Catrice

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2017 februári limitált trendkiadás

2 tónusú rúzs, középen csillogó résszel, mely fényes finisht eredményez.

C01 Pure Hibiscocoon árnyalatban kapható

b0rzi

2017. március 31.

Ááá :D olyan csalódott vagyok, hogy már nevetek...
Tegnap az utolsót hoztam el egyik bécsi dm-ből, és már akkor láttam, hogy ezt csak nagyon ápolt ajkakra (vagy csak nagyon vékonyan) szabad felvinni. Este tudatosan készültem arra, hogy ma ezt fogom viselni. Kétszer átradíroztam a számat a santa babyvel, majd éjszakára fenthagytam a tbs lip scuffot (bámulatosan puha tőle másnapra a szám), és örömmel konstatáltam reggel, hogy ezzel a rúzzsal ma hódítani fogok. Még a biztonság kedvéért az essence lip peelingemet is felkentem (a legmakacsabb matt rúzsom is siklik rajta és szebben is tudom eloszlatni, ráadásul hidratál).
Aztán megijedtem, ugyanis a rúzs (azzal már megbékéltem hogy a ráncokba beül), kiemelte a száraz részeket... :D ami ennyi termék után fizikai képtelenség. Bár nem ápolt, vészesen nagyon se szárított, és a tartóssága eléggé ratyi (kivéve persze a száraz részeken mert onnan alig bírod levakarni...), szóval színezett ajakápolónak nem jó, rúzsnak se, egyenletesen is nehéz felvinni, mert krémes, emiatt a hajam is beleragad (amúgy nem ragacsos érzés)... Na mindegy, eloszlatgattam, folyton figyelgettem, és arra jöttem rá, hogy csak az vegye meg, aki:
-nem tudná ezt a pénzt másra elkölteni, vagy
-nagyon szeretné ezt a rúzst, vagy
-nem akar hatalmas színintenzitást elérni, csak hogy egy kicsi életet adjon az arcának

Én speciel már falra mászok a matt rúzsoktól, magas fedésű (matt) alapozóktól és a folyamatos kontúroktól, szeretném ha az arcom is inkább derült lenne, úgyhogy nekem ez a kis plusz szín az életemben öröm. Csak nem tudom mit kéne kitalálni, mert egy ajakápoló sem akar nekem tökéletesen hidratált ajkakat adni...

Up: jajajaj felpontozni azért még nem fogom, de nagyon örülök neki hogy a labello karamellás ajakvajával sikerült széppé tennem a szám, így ha előtte azzal bekenem, és utána sminkelés után a felesleget leitatom, majd kirúzsozom a szám, nagyon szép egyenletes és élénk színű, és míg ezelőtt egy puszit nem bír ki, így két nyalóka megzabálása után is szép volt! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Ááá :D olyan csalódott vagyok, hogy már nevetek...
-nem tudná ezt a pénzt másra elkölteni, vagy
-nagyon szeretné ezt a rúzst, vagy

szofiaa

2017. március 28.

Én eleinte a csomagolásra figyeltem fel, még nem volt előtte ilyen 2 tónusú rúzsom, bár ez abban merül ki, hogy a korall színét még ragyogóbbá teszi, szép fényt ad neki.
Alaposan alá kell ápolni, különben nem mutat jól , szóval én 1 nappal a viselés előtt bár ajakápolózok.
Rúzsnak nem a legerősebb , de a szájfény jellege szép, de én még mindig keresem a tökéletes korall színt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

clara12

2017. március 13.

Nagyon szép a színe és a csomagolása. Én nem vagyok rúzsos ezért nem "töményen" viszem fel, hanem ajakápolóra ütögetem fel, így nem fed teljesen hanem egy szép korallos színt és fényt ad az ajkaimnak. Így persze nem tartós de nem is várom el tőle, önmagában, hogy milyen arról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

cooleva

2017. március 7.

Titkon régóta vadászom egy tökéletes korallos ajakrúzsra, amint megláttam, azonnal a kosárban landolt..semmit nem néztem, csak magát az árnyalatot szúrta ki a szemem.
Gyönyörűen letisztult a csomagolása: arany színű, atombiztos tok.
Középen van benne egy szintén arany színű rúd, amitől a rúzs színe sokkal-sokkal fényesebben hat, mintha nem lenne ott. Egyszerűen csodás maga ez a szín, korallos-barackos-hibiszkusos, talán így tudnám megfogalmazni a legjobban :) Szépen kopik, nem szárít és kb. 3-5 órát bír evés nélkül, evéssel 1-2 órát. Szeretem, ajánlom. Limitált, szóval hajrá, nők, lányok, asszonyok! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

Gyönyörűen letisztult a csomagolása: arany színű, atombiztos tok.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.