Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2019. február 28.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Tökéletes befejezés. Kúp alakú az egyik, lekerekített a másik végén, ez a duó-ceruza kiváló az arc formájának kiemeléséhez. Az E-vitaminnal és argán olajjal gazdagított krémes textúra felvitele egyszerű a praktikus ceruza formának köszönhetően. A sötét szín mélységet ad, míg a világos enyhén csillogó árnyalattal hangsúlyoz. Választható két verzióban, a hűvös-hamu és  meleg árnyalatokban.

patvik

2019. május 26.

A kontúrt is szerettem, de leginkább eddigi életem legjobb highlightereként tudom jellemezni. Gyönyörű gyöngyházas fénye van elütögetve a bőrön, nem tolakodó, és nem csillámos mint a legtöbb highlighter, azoktól rosszul vagyok. Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják már, remélem találok hasonlót a Catrice-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Blackxentric

2019. április 25.

A kontúr része egész jó, könnyű eldolgozni, de nem sokáig lesz elég. A highlighter viszont nagyon gyenge, nem fénylik eléggé és eldolgozni is nehéz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

BonnyBunny

2019. április 25.

Sajnos a Catrice-nél szisztematikusan szüntetik meg a kedvenc sminktermékeimet, amiket nap, mint nap használok... Először egy korrektort, utána a szemöldökzselét, és most ezt a kontúrozót. Pedig szinte mindig úgy kellett rá vadászni, mert azonnal kifosztották... A világosabb színt használtam éveken keresztül (annak is csak a sötétebb részét), könnyen lehetett vele dolgozni, szép hideg barna volt a színe, tartós volt, és nem okozott pattanásokat. Most sajnos új kontúrozó után kell néznem...

Judit1987

2018. július 22.

Tökéletes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Tökéletes...

recike0214

2018. április 4.

Nagyon nagy szerelem! Mindennap használom, már el sem tudnám képzelni a sminkelést nélküle. Először por állagú kontúrt használtam de ez jobban bejött. Igazából csak a kontúr részét használom, a highlightert nem tudom hová kell kenni, mert elég csillogós, így is fénylik a fejem. A szín pont passzol a bőrömhöz, de akármennyire szeretem sajnos következőnek elbúcsúzunk egymástól, mert hosszú távon nem éri meg ennyi pénzért csak a kontúr. A revolutionra fogok váltani, meglátjuk az mit produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Mancsoska

2018. március 23.

Nem akartam ennél drágább terméket venni, mert ritkán kontúrozok krémes termékkel. Ez nekem bevált, főleg a kontúr része, a highlightot igazából nem tudom mire használni. A sötétebb árnyalat van meg, elég tartós, a színe is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

csomoviki

2017. december 12.

Már régóta szemeztem vele és nyáron vére meg is tudtam venni. Majd minden nap használom ahhoz képest egész jól bírja h milyen kevés van benne. A highliter része a harmadik használat után a tövénél eltörött bár visszanyomkodtam a helyére mert nagyon krémes de nehezebb így kenni. A sötétebb kontúrozós verziót vettem meg ami nekem tökéletesen megfelelt, de nem fog egyszerre elfogyni a két rész :/ ha elfogy nem biztos h újra veszem max ha a highliter része is elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Mila85

2017. november 24.

Igazából elégedett vagyok a termékkel, minden nap használom a kontúr részét, fogy is...a highliter felét ritkábban, úgyhogy biztos, hogy nem egyszerre fog elfogyni. A színe pont jó nekem, tartós is valamennyire, de azért letapogatom, és a nap végére már nem sok marad meg. Ha elfogy nem veszem újra, hanem a matt sticket fogom megvenni, ami a blush vonalon van, nekem csak a barna kontúrozós rész kell, van elég highliterem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

aimee82

2017. október 9.

Nagyon világos bőrön is szépen lehet vele kontúrozni, pedig már majdnem feladtam a megfelelő árnyalat megtalálását :) Tartós is, de a highlighter része nem kompatibilis sajnos az alapozómmal, elkeni (mással nem volt ilyen gondom, az alverde folyékony változata pl. tökéletesen bevált), pedig szép fénye van egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

EvelinV5

2017. szeptember 25.

Egy krémes állagú contourt kerestem, itt, a krémmánián figyeltem fel erre a termékre. Legalább 3 vagy 4 müllerbe be kellett mennem mire rátaláltam, mivel rossmannban nem kapható. Nagyon szeretem, a highlighter felével és a contour felével is nagyon szép eredményt lehet elérni, természetes hatású, tartós. Nekem a 010 lighter skin árnyalat van meg. Megérte azt a sok keresgélést :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin