a bőr szabálytalanságait, a pórusokat, látványos különbséget létrehozva ezzel.

little.shana

2017. április 24.

Nekem őszintén nem használt semmit. Kellemes volt az illata és az állaga, de nem éreztem úgy, hogy szebb vagy tartósabb lenne tőle a sminkem. Összességében felesleges volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Kicsién

2014. július 14.

Sajnálom,hogy már nem gyártják,mert nagyon jó kis primer volt.Nekem nagyon jól kitöltötte a pórusaimat.Az illata pedig valami mennyei,mint valami édes süti :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

Hoagirl

2014. január 22.

Nagyon akciósan vettem (ha jól emlékszem 250 Ft-ért) a Rossmannban még tavaly november környékén, azóta használom és nagyon megszerettem. Nem használom egész arcra, mert csak a szememet szoktam sminkelni, úgyhogy a korrektor és szemhéjpúder alá szoktam felvinni. Csodaszép mikrocsillámok vannak benne, egyszerűen mesés, kellemes, vizes állagú a kence, könnyű nagyon a felvitele. A csőrös tubusból könnyű az adagolás és higiénikus is a használata. Én úgy vettem észre hogy a korrektor szebben eldolgozható rajta, még a Catrice: Camouflage korrektora, ami azért meglehetősen sűrű textúrájú, az is csodásan siklik rajta, nem ül be a ráncokba, és egészében véve szebb fényt ad a kezelt felületnek vagy hogy is mondjam... És az illata.... jajjjjjjjjjj hát azt imádom a legjobban! Minden reggel jó kedvem lesz tőle, és sokáig érezni lehet még szerencsére. Nyami. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

makeuplover20

2014. január 12.

Ugyanaz a tapasztalatom mint Sabinilla-nak. Szépen kitölti a pórusokat,a bőr selymes lesz,az alapozó szépen terül rajta..de valami mégsem stimmel.. Szintén vörös dudorok,pattanás kezdeti állapota keletkezik..Primer nélkül meg semmi.. szóval nemtudom.. lehet a parfüm adalékban van a hiba.. akinek nem érzékeny a bőre annak megfelelő lehet.A tudása 5 csillag,de mivel számomra használhatatlan ezért csak 3..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Sabinilla

2013. szeptember 7.

Ez az első primerem, az Ultimate Moisturize alapozóval együtt vettem meg. Alig vártam, hogy kipróbálhassam másnap reggel, bár akkor még a kánikula utolsó napjat élte. Finom az illata, finom az állaga, a gyöngyházfény pigmentek különösen széppé varázsolják a bőrt, és az alapozó és szépen terül rajta. Azonban az én bőröm vmelyik összetevőjével nagyon nincs kibékülve, ha két nap használom egymás után, akkor reggelre csúnya piros dudorok lesznek az arcomon, melyek sokáig megmaradnak. Ha az alapozót ha primer nélkül használom, ilyet sosem tapasztalok, szóval ebben a kis tubusban van a hiba. Kár , mert nagyon szerettem volna szeretni, így csak 2,5*:-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 7.

SzilviAnna

2013. augusztus 18.

Tökéletes!!! Illata remek, én csak a szememre használom, de ha felkenem reggel a sminket akkor az estére is ugyan úgy néz ki. Szóval csak ajánlani tudom!
Annyi kis hibát észleltem, hogy nálam néha éget amikor felkenem.
Leárazva vettem a rossmannban 699-ért. Azóta nézem hátha van még belőle, feltétlenül fogok belőle beszerezni újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Annyi kis hibát észleltem, hogy nálam néha éget amikor felkenem.

x

2013. augusztus 16.

Nagyon tetszenek az összetevői, a "fényvisszaverő gyöngyházfényű pigmentek" meg pont az, amivel engem kilóra meg lehet venni :D a Rossmannban 699 Ft volt, de többet is simán megérne. Kezdek Catrice rajongó lenni, nagyon stabilan jó tapasztalataim vannak a márkával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

laszlo.noemi

2013. augusztus 5.

Tegnap vettem akciósan a Müllerben, 699 Ft-ért. Ahogy már leírták, tényleg szebb az alapozó eloszlatása az arcbőrön, az illata nekem barackos. Ami még tetszik rajta, hogy -bár amikor kinyomtam a tubusból a terméket, világos volt-nem látszik, hogy rajtam van, mivel illeszkedett a bőrömhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

cila

2013. június 24.

Én eddig csak a szemhéjamra használom, szemhéjalapozó alá.Nagyon jó,a szemsmink a helyén marad.Szép, selymes kinézetű utána.A teljes arcra csak azért nem rakok,mert nem akarom ezzel is terhelni az egész arcbőrt.Oda bb kerül.Nálam ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 24.

ritus91

2013. június 12.

Nekem ez az első primerem,de nagyon örülök h rászántam magam hogy megvegyem :) Sokkal szebben el tudom dolgozni az alapozót, nem ül bele a pórusaimba :) Könnyű állaga van és azt adja amit ígér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.