Catrice

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2017 februári limitált trendkiadás

Ragyogásfokozó gyöngyök, melyek simává és egyenletessé teszik a bőrt.

C01 Natural Glow árnyalatban kapható

szabiina

2018. március 5.

Kifutó termékként vettem meg, és sokáig ki sem próbáltam, mert még volt a másik sminkalapomból. Mire kipróbáltam már nem volt több belőle a boltban. Tipikusan az imádom termékcsoportba tartozik. Nagyon puha tőle a bőröm, és szebb is lesz tőle, már csak spórolva használom, mert hamarosan elfogy.
Egyetlen negatívumot tudok mondani, az pedig a csomagolása. Ha nem figyelek, össze-vissza fröcsög a szőnyegre, tükörre és ahova sikerül. Remélem jön helyette hasonló termék, mire ez teljesen elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Dea

2017. november 25.

Update: Szerintem pattanásokat okoz,mert a glitter belemegy a pórusokba, szóval nem ajánlom.

Amikor kipróbáltam a tesztert nagyon megtetszett, mert hihetetlenül puhává tette a bőröm, kipróbáltam primerként, de úgy valahogy nekem annyira nem jött be, viszont van egy nagyon sűrű alapozóm, ahhoz keverem, és így folyékonyabbá teszi, és jobban lehet vele dolgozni, illetve ragyogó hatást lehet vele elérni :) Szeretem ezt a terméket, hasonló célra újravenném, viszont szerintem drága, ahhoz képest, hogy mennyi termék van benne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Swarowski

2017. november 16.

Miközben azon picsogtam, hogy ez a kis Gyönyörűség limitált kiadású, láttam, hogy nem csak én vagyok így. Ami maximálisan érthető. Én is leárazva vettem, volt még mellette egy Rimmel sminkalap is, alig tudtam választani, rákerestem a boltban gyorsan mindkettőre és megnéztem az összetevőket és a visszajelzéseket és Ő győzött! Nem bántam meg, kb. egy hónapja vettem és még mindig van benne! Oké tény, hogy nem mindennap használom, mert félek gyorsan elfogy. A bőröm nagyon puha lesz tőle és egyenletes, a púder rózsaszín gyöngyök benne, pedig nagyon fabulous élményt nyújtanak, eszméletlen csinosak!! Egy igazi kis ékszer, nagyon dekoratív! Tetszik, hogy a gél állagú kence csillog is, de azt nem bánom, hogy eltűnik mihelyst az arcomra kenem. Nem irritál, nem csíp, és szépen megmarad rajta az alapozó egész nap. Tutira Must have termék! Ha még találnék leárazva, biztosan egy vagonnyit vennék belőle! Teljes áron is beruháznék rá, azonban úgy már kicsit szívnám a fogamat, mert szerintem eredeti áron elég kis kiszerelést adnak! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

nikuci

2017. október 5.

Mikor egy termék ilyen jó mindig elszomorodok hogy limitált! :( akciossan jutottam hozzá, egyből kettőt is vettem és Jol tettem, mert nagyon megszerettem. Sminkkel és anèlkül is szeretem használni! Jol működik az alapozóval, szebb lesz a végeredmény, alapozó nélkül pedig egységesebb élettel telibb az arc tőle. Már ránézni is olyan jó a kis üvegcsére olyan szép! :) jaj és az összetevők is hihetetlen jók! sajnálom hogy limitált...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

NovakneViki

2017. szeptember 14.

Update: Köszönöm a segítséget, visszaszívom a dühömet, mert sikerült lecsavarnom, így még újratölteni is lehet, vagy utazásokhoz feltölteni

2017 szeptember 12.: Fájó szívvel, de le kell pontoznom. Mostanra fogyott ki, de sajnos a pumpa kialakítása miatt nekem még egy ujjnyi maradt benne, és ez bosszantó, hogy nem lehet teljes mértékben elhasználni, hanem muszáj vagyok kidobni, mert bármit teszek nem tudom kikönyörögni az üvegből.

2017 február 27.: Mikor még csak képeken láttam, akkor biztos voltam benne, hogy beszerzem, ugyanis biztosra vettem, hogy hasonlít a Guerlain Meteorites bőrtökéletesítő gyöngyeire, csak nyilván tized annyiba kerül.
Végre sikerült beszereznem, és nekem totál olyan. A guerlain-hez képest itt a gyöngyök valamivel nagyobb darabokba pattannak szét és úgy ragyogtatják a bőrt, a guerlain gyöngyei ránézésre olajos folyadékban úszkálnak, míg ebben zselében. Sminkelni ugyanolyan jól lehet erre is, és szépen tartja a sminket. Ha találok még valahol, tuti betárazok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Alice83

2017. szeptember 4.

Leértékelve vettem a rossmanban..hihetetlenül szép az összetevői jók..az üvege cuki..remélem hasonlóval előáll majd a márka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kremcica

2017. augusztus 29.

