Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Minimalizálja a nem kívánt fényt
  • Láthatóan finomítja a pórusokat
  • A primer használatával az alapozó tartósabb

Vegán

Ár: 1000 , Eladó: Halcyon
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten. Fizetés készpénzzel vagy utalással átadásakor.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HNiki2001

2020. október 2.

Nekem ez a termék nagyon nem tetszett.A matt hatás nem maradt meg, az illatával egyáltalán nem vagyok kibékülve valamint az arcomon sem hagyott jó érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

Dorotii66

2020. október 1.

Nálam a “keep me matt” hatás elmaradt, maximum egy órát bír és már kenyeret lehetne kenni az arcommal, olyan zsíros. A sminket tartósabbá teszi valamennyire, de nem vagyok lenyűgözve tőle. Elhasználom, de soha többet még egy ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

Gabriella111111

2020. július 19.

Jó jó mattítani mattít, viszont nem bír egy egész napot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Jó jó mattítani mattít, viszont nem bír egy egész napot

Sosann

2020. július 12.

Szerintem már bő másfél,-egy éve használom ezt a primert. Nem egy csodaszer, de nem találtam még jobbat, hiába próbáltam mást is. Kombinált bőröm van, a zsíros részek a nap végére már átfénylenek, de nem túlzottan és ez sokban függ attól is, hogy előtte milyen módon ápoltam az arcomat és milyen fixálót használtam. Hidratálja a bőrt egy kicsit, nem büdös, de nincs is teletolva illatszerekkel, szóval nem irritálja a bőrömet. A sminkem tartósságában úgy érzem tud segíteni, de pórursaim nem tűnnek kisebbnek tőle, talán ez az egyetlen amit ennek a rovására felírhatnék. Nagyon problémás arcbőröm van, így szerintem ez egy egyszerűbb, normál bőrnek simán beválhat, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Hugee93

2020. május 25.

Olyan vegyesek az érzéseim ezzel a primerrel. Néha olyan, mintha egységesítené a bőröm, néha meg olyan mintha kiütéseim lennének tőle.. nem is használom, csak nagyon ritkán, szerintem elfogyni sosem fog. A sminket fixálja az tagadhatatlan, emiatt a 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

vikt0ria

2020. május 6.

szívem szerint 3,5 csillagot adnék rá. nincs vele semmibaj, az én bőrömön nincs semmilyen wow hatása, viszont rosszabbá sem teszi, ezért elhasználgatom. amit kifejezetten szeretek benne, hogy az alapozómat és korrektoromat a szemem sarkában nagyon szépen el tudom dolgozni szivacs segítségével, amit ennek a primernek tudok be. ezelőtt kicsit szárazabb “darabosabb” volt, viszont amióta ezt használom, szép sima az a terület. catrice alapozót és korrektort használok, nyilván ugyanazon márka termékei jól működnek egymással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

mlnda

2020. április 1.

Eleg reg nem nyultam mar hozza...
Ma unalmamban tettem vele egy kiserletet: a fel arcomra felkentem, raalapoztam, a masik oldalra csak alapoztam (Catrice alapozoval).
Erdekes dolgot vettem eszre. A primer nelkuli oldalon par oran belul megjelentek a mimikai rancok, eleg szepen kiemelte oket az alapozas; a primeres oldalon semmilyen nyoma nincs a rancaimnak. :O
Fura, mert eddig ugy gondoltam, hogy ez a primer bizony egyenlo a semmivel. Ugyanolyan vele a smink, mint nelkule. De a mai kiserlet utan mar azt hiszem, kicsi hatasa azert megis van- bar nem az, amit vartam. Mattitast, porusosszehuzast en nem tapasztaltam egyaltalan.
A picike rancok palastolasa miatt kap plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Eleg reg nem nyultam mar hozza...
A picike rancok palastolasa miatt kap plusz egy csillagot.

DianaR

2020. január 28.

Nekem sajnos nem jött be, sem az illat, sem a tartóssága. Nem volt viszont dràga így 2 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Dorinnaa

2019. november 26.

Mindennap használom Catrice alapozóval jól illik. Matt hatást, és pórus összehúzást nem nagyon vettem észre. Alapnak jó, tovább tart a smink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Kriszta1988

2019. november 19.

Talán még ez az egy csillag is sok. Nem finomítja a pórusokat, nem mattít, nem lesz tartósabb a smink tőle. Nálam a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1