Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

XXL-es szempillákat eredményező, könny-, sport- és izzadásálló szempillaspirál. Gyors és könnyű felvitelt garantál, és még a legkisebb pillákat is befesti.

bibike2000

2020. április 16.

Jó kis spirál volt, sajnálom hogy már nincs. Tudni kellett vele dolgozni, mert légylábakat csinált. Tényleg vízálló volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Bettii98

2019. szeptember 7.

Átlagos szempillaspirál. Néha nagyon szép szempillákat csinál, néha nagyon csomóssá teszi őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Regifragrancemaniac

2019. szeptember 6.

Az első pár használat után úgy éreztem, hogy ez nem egy főnyeremény, de aztán elkezdett működni. Szép pillákat csinál, nagyon tartós, sportoláshoz is jó. A keféje lehetne kisebb és tényleg sok festéket felvesz, de aki nem ma kezdte a szempillafestést, az megbirkózik vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Eedina

2019. június 17.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. A legjobb tulajdonságai: mélyfekete szín, gazdagon sörtézett szilikonkefe, könnyű eltávolíthatóság, tartósság
Az első használatkor sok festék kerül a kefére, de ez nálam minden újonnan kibontott szempillaspirálnál küzdelem. Ahogy elkezdenek kifogyni a kis tartályok, kezelhetővé válik a helyzet. A kefe nagy, hosszú és széles, jól formáz, pár mozdulattal bevonja az amúgyis hosszú 11mm-s, természetes pillámat. A festék gyorsan szárad, napközben nem potyog, nem lesz pandaszemem🐼, estig tart. Lemosáskor első körben meleg vízzel dörzsölöm át, lágyítom a festéket, majd arctisztó kendővel törlöm tisztára a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

pandarouge

2019. május 5.

Nagyon jól dúsít és hosszabbít is egyben. Nem szeretem ezt a fajta kefefejet, de meglepően jól teljesít. Sajnos sok festéket vesz fel, hamar kifogy, emiatt sok vle a macera, de a végeredmény mindenért kárpótol! Minden hibája ellenére a kedvenc spirálom ebben az árkategóriában.e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Lill123

2019. március 22.

Szépen dúsít,tartós,jó sötét fekete viszont bazi sok festéket vesz fel és így elég macerás a keféről leszedni a felesleges festéket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

K1Ani

2019. január 11.

Sajnos én is úgy vagyok vele mint előttem szólóak, híg, de nagyon. Egy ideje megvan, vártam hátha kicsit sűrűsödik, mert a kefe végén praktikus az a pár sörte, de így mindegy mert nem tudom úgy kihasználni, meg potyog is. szép fekete. Ha nagyon nincs más akkor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

c_andersen

2018. október 30.

Benéztem, úgy gondoltam a lifestyle proof vízálló is, hát nem. De nem volt vele gond, nem dúsít és hosszít kiemelkedően. Átlag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

Zorica

Korcsoport: >54
2018. szeptember 11.

Egy blogger ajánlására vettem meg. Sajnos nekem egyáltalán nem jött be. Sok volt a festék, híg, összetapasztotta a szempilláimat. Tetszett, hogy a kefe végén körben is vannak sörték, de igazából nem volt jelentősége. Felejtős darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

v.szilvia789

2018. május 25.

Kezdetben nekem is ugyan nagyon tapasztott, híg volt az állaga, így szomorúan félre is tettem. Később viszont beállt és egy nagyon jó vízálló darab lett belőle, ami inkább hosszabbít, mint dúsít. A fekete színe lenyűgöző. Nem igényel kétfázisú lemosót, micellás vízzel könnyedén lejön. A nagy kefe igényel némi rutint. Lassan szárad, mert még így is elég híg a festék. Hullás, pergés, irritáció nincs. Sportoláshoz is kiváló, mert nem mozdul el. Nem nehéz érzetű (kivéve, ha túl sok festéket viszek fel).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.