Anno sajnos a boltban már nem jutottam hozzá, de egy kedves krémmániás jóvoltából most már a sminkestáskámban csücsül. ;) Szerintem szuper, kívülről nagyon szépséges. Kinyomva apró
csillámok vannak benne, de felkenve nincs diszkó gömb hatása csak kellemes fényt ad a bőrnek. Tapintásra érződik hogy tapadni fog rá az alapozó. Többé-kevésbé kiegyenlíti a pórusokat is bár nem kifejezetten erre készült. Egész jól tartja az alapozót viszont a csillámból már nem sok látszik ha rákerül az alapozó-púder réteg. Nem mondom hogy nem tudnék élni nélküle, de tetszik és jó használni. Kár hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

fairynorah

2017. augusztus 25.

Ma találtam féláron, mit mondhatnék, ennyi elég volt,hogy rá repüljek :DD egyből kipróbáltam a fél arcomon, a másikra a szokásos alverdés primerem tettem, hogy össze tudjam hasonlítani...(ua az alapozó-korrektor-púder került föléjük...) A felrakást követően egyből feltűnt,h a szárazabb részeket (orrtő,szájsarok,áll mélyedés, szem körüli mini ráncok) egyáltalán nem emelte ki,nem akadt meg rajta az alapozóm,mint a másiknál,sőt simábbnak is tűnt a bőröm ezeken a részeken. A "glow" nálam nem látszott semennyire. Egy óra múlva viszont fényesebb, olajosabb lett az arcom ezen primeres részén,mint a másikon.(Egyébként normál-kombinált bőröm van, nem nagyon szokott átfényleni) (nem púdereztem le) A nap végén ugyanúgy nézett ki az arcom két oldala azt leszámítva,hogy az az oldal,amit ezzel kentem le jobban átfényesedett. Szóval rövidtávon bejött, hosszútávon kevésbé...Még tesztelem,mit produkál utánpúderezve :) Addig 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

seppunkata

2017. július 5.

Megakadt rajta a szemem a boltban, ezért leteszteltem és meg is vettem próbaképpen. Már a boltban is mikor óvatosan lenyomtam a pumpát, sprickolt egy jó nagyot, amitől rendesen megijedtem, de ki kell tapasztalni és akkor kezelhető. Meglepődtem, hogy ilyen természetesek az összetevői, ez pozitív csalódás.
Viszont én semmi ragyogásfokozó hatást nem vettem észre. Attól a kis csillámtól nem értem, hogy ragyogna az arcom. A sminkem sem sokkal tartósabb tőle.
Már egy ideje csak ül a polcomon, de nem akarom, hogy lejárjon, szóval el fogom használni. A tubusa tetszik, le lehet csavarni a tetejét, szóval lehet majd felhasználom valami diy BB cream készítéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

KlaudiaZs

2017. május 5.

Kicsit fölöslegesnek érzem véleményezni, mivel limitált volt, de ha esetleg valaki valami csoda folytán belebotlik, vagy a Catrice a jövőben is előhozakodik valami hasonlóval, azoknak mindenképp ajánlom, hogy vegyék meg. Ugyanis ez a kis primer egy csoda. "Ragyogásfokozó gyöngyök, melyek simává és egyenletessé teszik a bőrt." Na ez úgy ahogy van nálam pontosan beválik, és nem is értem magam miért nem használom minden reggel. A mattító alapozóm előtt kizárólag oda viszem fel, nem kenve, hanem beleütögetve a bőrömbe, ahol az alapozóm néha csúnyábban mutat, ha túlpúderezem, és ahol hatalmasak a pórusaim, tehát T zóna és a szemem alatt egy háromszögben a pofimra. Hamar megszárad, tapintásra nagyon sima utána ott a bőröm, na és a lényeg, hogy ezek után az alapozóm úgy néz ki rajtam, mintha photosoppoltak volna. A pórusaim alig látszanak, ez nálam hatalmas dolog, és ahol általában az alapozóm kiemeli a picike száraz részeket (orrom töve, állam) na azok mintha ott se lennének. Komolyan csak ámulok, hogy a Catrice ilyen jót alkotott, vagy legalábbis rajtam ennyire remekül működik. Pluszba az összetevők se rosszak, és csodaszép a kis üvegcske meg benne a gyöngyök, luxus hatás, az illata visszafogott, kellemes, és nem irritál, komedót, pattanást nem okozott, pedig ettől azért tartottam. Az egyetlen hátránya, hogy az én bőröm pont ezeken a részeken hajlamos zsírosodni elég hamar, és ezt használva ez hamarabb következik be, de ezzel őszintén együtt tudok élni, erre van a mattító papír, mert a finish amit a primerrel kapok, csodálatos, egészen a nap végéig. Csak tudnám, hogy pótolom, ha elfogy.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).