Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Szemhéjpúder paletta homoszín és nude árnyalatokkal.

berill99

2020. május 26.

nem értem a sok jó értékelést... ez konkrétan szörnyű a két sötét színen kívül alig látszik bármelyik is, a shimmerek nem elégge fényések, alig látszódnak.a matt baracknak szintén kb semmi szine

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

zsucci93

2019. március 27.

Ár érték arányban verhetetlen, nem rossz a minősége sem. Kezdők számára tökéletes, nekem ez volt az első palettám. Tartósság szempontjából nem a legjobb, de egy jó alappal és egy kis fixalod sprayvel egész jól bírja napközben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

lohnerniki15

2018. november 15.

Legelső Catrice palettám, miatta szerettem meg ezt a márkát. Szépek a színei, jól pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Kezdőknek tökéletes. Bár még mindig megvan, de egyáltalán nem használom. A barackos szín tökéletes alapnak mert rajta nagyon jól el lehet satírozni más színeket illetve az első kicsit csillámosabb krém/fehér az tökéletes szemöldök alá kiemelni. Aki most kezd el sminekelni annak nem is kell más, mert az ára is nagyon jó és alapjába véve maga a termék is azt nyújtja amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Pocok96

2018. február 26.

A mindennapi szminekhez nagyon jó, a színei miatt egyetemi idő alatt sokat használom. Csak alappal vagy fixáló sprayvel érdemes használni, különben gyorsan eltűnik a szemről!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Vivienn05

2018. január 19.

Szép színek vannak benne, a barnák pigmentáltabbak, hétköznapi sminkekhez tökéletes paletta. A barackvirághoz hasonló szín elég halvány nem nagyon látszódik, de összességében , egy jó kis kezdő paletta volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

madamefleur

2017. július 31.

Csak azért vettem meg mert a másik nude árnyalatúból sosem volt. Nem túl pigmentált, de a színek szépek, hétköznapra szerintem teljesen elég, bár én nem tervezem megint megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

curlyangel

2017. május 11.

Nagyon alap, kezdőknek jó. A barnák erősebben pigmentáltabbak, mint a világosabb színek, de ez várható minden palettánál. A rózsaszín szín egyáltalán nem hajaz a rózsaszín árnyalatra. A csillogó bizbasz nem olyan nagy szám, csak azért nem éri meg. A vele járó ecset nem nagy szám de kísérletezni jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

bova

2017. február 9.

Karácsonyra kaptam, nagyon szépek a színei! Amikor használtam, meg voltam elégedve. Később updatelem. Elsőre elnyerte a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Dudu195

2017. január 9.

Nagyon szép színei vannak, minden nap használom. Gönyörű hétköznapi nude sminket lehet vele készíteni. Egyedül a bal szélső fehérrel kell vigyázni picit mert azt én erősebbnek éreztem, mint a többit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.