Catrice

Ár:   1159 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Személyre szabott cseppek
  • Magasan pigmentált, folyékony textúra
  • Az árnyalatok összemixelhetőek

Ár: 1159 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500Ft , Eladó: tetrus97
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen
laracroft

2019. április 9.

MAC alapozóhoz használom, teljesen jól működik. Nem változtatja meg az alapozó állagát vagy egyéb tulajdonságait (fedés, tartósság), és teljesen semlegesen világosít (se nem sárga, se nem rózsaszínes, stb.). Jól szabályozható adagolás, könnyű használat, abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Tabi

2019. január 24.

Catrice alapozóhoz vettem meg, mert elég világos bőröm van, és nekem nagyon bejött. Nagyon szépen keveredik, tényleg világosít, nem csökkenti az alapozó fedését. Néha szoktam kontúrozásnál használni, arra is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Livi87

2019. január 19.

Számomra ez egy szuper termék mert extra világos bőröm van és szinte minden alapozó túl sötét.Szépen világosít az alapozón,fél évig elég volt nekem ez a kiszerelés mindennapos használat mellet szóval abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

umpalumpa

2019. január 18.

A célnak megfelelő kis cucc, jól szabályozható az adagolása, be tudom lőni, hogy mennyire szeretnék világosítani. Ha többre van szükség (2-3 csepp nekem már több), akkor már érezhető az alapozó eredeti tulajdonságainak megváltozása, bb krémhez pedig nem teszem, mert azok jobban "igazodnak" és könnyebb más trükkökkel javítani az arc színeit (kontúr-sötétítés,highlighter-világosítás). Nem venném újra, mert annyira nem szeretem a szárazsága miatt sem és hiába kis mennyiségűt kapunk, ez is rám fog romlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Kitty9526

2019. január 16.

Az HD Liquid Coverage alapozómban keverek minden reggel. Nem változtat az alapozó állagán vagy minőségén. Abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

NDCsilla

2019. január 13.

Remekül eltalált alapozószín-átalakító termék, ráadásul az ára is zseniális :) Nagyon szeretem a sötétítő párjával együtt. Legalább 10 féle alapozóval, BB- és CC krémmel keverve használtam már, mióta megvan; nekem mindegyikkel remekül működött. Szerintem kb. semmit sem változtat az alapozó eredeti textúráján/ finishén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

adra

2019. január 9.

Ár/érték arányban szerintem szuper jó. Hullafehér casperként sikerült egy közepesen sötét Estée Lauder árnyalatot vennem vakon, így muszáj volt valamivel világosítani, ami nem viszi fel + 5-6 ezerrel az így is drága alapozó árát. Imádom ezt a kis világosító cseppet! Olcsó, tartós, nem rontja el az eredeti alapozó állagát és fedését, szuper, mindenkinek ajánlanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

sprefectesse

2018. november 24.

Lehet, hogy azért, mert Catrice alapozóval (All Matt Plus) használom, de nekem teljesen jól elvannak, nem érzek hatalmas állagbeli változást, és azt se vettem észre, hogy szárítana, vagy előbb fényesednék tőle.
Viszont teszi a dolgát, világosít, úgyhogy nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Viszont teszi a dolgát, világosít, úgyhogy nekem bejön.

Brami

2018. október 14.

Tavaly télen véletlen kicsit sötétebb árnyalatú alapozót vásároltam, ezért gyorsan beszereztem ezt a világosító terméket Elég jól kivilágosította a színt, de az állagát nekem megváltoztatta az alapozónak. Nagyon gyorsan el kellett dolgoznom, mert különben nagyon csúnyán megszáradt és eldolgozhatatlanná vált. Gyors megoldásnak jó volt, de összességében nem igazán voltam megelégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Eveln10

2018. augusztus 2.

Nagyon jól világosít, viszont nekem néhol kiszárítja az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nagyon jól világosít, viszont nekem néhol kiszárítja az arcbőröm.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.