Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: classycat, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Minimalizálja a nem kívánt fényt
  • Láthatóan finomítja a pórusokat
  • A primer használatával az alapozó tartósabb

Vegán

AudrinaMiller

2022. április 20.

Nem sok haszna van az alapozó alatt, talán csak annyi, hogy nehezebben kenődik el az alapozó (Catrice HD Liquid Coverage alapozót használok), és jobban tapad egy kicsivel (motorozáshoz szoktam használni, mert a bukósisak nem szedi le annyira az alapozót ha ezt a primert is használom), amúgy egy idő után ugyanúgy fénylik az arcom tőle, mint nélküle. Az biztos, hogy ráfrissíteni nem kell az arcomra, ha ezt is használom, mert akkor már nagyon maszkos hatást kelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

NettiKadar

2022. február 19.

Egyik ígéretét sem tapasztaltam sajnos, pont olyan a sminkem vele, mint nélküle, de irritációt sem okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

Reni666

2021. december 26.

Nem a legjobb ,de nem is rossz .
Nekem kevésbé tette láthatóva a pórusokat.
Jó rá sminkelni ,matt lett az eredmény .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Nem a legjobb ,de nem is rossz .
Nekem kevésbé tette láthatóva a pórusokat.
Jó rá sminkelni ,matt lett az eredmény .

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

A pórusaimat nagyon minimálisan fedte el, de a mattítás egyáltalán nem valósult meg. Mintha egy semmilyen arckrémet kentem volna magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Teokleia

2021. július 20.

Nekem kiválóan bevált. Az esküvőmön viseltem Maybelline alapozóval és púderrel, illetve S-He fixáló spray-vel, majd azóta Catrice True Skin alapozóval. Szépen mattított, enyhén ragacsos, kényelmes alapot adott, szépen belesimul az alapozó. Valószínűleg nem egy csoda, de nekem elég volt egy meleg nyári napon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

mlexa

2021. július 16.

Sajnos nálam többet árt, mint használ. Szörnyen mutat rajtam az alapból gyönyörű alapozó, ha ezt alárakom. Több alapozóval is kipróbáltam, mindegyikkel így viselkedett. Átütnek a pórusaim az alapozón ezzel. Kicsit sem lesz tartósabb, vagy tovább mattabb az eredmény. Nem ajánlom, pénzkidobás! Ettől a Bioderma pore refiner terméke 100* jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Yvaine

2021. február 22.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. De sajnos számomra kb annyit ér, amennyibe kerül...szóval nem sokat.
Komolyan semmi változást nem tapasztaltam. Talán (talán...), mikor felkentem azzal a lendülettel mintha kicsit mattított volna. Aztán megy rá a smink, és igazából minden ugyanolyan mint nélküle :D Pedig amit vártam tőle, az pont a mattító hatás lett volna, mert T vonalban kicsit kifényesedik az én arcbőröm is egy idő után. Ebben semmit nem segített, sem az egységesebb összhatásban (habár nincs extrém problémás arcbőröm). Azért akkor is, egy picit többet vártam a semminél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

KataBardos

2021. február 3.

Nyáron arckrém helyett is szuper a vegyes, zsírosodó bőrömre. Télen hidratáló, ez a primer, és ezen a kombón megmarad szépen az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Fanncsi05

2020. november 9.

Nem rossz, hosszabban fenntartja a sminket 2-3 órával tovább. Tetszik, hogy kissé ragacsos mert úgy érzem, hogy így jobban beletapad az alapozó. Megéri kipróbálni mert ár-érték aránya jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

HNiki2001

2020. október 2.

Nekem ez a termék nagyon nem tetszett.A matt hatás nem maradt meg, az illatával egyáltalán nem vagyok kibékülve valamint az arcomon sem hagyott jó érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Steareth-20 ti I eu 2 1