Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2014. január 10.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ár: 650 Ft , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Újpest, Àrpád híd környéke , fizetés: Személyes átvétel, fox, posta
Dorinnaa

2019. november 26.

Mindennap használom Catrice alapozóval jól illik. Matt hatást, és pórus összehúzást nem nagyon vettem észre. Alapnak jó, tovább tart a smink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Kriszta1988

2019. november 19.

Talán még ez az egy csillag is sok. Nem finomítja a pórusokat, nem mattít, nem lesz tartósabb a smink tőle. Nálam a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

barbarabor

2019. november 7.

Egyszer vásárlós termék. Már kifogyott, de nem szerettem. Hamar száradt, így nehéz volt vele dolgozni és sokat kellett belőle felvinni. A "keep me matt"-ról annyit, hogy maximum az első 2 óráig bírta. Még a smink sem tartósabb tőle, nem több egy normál kategóriás arckrémnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

Bolyka

2019. november 5.

Nem tudom, annyi a jó benne, hogy nem ül bele az arcomba az alapozó, viszont nem egy nagy szám. Porus osszehuzo, mattito hatásáról semmit se tudok mondani mert szerintem azt nem nagyon csinálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

zsofi017

2019. november 1.

Semmi extra, de sminkalapnak nagyjából jó és ha jobban belegondolunk kb ez a dolga. (néha arckrém helyett is ezt használom) Csak ígér mattítást és pórusösszehúzást... hát, ezt nem tudnám megmondani. A mattítás része többé-kevésbé igaz... De inkább csak a púder marad meg rajta tovább, nem a termék végez mattítást. Nem minden alapozóval van jóban, valamikor kukacosodik. De nem venném újra, olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

96viktoria

2019. szeptember 27.

Hát én ennek a catrice primernek sem látom értelmét...az eg világon semmilyen hatását nem vettem észre és még ráadásul pattanásokat is okozott nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Gerda0131

2019. július 18.

Szeretem. Szinte minden nap használom de hatását nem látom. Viszont alapként Nagyon jó. Helyén tartja az alapozót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

dzsuday

2019. július 13.

Sajnos csalodas volt. Elsosorban a mattito hatasa miatt probaltam ki, de nem tapasztaltam semmi ilyesmi hatast.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

98SzAnDi19

2019. július 7.

Talán tartósabb tőle a smink, de a pórus összehúzó és matító hatását nem érzékeltem. Néhány használat után bepirosodott tőle a bőröm és kis pattanásokat is okozott, ahányszor felkentem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

ggrrll

2019. június 19.

Nekem tetszik, szerintem szépen végzi a dolgát! Az alapozót is a helyén tartja. Napi szinten használom, és sokáig kitart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1